Üye Haberleri

Üyelerimizle ilgili haberleri burada bulabilirsiniz.

CeyBer, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi Arasına Girdi

12.Mart.2024

CeyBer, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girdi.

AssisTT’in Yenilikçi İş Modeli "Girişimci Müşteri Temsilcisi" Türkiye’ye Yayılıyor

04.Mart.2024

AssisTT sektörde bir ilk olan "Girişimci Müşteri Temsilcisi" modelini tüm Türkiye’ye açtı. Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, geçen yıl sektörde bir ilk olarak hayata geçirdiği Girişimci Müşteri Temsilcisi modelini tüm Türkiye’ye yaygınlaştırıyor. AssisTT; çalışma hayatının ofis, mesai saati gibi sınırlamalarına tâbi olmadan, çalışma yerini ve süresini kendisi belirleyerek, iyi gelir elde etmek ve en önemlisi iş dünyasına girişimci olarak adım atmak isteyenleri bekliyor. Girişimci Müşteri Temsilcisi olmak isteyenler bu model ile Türkiye’nin her ilinden çalışılabilecek.

Tempo BPO'da Üst Düzey Atama

29.Ocak.2024

Uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi yönetimi, danışmanlığı ve bilgi teknolojileri hizmetleri sunan Tempo BPO’nun yeni Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Growth Officer) Hüseyin Özkale oldu.

Başkent EDAŞ, 16.Turkey Call Center Awards 2023’te “En İyi Dijital Çözüm” Kategorisinde “En Övgüye Değer” Ödülünü Aldı

22.Ocak.2024

Geliştirdiği dijital çözümler ile milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ, Turkey Call Center Awards 2023’ten (Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri) ödülle döndü. Enerjisa Dağıtım Şirketleri “En İyi Dijital Çözüm” kategorisinde Dağıtım Şirketleri web siteleri için “En Övgüye Değer” ödülünü kazandı.

YEDAŞ, XVI.Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri Kapsamında “En İyi Teknoloji Kullanımı” Kategorisinde En Övgüye Değer Ödülünü Aldı

21.Aralık.2023

YEDAŞ, %100 kendi iç kaynakları ile tasarladığı Müşteri ve Çalışan Deneyimine yönelik “POME” Akıllı Ekran Projesi ile İMİ Conferences tarafından verilen “En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde “En Övgüye Değer” ödülünü kazandı.

Pusula Cx’in Başarısı Bir Kez Daha Tescillendi

18.Aralık.2023

İletişim Merkezi sektöründe “değişmeyen tek kaide değişimdir” mottosu ile 2009 yılından beri yer alan Pusula CX, yenilikçi yaklaşımlarının sonucu olarak dünya çapındaki en prestijli organizasyon olan Contact Center World Dünya Finallerinde bir kez daha katıldığı her dalda ödüle layık görülerek başarılarını taçlandırdı.

Mplus, Ecccsa’da “Best Customer Experıence Redesıgn” Kategorisinde Bronz Ödülün Sahibi Oldu

01.Aralık.2023

Avrupa’nın en hızlı büyüyen BPO, Teknoloji ve Danışmanlık şirketler grubu Mplus, müşteri deneyimi süreçlerini ve verimliliğini üst noktalara taşıdığı ürün ve hizmetleriyle uluslararası başarılara imza atmayı sürdürüyor. Sektördeki köklü tecrübesi ve uzman ekipleriyle, tüm paydaşlarına çağın ötesinde bir müşteri deneyimi sunma vizyonuyla ilerlemekte olan Mplus, Avrupa'nın en prestijli çağrı merkezi ödüllerinden biri olan Avrupa İletişim Merkezi ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nin (ECCCSA) “Best Customer Experience Redesign" kategorisinde bronz ödülü kazanarak büyük bir başarı elde etti.

AssisTT’e ‘Contact Center World Ödülleri’nde Altın Ödül

30.Kasım.2023

Türk Telekom’un müşteri deneyim şirketi AssisTT, çağrı merkezi sektörünün uluslararası düzeydeki en prestijli organizasyonlarından biri olan ve 70 ülkeden 2000’den fazla katılımcının yer aldığı Contact Center World dünya finallerinde “Grup Yöneticisi Gelişim Programı” ile “En İyi Gelişim Programı” kategorisinde 1.’lik ödülünün sahibi oldu.

Procat’te Üst Düzey Atama

29.Kasım.2023

İletişim (çağrı) merkezi sektörünün önemli oyuncularından Procat’te Senior Director, Professional Services / R&D görevini yürüten Engin Bıçakçı, Kasım ayı itibarıyla Chief Technology Officer (CTO) görevine getirildi.

CeyBer‘de Üst Düzey Atama

27.Kasım.2023

Sektörün önde gelen markalarında üst düzey yönetici pozisyonlarında yer alan Ümit Pakdemir, 2023 Eylül ayı itibariyle CeyBer Çağrı Merkezi bünyesinde Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Teknosa ve Mplus Türkiye’den Müşteri Hizmetlerinde Benzersiz Deneyim İçin İş Birliği

15.Kasım.2023

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, müşteri deneyiminde uçtan uca hizmet sunan Mplus Türkiye ile müşteri hizmetlerinde yürüttüğü sürdürülebilir ve verimli hizmet kalitesini artırmak amacıyla iş birliği yaptı.

Turkcell Global Bilgi’de Üst Düzey Atama

27.Ekim.2023

Turkcell Global Bilgi’nin yeni İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Hande Zop oldu. Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmelerine önemli katkılar sunan Turkcell Global Bilgi’de üst düzey atama gerçekleşti. Şirketin İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi bölümünde, İş Geliştirme ve Satış Müdürü görevini yürüten Hande Zop, 1 Eylül 2023 tarihi itibarıyla; İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi.

Trenkwalder Group AG’de Üst Düzey Atama

14.Eylül.2023

Erdem Emiroğlu Trenkwalder Türkiye-Kosova CEO’su ve Trenkwalder Group BPO-CRM Kıdemli Başkanı olarak terfi etti. İş dünyasından yeni bir üst düzey atama haberi geldi. Uluslararası alanda 30 yılı aşkın süredir insan kaynakları ve iş süreçleri dış kaynak alanında hizmet veren Trenkwalder Türkiye’ye, şirkette uzun yıllardır co-CEO görevini üstlenen Erdem Emiroğlu, Trenkwalder Türkiye ve Kosova CEO’su olarak atandı. Emiroğlu, aynı zamanda Trenkwalder Group’un BPO-CRM süreçlerinden Sorumlu Kıdemli Başkanı olarak da görev alacak.

Atos,Stevie Ödülleri'nde 3 Kategoride Daha Yeni Ödüllerin Sahibi Oldu

04.Eylül.2023

Atos, kurumsal müşterilerine hizmet verirken tutkuyla ortaya koyduğu adanmışlığıyla başarılarını taçlandırmaya devam ediyor. Dünya çapında sadece en iyilerin takdir edildiği Stevie Ödülleri 2023’te de tekrar 70 ülke arasında 5000’in üzerinde kurumsal başvuru arasında Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye olarak 1 Altın ve 2 Gümüş ödüle layık görüldü

AssisTT, Brandon Hall Group Excellence Awards'ta 3 Ödüle Layık Görüldü

24.Ağustos.2023

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, işveren uygulamalarının değerlendirildiği, dünyanın en prestijli kurumsal ödül organizasyonları arasında yer alan Brandon Hall Group Excellence Awards’ta 3 farklı kategoride 3 altın ödüle layık görülerek başarısını uluslararası arenada bir kez daha tescilledi.

Pusula Call Center Uluslararası Bir Marka Olma Yolunda Hızla İlerliyor

10.Ağustos.2023

2009 yılında Türkiye’nin saygın iletişim merkezlerinden biri olarak, “Çözümde Ayrıcalık” sloganıyla yol haritasını çözen Pusula Call Center, uluslararası arenada kazandığı başarılara bir yenisini daha ekledi. Pusula Call Center, Contact Center World 2023’den dört kategoride “Altın Madalya” ile döndü.

Atos, Dış Kaynak Dijital İş Yeri Hizmetleri İçin Gartner® Magic Quadrant Raporunda Lider !

09.Ağustos.2023

Atos, Eksiksiz Vizyon ve Yürütme Yeteneğine dayalı olarak Gartner tarafından Dış Kaynaklı Dijital İşyeri Hizmetleri (ODWS) için 2023 Magic Quadrant'ta Lider olarak yer aldığını duyurdu.

AssisTT, ‘AssisTTekno Akademi’ ile çalışanlarının kariyerine yepyeni bir yön veriyor

08.Ağustos.2023

AssisTT bilgi teknolojileri alanına ilgi duyan çalışanlarına yepyeni yetkinlikler kazandırıyor

Trenkwalder Türkiye’de Büyümeden Sorumlu Başkan Olarak Işık Tazeler Atandı

27.Temmuz.2023

Trenkwalder’in Büyümeden Sorumlu Başkan’ı sektörün önde gelen liderlerinden Işık Tazeler oldu.

Hepsiemlak, Brandverse Awards’ta 2 Ödül Birden Kazandı

30.Haziran.2023

Hepsi Emlak, Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen Brandverse Ödülleri'nde büyük bir başarı elde etti.

AssisTT, Türkiye’nin En İyi İşverenler Listesi’nde Birinci Oldu

30.Mayıs.2023

AssisTT, Great Place to Work® Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin en iyi işverenleri araştırmasında aldığı yüksek skorla Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde ilk sırada yer aldı.

Arçelik ve Hatay Büyükşehir Belediyesi İstihdama Destek İçin İş Birliği Yaptı

25.Mayıs.2023

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) ve Arçelik, kentte istihdam imkânı sağlamak üzere örnek bir iş birliği gerçekleştirdi.

Procat, Üçüncü Kez “Great Place to Work” Unvanına Layık Görüldü

22.Mayıs.2023

Procat, Great Place To Work Enstitüsü® tarafından düzenlenen araştırmada, global çapta harika bir iş yeri olduğunu üst üste üçüncü kez tescilledi.

Atos, 2030 Yılına Kadar UEFA Ulusal Futbol Organizasyonlarının Resmi Teknoloji Ortağı Oldu

09.Mayıs.2023

Atos, UEFA Ulusal Futbol Takımı'nın (UNTF) Resmi Teknoloji Ortağı olduğunu duyurdu.

Tempo BPO ve Xpoda Dijital Dönüşüm Projeleri İçin Stratejik İş Ortaklığına İmza Attı

11.Nisan.2023

Tempo BPO, işletmelerin ihtiyaç duyduğu iş uygulamaları için dijital dönüşüm projelerini kod yazmadan geliştirmesine imkan sağlayan Xpoda ile stratejik iş ortaklığına imza attı.

Procat’te Chief Executive Officer (CEO) görevine Eniz Akdağ Atandı

04.Nisan.2023

2021’den itibaren Procat’te CCO görevini yürüten Eniz Akdağ, Nisan Ayı itibarıyla ise CEO olarak atandı.

Tempo BPO’da Dijital Dönüşüm Ofisi Direktörlüğüne Burç Pekmezoğlu Atandı

03.Nisan.2023

Uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi yönetimi, danışmanlığı ve bilgi teknolojileri gibi alanlarda faaliyet gösteren Tempo BPO’nun yeni Dijital Dönüşüm Ofisi Direktörü, Burç Pekmezoğlu oldu

Bilyoner, 2022 Kalite Ligi'nde 2 Ödülün Sahibi Oldu

23.Mart.2023

Bilyoner, 2022 Kalite Ligi'nde “Beni Özel Hissettirdi ve Pozitif İletişim Kurdu” ödüllerine layık görüldü.

Tempo BPO’nun yeni İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Işık Tazeler Oldu

01.Şubat.2023

Üyelerimizden Tempo BPO’da üst düzey atama gerçekleşti ve Işık Tazeler yeni İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü oldu.

Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye, Great Place to Work Tarafından ‘Harika İş Yeri’ Olarak Tescillendi

30.Ocak.2023

Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye; 'Harika İş Yeri’ kriterlerini sağlayarak ‘Great Place to Work’ sertifikasını almaya hak kazandı.

Webhelp, Contact Center World Yarışmasından Dokuz Ödülle Döndü

20.Ocak.2023

Webhelp, iş ortakları Pegasus Hava Yolları ve Stellantis ile birlikte Contact Center World yarışmasında dokuz farklı kategoride ödül aldı.

Pusula Call Center Contact Center World Ödüllerine İmzasını Attı

09.Ocak.2023

Contact Center World Dünya Finallerinde, 3 yıl üst üste aynı kategoride ödül kazanan Pusula Call Center, “World Class” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin En Beğenilen 3 Lideri Mplus Türkiye’den!

02.Ocak.2023

Mplus Türkiye, Türkiye’nin en beğenilen CEO, CMO ve CHRO’sunu belirleyen Altın Lider Ödülleri’nde 3 ödüle birden layık görülen tek şirket oldu.

AssisTT “Girişimci Müşteri Temsilcisi” Modelini Hayata Geçirdi

23.Aralık.2022

AssisTT, çağrı merkezi sektöründe çalışmak isteyenleri kendi işinin patronu olarak AssisTT’in iş ortağı olmaya davet ediyor.

CeyBer Çağrı Merkezi Yeni Lokasyonunu Adıyaman'da Hizmete Açtı

21.Aralık.2022

CeyBer Çağrı Merkezi, ilk etapta 250 kişiye istihdam sağlayacak olan yeni lokasyonlarını Adıyaman’da açtı

Tempo BPO, Vodafone Inbound Operasyonlarındaki Süreçleriyle Üstün Başarı Gösterdi ve Ekim Ayının Birincisi Oldu

19.Aralık.2022

Tempo BPO, ekim ayında Vodafone Inbound operasyonlarında en iyi müşteri deneyimi yaşatan ve en iyi satış performansı sergileyen operasyon oldu.

Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye, "Yılın En İyi Müşteri Memnuniyeti Ödülü"nün Sahibi Oldu

15.Aralık.2022

Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye Kurumsal Müşterilerinde oluşturduğu üst seviye memnuniyetle birincilik ödülünün sahibi oldu.

Comdata, Call Assistant Ürünü ile Ödüle Layık Görüldü

13.Aralık.2022

Comdata, IDC Future Enterprise Ödüllerinde, Best in Future of Digital Innovation kategorisinde ödüle layık görüldü.

Tempo BPO, Yeni Hizmete Sunduğu CX Studio ile Markaların Müşteri Yolculuğu Haritasını Oluşturuyor

28.Kasım.2022

Tempo BPO, hizmete sunduğu ve müşteri deneyimini odağına alan CX Studio ile, CRM, teknoloji ve veri bilimini kullanarak markaların müşteri deneyimini tasarlamalarına ve uygulamalarına yardımcı oluyor.

Atos Müşteri Hizmetleri'ne Globee Ödülleri'nde Yılın Şirketi Ödülü

22.Kasım.2022

Atos Müşteri Hizmetleri Globee 2022’den ödüllerle döndü.

Tempo BPO’dan Güneş Enerjisiyle Doğaya Katkı

11.Kasım.2022

Tempo BPO, Batman ve Şanlıurfa lokasyonlarında artık sadece güneş enerjisinden üretilen elektriği kullanacak.

Comdata Genel Müdürü Yasin Uslu ROE (Rest of Europe) Bölgesinden Sorumlu CEO Olarak Atandı

04.Ekim.2022

Müşteri Deneyimi ve Süreç Yönetimi'nde lider yenilikçi küresel bir hizmet sağlayıcı olan Comdata Group’ta üst düzey atama gerçekleşti.

Türkiye Espor Federasyonu (TESFED) İletişim Merkezi Hizmetleri Procat ile Daha Üst Seviyeye Taşınanacak

22.Eylül.2022

Türkiye Espor Federasyonu (TESFED), iletişim (çağrı) merkezi hizmetini daha üst seviyeye taşımak üzere Procat ile iş birliği yaptı.

Webhelp Sosyal Gönüllülük Kulübü One Heart, Daha Temiz Bir Gelecek İçin Kilyos'taydı!

19.Eylül.2022

Webhelp bünyesindeki sosyal gönüllülük kulübü One Heart, gönüllü çalışanları ile Kilyos sahilinde atık toplama etkinliği gerçekleştirdi.

Teleperformance İş Birliği ile Huawei’in, Müşteri Memnuniyeti Skoru Yüzde 92’ye Ulaştı

12.Eylül.2022

Teleperformance ve Huawei iş birliği kapsamında Huawei’in müşterilerine sunmaya başladığı çok boyutlu hizmet ile müşteri memnuniyeti skoru 6 puan yükselerek %92’ye ulaştı.

Atos Müşteri Hizmetleri'ne Stevies IBA'dan Yılın Şirketi Ödülü

07.Eylül.2022

İş dünyasının en önde gelen ödüllerinden Stevies International Business Awards’ta Atos Müşteri Hizmetleri, 3 ödül aldı.

AssisTT’e Brandon Hall Group Excellence Awards'tan 4 ödül

05.Eylül.2022

AssisTT, Brandon Hall Group’un bu yıl 22'incisini düzenlediği Excellence Awards’tan 1 altın 3 bronz ödülle döndü.

Procat’te Chief Sales Officer (CSO) Görevine Emre Erkan Getirildi

17.Ağustos.2022

Deneyimli ekibi ve alanında öncü teknolojiler ile 2004’ten bu yana müşterilerinin iletişim (Çağrı) merkezlerini dünya standartlarının üzerine çıkarma hedefiyle çalışan Procat’te Chief Sales Officer görevine Emre Erkan getirildi.

"Çağrı Merkezi Sektörü Dijitalleşmeyle Birlikte Çok Sayıda Mühendis İstihdam Edecek"

08.Ağustos.2022

Sahip olduğu ekonomik büyüklük ve güçlü istihdam yapısıyla ekonomiye ve bölgesel kalkınmaya önemli katkı sağlayan çağrı merkezi sektörü, dijitalleşmeyle birlikte önümüzdeki 10 yıl içinde çok sayıda mühendis istihdam etmeye başlayacak.

CPP Group Türkiye, “Mobil Ödemelerim Güvende Sigortası” ile Smart Insurance Awards 2022’de “En İnovatif Ürün” Kategorisinde Gümüş Ödülün Sahibi Oldu

25.Temmuz.2022

CPP Group Türkiye “Mobil Ödemelerim Güvende Sigortası” ile Smart Insurance Awards 2022’nin “En İnovatif Ürün” kategorisinde Gümüş Smart-i ödülüne layık görüldü.

Vestel Müşteri Hizmetleri ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Arasında İki Yeni İş Birliği Protokolü İmzalandı

06.Temmuz.2022

Vestel Ticaret A. Ş. Bünyesinde bulunan Vestel Müşteri Hizmetleri ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi arasında iki yeni iş birliği protokolü imza altına alındı.

Tempo BPO’da Yeni CEO Taylan Akalın

15.Haziran.2022

Üyelerimizden Tempo BPO’nun yeni CEO’su Taylan Akalın oldu.

Net Call Center Genel Müdürü Esat Kubilay Yorga "Çalışan Odaklı Yaklaşım Her Zaman Önceliğimiz Oldu"

26.Mayıs.2022

"Yapmış olduğumuz tüm uygulamaların temel amacı çalışanlarımızın; ekibin bir parçası olduğunu hissetmelerini ve işlerini severek yapmalarını sağlamak."

CMC Türkiye Yeni Lokasyonunu İzmir’de Hizmete Açtı

09.Mayıs.2022

CMC Türkiye, Anadolu’nun dört bir yanına genişleme hedefi ile yatırımlarını artırıyor.

Webhelp Türkiye’de Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Bilal Öner Arat Atandı

25.Nisan.2022

Webhelp Türkiye Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CFO) Bilal Öner Arat oldu.

AssisTT, Teknoloji Odaklı Çözümleriyle Mükemmel Müşteri Deneyimi Sağlıyor

14.Nisan.2022

AssisTT; gerçek zamanlı konuşma, ses, duygu analizi, memnuniyet ölçüm araçları, chatbot gibi teknolojik çözümlerle uçtan uca mükemmel müşteri deneyimini tasarlıyor.

Tempo BPO, Almanya’da Tempo Communication Adıyla Hizmet Vermeye Başladı!

13.Nisan.2022

Tempo BPO artık Almanya’da da hizmet verecek.

Comdata, 8. Lokasyonunu İzmir'de Hizmete Açtı

31.Mart.2022

Comdata, çağrı merkezi alanında istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Pusula Call Center, Contact Center World Awards Dünya Finallerinde 4 Altın Ödül Kazandı

28.Mart.2022

Pusula Call Center, dünya genelinde 80’den fazla ülkeden 2.000’in üzerinde projenin yarıştığı 2021 dünya finalleri ödül töreninden 4 altın ödülle döndü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT’te Kadın Çalışan Oranı Yüzde 63'e Yükseldi

14.Mart.2022

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, kadın istihdamı oranıyla dikkat çekiyor. 2021 yılsonu itibariyle 14 binin üzerinde çalışana sahip olan AssisTT, kadın çalışan oranını yüzde 63’e yükseltti.

FLO, Teleperformance Türkiye İş Birliğiyle Chat Kanalında Müşteri Memnuniyetini %28 Artırdı

08.Mart.2022

Teleperformance ve Türkiye’nin lider ayakkabı şirketi FLO iş birliği ile sadece 3 ayda FLO’nun chat kanalındaki müşteri memnuniyeti yüzde 28 arttı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Comdata, Boğaziçi Üniversitesi ile Ar-Ge İş Birliği Protokolü İmzaladı

10.Şubat.2022

Comdata, Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) ile Ar-Ge işbirliği protokolü imzaladı. Haberin devamı için tıklayınız.

Webhelp’te, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığına Semra Adak Getirildi

08.Şubat.2022

Webhelp’de İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığına alanında tecrübeli bir isim olan Semra Adak getirildi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

CPP Group Türkiye, PSM Awards 2021’de Altın PSM Ödülüne Layık Görüldü

31.Ocak.2022

CPP Group Türkiye PSM AWARDS 2021’nin “Yenilikçi Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi” kategorisinde Altın PSM ödülüne layık görüldü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Procat’in Yeni Lokasyonu Antalya Oldu

14.Ocak.2022

Türkiye’de İstanbul ve İzmir’de, ana dil seviyesinde yedi farklı dilde hizmet veren Procat'in yeni lokasyonu Antalya oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Erişim Müşteri Hizmetleri, Turkey Call Center Awards 2021’de 2 Ödül Birden Kazandı

01.Ocak.2022

Erişim Müşteri Hizmetleri, IMI Conferences tarafından organize edilen Turkey Call Center Awards 2021’de 2 Ödül Birden Kazandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

CMC Türkiye CEO’su Banu Hızlı, Altın Lider Ödülleri 2021’de “En Beğenilen CEO” Ödülünün Sahibi Oldu

28.Aralık.2021

CMC Türkiye CEO’su Banu Hızlı, iş dünyasının oylarıyla Türkiye’de 2021’in En Beğenilen 50 CEO'su arasında yer aldı ve 2021’in Altın Lider’lerinden biri oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Teleperformance Türkiye CHRO'su (İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı) Türkiye'nin En Beğenilen Altın Lideri Seçildi

22.Aralık.2021

Teleperformance İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CHRO) Zühre Aydan Ayaz, Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’su arasında yer alırken, aynı zamanda En Beğenilen Altın Lideri seçildi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Procat’te Chief Operating Officer (COO) Görevine Mustafa Murat Gül Getirildi

17.Aralık.2021

Procat’te Chief Operating Officer (COO) görevine Mustafa Murat Gül getirildi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT 3. Kez “Harika İş Yeri” Unvanının Sahibi Oldu

16.Aralık.2021

AssisTT, Great Place To Work® Enstitüsü'nün yüksek güven kültürüne sahip, “harika iş yeri" kriterlerini sağlayarak 3. kez “Great Place To Work” sertifikasını almaya hak kazandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Net Call Center ve Gazi Üniversitesi Arasında Mesleki Eğitim Protokolü İmzalandı

10.Aralık.2021

Net Call Center ile Gazi Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu arasında, İşletmede Mesleki Eğitim konusunda iş birliği gerçekleştirildi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Cmc Türkiye, Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü ile İş Birliği Yaptı

02.Aralık.2021

CMC Türkiye, EFMD (European Foundation for Management Development) tarafından verilen EQUIS akreditasyonuna Türkiye’de sahip tek üniversite olan KOÇ Üniversitesi İşletme Enstitüsü ile iş birliği yaptı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Pusula Call Center Contact Center World’den 3 Altın 1 Gümüş Kazandı

22.Kasım.2021

Pusula Call Center Contact Center World EMEA organizasyonunda, geçen sene de olduğu gibi başvurduğu tüm kategorilerde ödülle döndü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Ulaknet Çağrı Merkezi'nde Yazar Söyleşileri Başladı

12.Kasım.2021

Ulaknet Çağrı Merkezi'nin kültürel faaliyetler çerçevesinde başlattığı yazar söyleşilerinin ilki gerçekleşti. Söyleşinin ilk konuğu ise Prof. Dr. Yasin Aktay oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Vodafone Müşteri Hizmetleri'ne Contact Center World'de 3 Ödül Birden

25.Ekim.2021

Vodafone Türkiye, dünyanın en prestijli ödül programlarından 16. ContactCenterWorld EMEA Bölge Ödülleri’nden toplam 3 ödülle döndü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Comdata, Teknoloji Odaklı Projeleriyle Contact Center World’den İki Ödüle Layık Görüldü!

08.Ekim.2021

Comdata, Contact Center World’ün düzenlediği Global Top Ranking Performers EMEA finalinde dışkaynak olarak katıldığı iki kategoride ödüle layık görüldü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Procat'te Chief Operating Officer (COO) Görevine Eniz Akdağ Atandı.

29.Eylül.2021

Procat'te Eniz Akdağ Eylül ayı itibariyle Procat’e Chief Operating Officer (COO) görevine atandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT'in Çağrı Merkezi Okuluna Brandon Hall Group’tan Altın Ödül

24.Eylül.2021

AssisTT, Brandon Hall Group tarafından düzenlenen 2021 Brandon Hall Group HCM Excellence Ödülleri’nde Çağrı Merkezi Okulu programıyla altın ödül almaya hak kazandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

TELUS International "Birlikte Daha Da Güçlüyüz" Kampanyasıyla Yangından Etkilenen Bölgelere Destek Oldu

20.Eylül.2021

TELUS International, Türkiye'nin dört bir yanında meydana gelen yangın felaketinin yaralarını sarmak için "Birlikte Daha Da Güçlüyüz" kampanyası kapsamında harekete geçti. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Mayen'e Stevie Uluslararası İşletme Ödülleri'nde Beş Ödül

14.Eylül.2021

Mayen, 18. Stevie Uluslararası İşletme Ödülleri'nde 2 Altın 3 Gümüş Ödül Aldı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT’e Stevie Awards’tan Bronz Ödül

06.Eylül.2021

AssisTT, iş dünyasının küresel ölçekteki en itibarlı ödüllerinden Stevie Awards’ta, "En Yenilikçi İK Teknolojisi Kullanımı" kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Erişim Müşteri Hizmetleri'ne İki Büyük Ödül

01.Eylül.2021

Erişim Müşteri Hizmetleri, Kariyer.net tarafından bu yıl 19. Kez organize edilen İnsana Saygı Ödülleri’nden, iki büyük ödülle döndü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Mayen, Müşteri İlişkileri Yönetimiyle E-Ticaretin Tam Kalbinde Yer Alıyor

26.Ağustos.2021

Mayen’in e-Ticaret Sektöründeki Hizmet Hacmi %100 Arttı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Callart, Kariyer.net Tarafından Verilen "İnsana Saygı Ödülü"nün Sahibi Oldu

20.Ağustos.2021

Callart, Kariyer.net tarafından düzenlenen ödül töreninde, “İnsana Saygı Ödülü”nün sahibi oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Atos Müşteri Hizmetleri Çevrim İçi Etkinliklerine Bir Yenisini Ekledi; Mutfakta Kim Var?

12.Ağustos.2021

Atos Müşteri Hizmetleri, pandemi döneminde çalışanlarıyla çevrim içi olarak bir araya geldikleri etkinliklerine, “Mutfakta Kim Var?” ile devam ediyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

CMC Türkiye, Çalışanlarına Verdiği Önemi “İnsana Saygı” Ödülü’yle İkinci Kez Kanıtladı

10.Ağustos.2021

CMC Türkiye, Kariyer.net’in düzenlediği “İnsana Saygı” ödülünü ikinci kez almaya hak kazandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Procat, Afet Bölgesindeki STK ve Kurumlara Gönüllü Çağrı Merkezi Hizmeti Sunuyor

05.Ağustos.2021

Üyelerimizden Procat, gönüllü çağrı merkezi hizmeti sunuyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Yataş Grup Mükemmel Müşteri Deneyimini 2 Büyük Ödülle Taçlandırdı

28.Temmuz.2021

Yataş Grup, Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E. Awards’te Enza Home markasıyla Diamond, Yataş Bedding ile Gold ödüle layık görüldü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Vestel "Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka" Seçildi

09.Temmuz.2021

Vestel, Şikayetvar platformu tarafından organize edilen A.C.E. Awards 2020 (Achievement in Customer Exellence) ödüllerinde, 8. kez üst üste ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka’ seçildi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Teleperformance'ta Satış Ve Pazarlamaya Deneyimli Lider

08.Temmuz.2021

Telekomünikasyon ve IT sektöründe 20 yılı aşkın B2B satış ve pazarlama deneyimine sahip olan Sezin Mızraklı Avalin, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak Teleperformance Türkiye liderlik ekibine katıldı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Atos Müşteri Hizmetleri'nde Satış Ekibi Büyüyor

07.Temmuz.2021

Üyelerimizden Atos Müşteri Hizmetleri’nde üst düzey atama gerçekleşti ve Ulaş Sural, Sales Manager olarak görev almaya başladı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

CMC Türkiye'nin İletişim Çalışmaları No:165'e Emanet

29.Haziran.2021

Derneğimizin üyelerinden CMC Türkiye, iletişim çalışmaları için No:165 ile el sıkıştı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Dicle Elektrik, Yeni Genel Müdürlük Binasını Düzenledikleri Törenle Hizmete Açtı

07.Haziran.2021

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş’nin Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde yapımı tamamlanan yeni genel müdürlük binası düzenlenen törenle hizmete girdi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” Listesinde

20.Mayıs.2021

Bu yıl, ikinci kez yüksek güven kültürüne sahip ‘harika iş yeri’ unvanını alan AssisTT, Great Place To Work Enstitüsü® tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasında yer aldı.

Atos Müşteri Hizmetleri, Aldığı Ödüllere Bir Yenisini Daha Ekledi

06.Mayıs.2021

Üyelerimizden Atos Müşteri Hizmetleri’nde görev yapan Emre Demircan, Call Center Rising Star ödüllerinde “En Yetenekli Takım Lideri” kategorisinin birincisi oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

CMC Türkiye Ailesi, 23 Nisan’ı Çalışanlarının Çocuklarıyla Birlikte Kutladı

29.Nisan.2021

CMC Türkiye Ailesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çalışanları ve çocuklarıyla birlikte online etkinliklerle kutladı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT ve Konya Selçuk Üniversitesi Gençler İçin Bir Araya Geldi

28.Nisan.2021

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, Konya Selçuk Üniversite ile bir protokol imzaladı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Callart 23 Nisan'da Çalışanlarının Çocuklarına Özel Resim Atölyesi Etkinliği Düzenledi

27.Nisan.2021

Callart 23 Nisan'da çalışanlarının çocukları için resim atölyesi etkinliği düzenledi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Procat’te İş Geliştime ve Proje Yönetimi Direktörlüğüne Fatih Özkaya Atandı

09.Nisan.2021

2016 yılından bu yana hizmet ihracatı vizyonuyla hareket eden Procat, İş Geliştirme ve Proje Yönetimi ekibini genişletiyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT, Bir Kez Daha “Great Place to Work” Unvanını Aldı

05.Nisan.2021

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, Great Place to Work® Enstitüsü'nün yüksek güven kültürüne sahip, “harika iş yeri" kriterlerini sağlayarak bir kez daha "Great Place to Work” sertifikası almaya hak kazandı.

Procat Operasyonlar Direktörü Volkan Ersubaşı, Chief Operating Officer (COO) Görevine Getirildi

24.Mart.2021

2015 yılından bu tarafa Procat bünyesinde pek çok görev aldıktan sonra 2017 – 2021 yılları arasında Operasyon direktörlüğü görevini sürdüren olan Volkan Ersubaşı, 2021 yılı başı itibariyle Chief Operating Officer (COO) görevine getirildi.

Pusula Call Center, Contact Center World’ de Kazandığı 3 Altın 1 Gümüş Ödülle Geleneği Bozmadı

23.Mart.2021

Pusula Call Center İletişim A.Ş., 70 ülkeden 2000’den fazla katılımcının yer aldığı Contact Center World Dünya Finalleri’nde başvurduğu tüm kategorilerde madalyaya layık görülerek 3 dalda dünya birincisi, 1 dalda ise dünya ikincisi oldu.

Net Call Center'dan Kadın Çalışanlarına Sürpriz!

22.Mart.2021

Üyelerimizden Net Call Center, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü, tüm kadın çalışma arkadaşlarına "İyi ki Varsınız" notuyla sukulent hediye ederek kutladı.

Derneğimizin Üyelerinden Mayen’de Üst Düzey Atama!

19.Mart.2021

Derneğimizin üyelerinden Mayen’de üst düzey atama! Dijital Transformasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyeliği (CDO) görevine Tufan Alatan getirildi.

AssisTT Bir Kez Daha Dünyanın En İyi Çağrı Merkezi Oldu

19.Mart.2021

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, tüm dünyada çağrı merkezi sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan ve Contact Center World tarafından gerçekleştirilen The 2020 Top Ranking Performers Awards‘da iki ayrı kategoride dünya birincisi olarak başarısını uluslararası arenada bir kez daha tescilledi.

Teleperformance Türkiye “Great Place to Work” Sertifikasını ve “Kincentric Best Employers 2021” Unvanını Aldı

12.Mart.2021

Üyelerimizden Teleperformance Türkiye, “Great Place to Work” sertifikasının ardından, Kincentric tarafından gerçekleştirilen “Kincentric Best Employers 2021” araştırmasında da “En İyi İşveren” unvanının sahibi oldu.

Vestel’e “En İyi Uzaktan Çağrı Merkezi” Ödülü

10.Mart.2021

Vestel Müşteri Hizmetleri, Türkiye Çağrı Merkezleri Ödülleri’nde, “Türkiye’nin En İyi Uzaktan Çağrı Merkezi” ödülünün sahibi oldu.

Procat, Yeni CXO'su Murat Sav ile Teknoloji ve Müşteri Deneyimindeki Gücüne Güç Kattı

03.Mart.2021

Kurulduğu 2004 yılından beri yeni teknolojilere yatırım yaparak çağrı merkezi dünyasında “Güvenilir iş ortağınız” mottosuyla yükselişini sürdüren Procat, son yıllarda gerçekleştirdiği projeleri ile sektörde adından sıkça söz ettiriyor.

Aslı Güven, Mayen İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi oldu

19.Şubat.2021

Sektörde 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Aslı Güven, bundan böyle Mayen İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev alacak.

Ulaknet Çağrı Merkezi'ne Halkbank'tan Ziyaret

10.Şubat.2021

Halkbank Merkezi Operasyonlar Daire Başkanı Osman Karaarslan ve Müşteri İletişim Merkezi Bölüm Müdürü Kadriye Bozacı, Ulaknet Çağrı Merkezi'nin Siirt Lokasyonunu ziyaret etti.

Webhelp Türkiye'nin Global Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Cüneyt Uslu Oldu

29.Ocak.2021

Çağrı merkezleri yönetiminde Avrupa’nın önemli şirketlerinden Webhelp’in Türkiye üst yönetimine, Cüneyt Uslu atandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

CPP Group Türkiye PSM AWARDS 2020’nin “Yılın Teknoloji Sağlayıcısı” Kategorisinde Altın PSM Ödülüne Layık Görüldü

27.Ocak.2021

CPP Group Türkiye “CPP Smart Travel - Uçuş İptal ve Gecikme Takip Hizmeti” ile PSM AWARDS 2020’nin “Yılın Teknoloji Sağlayıcısı” kategorisinde Altın PSM ödülüne layık görüldü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Taylan Akalın, Tempo Satış Pazarlama Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Olarak Yeni Görevine Başladı

25.Ocak.2021

Dış Kaynak Servis Sağlayıcı şirketi Tempo, Satış Pazarlama Direktörlüğü görevine Taylan Akalın’ın atandığını duyurdu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Telekomünikasyon Hizmetlerinde İhracat Şampiyonu Mayen

13.Ocak.2021

Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından “2019 Yılı Hizmet İhracatı Şampiyonları” belirlendi. Verdiği çağrı merkezi hizmetleri ile Telekomünikasyon kategorisinin şampiyonu bu yıl da Mayen oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Procat, Great Place to Work Unvanının Sahibi Oldu

12.Ocak.2021

“Mutlu çalışan, başarılı projeler ve mutlu müşteriler” mottosunu İK uygulamalarının felsefesi olarak benimseyen Procat, Great Place to Work® unvanını sahip oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

En Zor Yılda Bile Teleperformance Türkiye’den Katlayan Büyüme Performansı

11.Ocak.2021

Teleperformance, 2020 yılında Türkiye’de yüzde 50’den fazla büyüyerek 370 milyon TL ciroya ulaştı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Vodafone’un “Bu Atıklar Kod Yazıyor” Projesi Türkiye Geneline Yayılıyor

17.Aralık.2020

Vodafone'un elektronik atıkların geri dönüşümünü teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği "Bu Atıklar Kod Yazıyor" projesi Türkiye geneline yayılıyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Erişim'den Çalışanlarına Özel Eğlenceli Bilgi Yarışması

14.Aralık.2020

Erişim Müşteri Hizmetleri @erisimdeyasam Instagram hesabı üzerinden her Kim Bilir ismini verdiği bilgi yarışmasıyla çalışanlarını eğlendirirken bilgilendiriyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Vodafone, Türkiye’nin En İyi Çağrı Merkezi Oldu

07.Aralık.2020

Vodafone Türkiye, Müşteri Hizmetleri'nde hayata geçirdiği başarılı uygulamalarla, 13. Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri'nde "500'den Fazla Koltuklu En İyi Uzaktan Çağrı Merkezi" kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

TEB Çağrı Merkezi’ne 3 dalda Altın Madalya

20.Kasım.2020

Türk Ekonomi Bankası (TEB), çağrı merkezi sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği Contact Center World Awards tarafından 3 farklı dalda Altın Madalya ile ödüllendirildi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Erişim'den Çalışanlarına Özel Sağlık Programı

19.Kasım.2020

Erişim Müşteri Hizmetleri 'İyilik Sağlık' sloganıyla Erişimlilerin sağlık ve mutluluğuna odaklanan yepyeni bir program başlattı.

AssisTT, Contact Center World’den İki Altın Ödülle Döndü

09.Kasım.2020

AssisTT, çağrı merkezi sektörünün en geniş katılımlı ve prestijli ödüllerinin dağıtıldığı Contact Center World Awards ödüllerinde 2 ayrı birincilik alarak, büyük bir başarı elde etti. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Pusula Call Center, Contact Center World 2020'den 3 Altın 1 Gümüş Ödül İle Döndü

05.Kasım.2020

Pusula Call Center, Contact Center World 2020'de gururlandıran başarı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Webhelp Türkiye’de Global Üst Düzey Atama

12.Ekim.2020

5 yıldır Webhelp Türkiye’de görev yapan ve son olarak Webhelp Türkiye & Ürdün Operasyon Direktörlüğü görevini yürüten Erdem Genç, Webhelp Grup Global Account Yönetimi’ne vekaleten COO olarak atandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Teleperformance Türkiye CEO'su Tülay Doğrular, Tüketici Eğilimlerindeki Değişime Dikkat Çekti

22.Eylül.2020

Teleperformance Türkiye CEO'su Tülay Doğrular, "Tüketici eğilimlerini yakından takip etmek ve yakalamak, her zamankinden daha önemli hale geldi." Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT, Finans Sektöründe Gücünü Halkbank İş Birliği ile Artırmaya Devam Ediyor

21.Eylül.2020

Türkiye'nin önde gelen çağrı merkezlerinden AssisTT, finans sektöründe gücünü Halkbank iş birliği ile artırmaya devam ediyor. Haberin devamı için başlığa tıklayabilirsiniz.

Callart Başarılarına Bir Yenisini Daha Ekledi

07.Eylül.2020

Callart “500 Bilişim Şirketi Araştırmasında", çağrı merkezleri arasında hizmet sağlayıcı gelirlerine göre ilk 10 şirket arasında 7. Sırada yerini aldı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Levent Yalçın Atandı

04.Eylül.2020

Türkiye’nin önde gelen çağrı merkezi şirketlerinden AssisTT’te Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine Levent Yalçın atandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Tempo, 2020 Stevie Ödüllerinde 2 Kategoride Ödül Kazandı, En Değerli İş Verenler Arasına Girdi!

02.Eylül.2020

Tempo, dünyanın en prestijli insan kaynakları ödülleri kapsamında 2 ödüle birden layık görüldü. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT Bilişim 500’de “ Yılın Dış Kaynak Kullanım Hizmeti” Kategorisinde Birincilik Ödülünün Sahibi Oldu!

01.Eylül.2020

Türkiye’nin en prestijli çağrı merkezi şirketlerinden AssisTT, önde gelen bilişim firmalarının yer aldığı ‘500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda "Yılın Dış Kaynak Kullanım Hizmeti" kategorisinde birincilik ödülünü aldı.

AssisTT’ten Van’a Büyük Yatırım

12.Ağustos.2020

Türkiye’nin lider çağrı merkezi şirketlerinden AssisTT, Anadolu’daki yatırımlarına hızla devam ediyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT, Diyarbakır ile Büyümeye Devam Ediyor

28.Temmuz.2020

Türkiye’nin dört bir yanında açtığı lokasyonlarla büyümeye devam eden AssisTT, Diyarbakır’daki ilk çağrı merkezini açıyor.

“Yarını Kodlayanlar” Projesi 100 Bini Aşkın Çocuğa Ulaştı

20.Temmuz.2020

Çocukları dijital dünyanın dili kodlamayla tanıştırmak üzere Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği işbirliğiyle 4 yıl önce başlatılan "Yarını Kodlayanlar" projesi hızlı büyümesini sürdürüyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT’ ten Online Mülakat Üssü

14.Temmuz.2020

Geçen yıl bulut teknolojisi ile işe alım süreçlerini yenileyen şirket, uçtan uca, uzaktan erişim ile tüm süreçlerin entegrasyonunu tamamladı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Webhelp Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Burak Alaçam’dan "Yeni Normal"de Çalışan Deneyimi

03.Temmuz.2020

Webhelp olarak biz 2 hafta içinde 5 binin üzerinde çalışanımızı, aileleriyle birlikte ve sağlıklı bir ortamda, yani evlerinden 7/24 çalışır hale getirdik. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Webhelp Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tuna Baliç’ten Çağrı Merkezlerinde "Normalleşme" Süreci

03.Temmuz.2020

Tuna Baliç; "Yeni normalde çağrı merkezlerinin rolü artmaya devam edecek."

AssisTT’e Adıyaman Valiliğinden Teşekkür Belgesi

19.Haziran.2020

AssisTT'e, Adıyaman Valiliği tarafından kentin ekonomi ve istihdamına sağladığı katkıların yanı sıra koronavirüs salgınına karşı uyguladığı başarılı tedbirler nedeniyle teşekkür belgesi verildi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Yeni Normalde Çağrı Merkezlerini Neler Bekliyor?

15.Haziran.2020

AssisTT Satış Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nimet Güventepe:"Yeni normalde iş sürekliliği planlarını koruyup evden çalışma modelini devam ettirebilen firmalar rekabette daha avantajlı durumda olacak." Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Webhelp Türkiye & Ürdün CEO’su Metin Tarakçı Webhelp Grup İcra Kurulu Üyesi Oldu

11.Haziran.2020

Webhelp Türkiye ve Ürdün CEO’su Metin Tarakçı, 35’in üzerinde ülkede faaliyet gösteren Webhelp Grup’a İcra Kurulu Üyesi olarak atandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Yeni Nesil Çalışma Platformu "TempOda" Ofis Standartlarını Eve Taşıyor

22.Mayıs.2020

Tempo, değişen koşullara ayak uydurmak, rekabetçi yönünü korumak ve güçlendirmek amacıyla başlattığı, sektöre yeni bir yön veren TempOda projesiyle dikkat çekiyor. TempOda, tüm sektör çalışanlarının işe/ofise gitmeden güvenli ve konforlu bir şekilde evden çalışmalarına olanak sağlıyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT’ten Covid-19 Döneminde 700 Kişiye İstihdam

19.Mayıs.2020

Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Covid-19 sonrasında başta telekomünikasyon, bankacılık olmak üzere hizmet verdiği alanlarda artan çağrı yoğunluğuna cevap vermek amacıyla Anadolu’nun 10 farklı ilinde 700 kişiyi daha istihdam edecek. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

AssisTT'te Üst Düzey Atama

15.Mayıs.2020

2015 yılından itibaren Türk Telekom’da Çağrı Merkezi Operasyonları Direktörü olarak görev yapmakta olan Eniz Akdağ, AssisTT Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Haberin devamı için lütfen başlığa tıklayınız.

Callart Çağrı Merkezinde Anneler Günü Yarışması

14.Mayıs.2020

Callart ailesi, Covid-19 nedeniyle çalışmalarına evden devam ediyor olsa da özel günleri kutlamayı unutmuyor. Haberin devamı için lütfen başlığa tıklayınız.

CPP Group Türkiye, ‘Great Place to Work Certified’ Şirketi Olarak Anılmaya Hak Kazandı

08.Mayıs.2020

CPP Group Türkiye, ‘Great Place To Work Türkiye Enstitüsü’ tarafından yapılan değerlendirmeler ve analizler sonucunda, yüksek güven kültürüne sahip harika işyeri kriterlerini sağlayarak ‘Great Place to Work Certified’ şirketi olarak anılmaya hak kazandı. Haberin devamı için lütfen başlığa tıklayınız.

Görüntülü Görüşme ile Dijital Dünyada Hizmet Sunmaya Devam Edin

07.Mayıs.2020

Çağrı Merkezi, Müşteri Deneyimi Yönetimi alanında 25+ yıllık birikime sahip olan Asseco SEE, görüntülü görüşme (video call) çözümünü Genesys’in müşteri hizmetleri platformuna entegre etti. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Korona Etkisi ile Çağrı Merkezlerinin Değişen Rolü

17.Nisan.2020

Teleperformance, dünya genelinde 120.000 etkileşim uzmanını evden çalışma modeline taşıdı ve taşımaya devam ediyor. Türkiye’de ise operasyon çalışanlarımızın %99’u evlerinden hizmet sunmaktadır. Bu olağanüstü durumda profesyonellikten ödün vermeden, inanılmaz bir özveri ile çalışan bütün etkileşim uzmanlarımızla gurur duyuyoruz. Haberin devamı için başlığa tıklayınız...

Arvato CRM Türkiye Webinar Serisi Başlıyor!

16.Nisan.2020

Arvato CRM Türkiye, Webinar serisinin ilkine, 17 Nisan Cuma günü başlıyor.

Vodafone Müşteri Hizmetleri'ne Stevie'de 3 Ödül Birden

17.Mart.2020

Vodafone Türkiye, dünyanın en prestijli ödül programlarından 14. Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nden toplam 3 ödülle döndü. Vodafone Türkiye, Müşteri Hizmetleri’ndeki başarılı uygulamalarıyla “Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon”, “Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı ” ve “Yılın Müşteri Hizmetleri” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Erişim’in Eskişehir Hizmet Noktası Renklendi!

12.Mart.2020

Erişim Müşteri Hizmetleri, Eskişehir hizmet noktasını yeniledi.

Yataş Grup’a “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nden İki Ödül Birden

09.Mart.2020

Yataş Grup, sikayetvar.com tarafından hazırlanan Müşteri Deneyimi Endeksi’nde göre belirlenen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Enza Home ve Yataş Bedding markalarıyla iki ödüle birden layık görüldü.

Assistt Tüm Dünyada “Great Place To Work Certified” Şirketi Olarak Anılacak

05.Mart.2020

Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Great Place to Work Türkiye Enstitüsü tarafından yapılan çalışma sonucunda “Great Place to Work 2020 (Harika bir işyeri)” Sertifikası almaya hak kazandı.

“Yarını Kodlayan” Denizlili Öğrenciler, Alzheimer Hastaları İçin Akıllı Kapı Tasarladı

24.Şubat.2020

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği'nin 4 yıldır sürdürdüğü "Yarını Kodlayanlar" projesinin katılımcılarından Denizlili Alper Arda İpek ve Alperen Cebe, mezun oldukları okulda düzenlenen Yarını Kodlayanlar Eğitimi'ne bu kez "konuk eğitmen" olarak katıldı

Callart'tan Sevgililer Gününde Sıcak Çikolata Sürprizi

21.Şubat.2020

Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü sürpriz bir şekilde kutladı

AssisTT ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi İş Birliği Protokolü İmzaladı

20.Şubat.2020

AssisTT Çağrı Merkezi, sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği “Çağrı Merkezi Okulu”nda geleceğin çağrı merkezi uzmanlarını yetiştirmek amacıyla Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile istihdama yönelik iş birliği protokolü imzaladı.

Comdata’da Üst Düzey Atama Gerçekleşti

14.Şubat.2020

İş süreçleri dışkaynak alanında, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde markaya müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan Comdata’da operasyon yönetiminde üst düzey atama gerçekleşti.

Net Call Center'dan Çikolatalı Kek Gününe Özel Etkinlik

13.Şubat.2020

Net Call Center, çikolatalı kek gününü çalışanlarıyla birlikte adına yakışır bir şekilde kutladı. 500'den fazla çikolatalı kek ile mutluluk katlandı.

Comdata; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Ar-Ge Merkezi Olarak Onaylandı

12.Şubat.2020

İş süreçleri dışkaynak alanında, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde markaya müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan Comdata, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezi olarak onaylandı.

Callart Sokakta Yaşayan Minik Dostlarımızı Unutmadı

08.Şubat.2020

Callart Çağrı Merkezi, soğuk günlerde minik dostlarımızı da unutmadı.

Lufthansa Müşterileriyle Birlikte Değişiyor!

06.Şubat.2020

Lufthansa InTouch Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetlerinin geleneksel bir etkinlik serisi haline gelen InstaTouch’i 2019 yılında son durağı olan İstanbul’da noktaladı.

Master Cake of Callart

31.Ocak.2020

Özel günleri çalışanlarıyla eğlenceye dönüştüren Callart Çağrı Merkezi; 28 Ocak Çikolatalı Kek Günü’nü, Master Cake of Callart yarışması yaparak kutladı.

Teleperformance Türkiye İstikrarlı Büyümesine Devam Ediyor

27.Ocak.2020

Dünyanın en büyük dış kaynak iş hizmetleri sağlayıcısı Teleperformance, 2019 yılında yüzde 60’ın üzerinde büyüyerek büyük bir başarıya imza attı.

Çalışma ve Oturma İzni Süreçlerinde Uçtan Uca Çözüm

27.Ocak.2020

Teleperformance Türkiye’de 400’ün üzerinde Almanca hizmet veren çalışan bulunuyor.

Callart Yöneticilerinden Çalışanlarına Taze Meyve Suyu İkramı

23.Ocak.2020

Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri yöneticileri; bu soğuk günlerde, çalışanlarına vitamin depolamaları için taze sıkılmış meyve suyu dağıttı.

CMC Okuma Ağacı’nın Tohumlarını Malatya’da Attı

14.Ocak.2020

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden CMC Turkey, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına müşterilerini de dahil ederek yarattığı faydayı artırıyor. Yeni yıl hediyesi olarak müşterileri adına K12 Vakfı’nın ‘Okuma Ağacı Kampanyası’na destek olan CMC, en büyük lokasyonu olan Malatya Yazıhan’da 10 ilkokula kitap seti dağıttı.

CPP Group Türkiye, PSM AWARDS 2019 “En İyi Güvenlik Çözümü” Kategorisinde Ödülünü Aldı

10.Ocak.2020

CPP Group Türkiye, “Cyber Care“ ürünü ile, Ödeme Sistemleri dünyasının Oscarları olarak nitelendirilen ve sektördeki en inovatif şirketlerin ödüllendirildiği PSM Awards ile 2019 yılının “En İyi Güvenlik Çözümü” kategorisinde ödüle layık görüldü.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beyaz Masa Alo 153 Çağrı Merkezi'ni Ziyaret Etti

08.Ocak.2020

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, mesleki yeterlilik eğitim programını başarıyla tamamlayan Beyaz Masa çalışanlarına törenle sertifikalarını verdi.

Callart Çalışanlarından İç Isıtan Yardım Organizasyonu

06.Ocak.2020

Inbound, Outbound, Satış, Pazarlama, Dijital Satış ve Lojistik gibi birçok alanda kurumsal müşterilerine alternatif çözümler sunan Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetlerinden 12-18 Aralık Yerli Malı ve Yoksullara Yardım Haftası kapsamında dikkat çeken bir farkındalık projesi.

Erişim, 'En İyi Dış Kaynak Ortaklığı' Dalında Dünya Üçüncüsü!

27.Aralık.2019

4-6 Aralık tarihleri arasında Barselona’da bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Contact Center World finallerinde "En İyi Dış Kaynak Ortaklığı" kategorisinde Erişim Müşteri Hizmetleri, Türkiye İş Bankası ile birlikte dünya üçüncüsü olarak Bronz Madalya kazandı.

“Webhelp - Renault Diyalog Dünya Şampiyonu!”

10.Aralık.2019

Renault MAİS ve Webhelp işbirliği ile hayata geçirilen Renault Diyalog, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu Contact Center World’un “2019 Top Ranking Performers” dünya finallerinden birincilikle döndü.

Atos, “Satış ve Müşteri Hizmetleri”nde Stevie Ödülleri’nin Sahibi Oldu

29.Kasım.2019

Dijital dönüşümün küresel liderlerinden Atos, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan “Uluslararası Stevie Ödülleri”nde, Satış ve Müşteri Hizmetleri alanlarında iki önemli başarıya imza attı.

Yapay Zeka ve Chatbot Çözümleri ile Çağrı Merkezlerine Katma Değer Sağlıyor

28.Kasım.2019

Çağrı merkezlerine katma değer sağlamayan ses, chat, mail, sosyal medya, video gibi tüm etkileşimlerin maliyetleri ciddi olarak artırırken, yapay zeka ve chatbot çözümleri maliyet yükünü kaldırıp, kesintisiz müşteri deneyimine katkı sağlıyor.

CMC, Vanlı Çocukları Müzeye Götürdü

25.Kasım.2019

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden CMC Turkey, Sosyal Sorumluluk Kulübü ile pek çok hayata dokunuyor. Daha önce öğrenciler, sokak hayvanları adına kampanyalar yapan, kan bağışında bulunan şirket bu kez hiç köy dışına çıkmamış 34 çocukla Van Müzesi’ni gezdi.

Tempo’ya İnovasyon Yönetimi Ödülü!

15.Kasım.2019

Su ve Teknoloji Derneği (SUTEK) tarafından düzenlenen 6. Ulusal Su ve Çevre Ödülleri Töreni’nde, Tempo ’İnovasyon Yönetimi ve Lider’ ödülünün sahibi oldu.

Erişim İstanbul Maratonu’nda Lösev İçin Koştu

15.Kasım.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri, bu yıl 41.si düzenlenen İstanbul Maratonu’nda LÖSEV için koştu. Dünyanın kıtalararası koşulan tek maratonu olan İstanbul Maratonu’nda Erişim Müşteri Hizmetleri ‘Koşar Adım LÖSEV’ diyerek LÖSEV’e destek oldu.

İBB'nin Yeni Halkla İlişkiler Müdürü " Çağrı Merkezi Yöneticilerinden Fulya Solmaz" Oldu

14.Kasım.2019

İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne kurum içerisinde yöneticilik dahil çeşitli kademelerde görev alan Fulya Solmaz getirildi.

CMC Turkey, 215 Çocuğun Hayatına Dokundu

12.Kasım.2019

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı adına bağış toplayan CMC, 22 çalışanıyla maratonda yer aldı

Erişim Müşteri Hizmetleri'ne Bir Ödül Daha

11.Kasım.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri, 6 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri kapsamında ‘En İyi Performans Gelişimi’ kategorisinde En Övgüye Değer Ödülünü kazandı.

Callart'tan LÖSEV'e Destek

08.Kasım.2019

Callart Çağrı Merkezi, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda, bu konuyla ilgili farkındalığı arttırmak ve Lösemili çocuklara bir nebze destek olabilmek adına LÖSEV ailesine kapıların açtık.

Davey Awards’tan Erişim’e Gümüş Ödül

04.Kasım.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri genç, dinamik, özgün ve deneyimli kimliğini yansıtması için Nisan 2019'da yenilediği www.iserisim.com.tr kurumsal sitesi ile Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından ABD’de düzenlenen Davey Awards 2019’ta Gümüş Ödül kazandı.

Vodafone, İşletmelerin Dijitalleşmesi İçin Şehir Şehir Gezecek

31.Ekim.2019

Vodafone, işletmelere yönelik sunduğu en yeni dijital teknoloji çözümlerini tanıtmak üzere Türkiye'yi dolaşacak. #dijitalleşmeyolunda toplam 12 şehri gezecek olan Vodafone Dijitalleşme Tırı, turuna 30 Eylül'de Adana'dan başlayacak.

Erişim Ekipleri Piknikte

09.Ekim.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri çalışanları Ağustos ve Eylül ayları boyunca gerçekleştirilen piknik etkinliklerinde bir araya geldi.

Vodafone Ve Türkiye İş Bankası Tarımda Dijitalleşme İçin Güçlerini Birleştirdi

08.Ekim.2019

Vodafone ve Türkiye İş Bankası Dijital Tarım Projesi'ni başlattı. Vodafone'un teknolojideki gücünü Türkiye İş Bankası'nın finansman gücüyle birleştiren işbirliği kapsamında çiftçiler, Vodafone'un sunduğu Dijital Tarım İstasyonu'na Türkiye İş Bankası'nın tarım kredisiyle sahip olabilecek.

CMC Turkey, Sokaktaki Küçük Dostlarımızın Yanında

04.Ekim.2019

CMC Turkey, dört ayaklı dostlarımızı unutmadı.

Callart'tan Cem Yılmaz'ın Diamond Elite Platinum Plus Gösterisine İki Bilet

03.Ekim.2019

Callart Çağrı Merkezi, sosyal medya üzerinden düzenlediği bir yarışmayla 2 kişiye, Cem Yılmaz'ın Diamond Elite Platinum Plus gösterisine bilet hediye etti.

Webhelp Stratejik Gelişiminin Bir Sonraki Aşamasını Yepyeni Bir Vizyon, Marka ve İmza ile Kutluyor!

02.Ekim.2019

Müşteri deneyimi ve iş çözümlerinde Avrupa lideri olan Webhelp, “işimize insani bir dokunuş katmak” olarak tanımlanan vizyonunu, yepyeni bir marka kimliği ve imza ile tüm dünyada duyurdu.

Erişim Müşteri Hizmetleri'nde Maketler Yarıştı!

01.Ekim.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri’nde ekipler arası Maket Yarışması düzenlendi. Tüm birimlerden ekipler kendilerine verilen malzemeler ile en iyi maketi yapmak için birbiriyle yarıştı.

AssisTT Liderler Okulu Başlıyor!

27.Eylül.2019

AssisTT Akademi, Türk Telekom Akademi ve Boğaziçi Üniversitesi işbirliği ile yöneticilerin liderlik gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Erişim Müşteri Hizmetleri’nden Konser Bileti Çekilişi

18.Eylül.2019

Sosyal medya üzerinden yaptığı yarışmalarla çalışanlarına çeşitli ödüller veren Erişim Müşteri Hizmetleri, yaptığı yarışmalara bir yenisini daha ekledi.

CCC İstanbul Yeni Yerine Taşındı

18.Eylül.2019

CCC İstanbul son 10 yılda çok başarılı oldu, örneğin Florida'daki Stevie ödülleri Satış ve Müşteri Hizmetleri dalında Yılın İletişim Merkezi olarak onurlandırıldı. CCC, telekomünikasyon, seyahat, finans ve e-ticaret gibi sektörlerden iş ortakları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Erişim Müşteri Hizmetleri'nde Starbucks Günü

12.Eylül.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri, çalışanlarına keyifle yudumlamaları için kahve ikramında bulundu.

Vestel Müşteri Hizmetleri "Kahvem Termosta" Dedi!

04.Eylül.2019

Sürdürülebilirlik yolunda çıktıkları bu yolda, sıfır atık için karton bardak kullanımına karşı #kahvemtermosta diyen Vestel Müşteri Hizmetleri diğer çağrı merkezlerine de meydan okudu.

Tempo ile Altı Nokta Körler Derneği Dostluk Maçı Yaptı

29.Ağustos.2019

Engelli istihdamına yaptığı katkılar ile fark yaratan Tempo ile Afyonkarahisar Altı Nokta Körler Derneği arasındaki işbirliği ve dayanışmayı arttırmak için bir dostluk maçı düzenlendi.

CMC Turkey, Kadın Cinayetlerine Dur Diyor!

27.Ağustos.2019

CMC Turkey çalışanları, son dönemde artan kadın cinayetlerine dikkat çekmek adına tek renk oldu.

Asseco SEE Grup 2019 Yarı Yıl Finansal Sonuçlarını Duyurdu

26.Ağustos.2019

Asseco South Eastern Europe (ASEE), grup seviyesinde 2019 ikinci çeyrek ve yarı yıl finansal sonuçlarını duyurdu.

Online Hızlı Tüketim Sektörü Mercek Altında

22.Ağustos.2019

Dünya genelinde 14 ülkedeki 200 bine yakın tüketiciyle yapılan görüşmeler sonucu hazırlanan Teleperformance CX Lab Global 2018 Araştırması, online hızlı tüketim sektöründe yaşanan dönüşüme ayna tuttu.

Türkiye’nin İnovasyon Üssü İTÜ Vodafone Future Lab, Teknoloji Sohbetlerine Ev Sahipliği Yapıyor

05.Ağustos.2019

Vodafone, iş ortakları ile teknolojik dönüşümün getirdiği fırsatları konuşmak üzere İTÜ Vodafone Future Lab'de yeni bir etkinlik serisi başlattı. "Future Lab Tech Talks" olarak adlandırılan etkinliklerin ilkinde teknoloji lideri Kaus Phaltankar, Vodafone Business müşterilerine dijital dönüşümün iş dünyasına etkilerini, bulut teknolojilerindeki son gelişmeleri ve siber tehlikelerden kaçınabilmenin yollarını anlattı.

Kale Kilit'ten Çalışanlarına Müşteri Odaklı Hizmet Becerilerini Geliştirme Eğitimi

05.Ağustos.2019

Kale Kilit çağrı merkezi ve teknik servis hizmet ekibi, Müşteri Odaklı Hizmet Becerilerini Geliştirme eğitimi aldı.

Ulaknet Çağrı Merkezi Yetkilileri Siirt Yerel Basınıyla Bir Araya Geldi

30.Temmuz.2019

Ulaknet Yönetim Kurulu Başkanı Ayaz Akkoyun, Turkcell işbirliğiyle 2013'te 25 kişiyle başlatılan çağrı merkezinde, kısa sürede başarılı sonuçlar alınarak istihdam sayısının 260'a ulaştığını söyledi.

Teleperformance, Denizbank’ın Sesi Oldu!

29.Temmuz.2019

Bütünleşik çok kanallı müşteri deneyiminde dünya lideri Teleperformance, finans sektörünün önde gelen kurumlarından Denizbank’a çağrı merkezi hizmeti vermeye başladı. Müşterilerine daha iyi hizmet sunmak isteyen kurumların tercihi olan Teleperformance, bu iş birliğiyle Denizbank’ın müşteri memnuniyetine yönelik hızlı ve kaliteli hizmet modeline önemli katkı sağlayacak.

Webhelp, “Pegasus Müşteri Deneyim Merkezini” bugün İzmir’de açtı!

26.Temmuz.2019

Pegasus CEO’su Mehmet Nane, Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, Müşteri Deneyimi Müdürü Demet Yarkın ve Webhelp Türkiye CEO’su Metin Tarakçı’nın katılımı ile İzmir Gaziemir’de gerçekleşen açılışta konuşan Nane, Webhelp ile yaptıkları işbirliğinden duydukları memnuniyeti aktararak çalışanlarla keyifli bir gün geçirdi.

Erişim’de Emoji Günü

24.Temmuz.2019

Erişim çalışanları 17 Temmuz’da Dünya Emoji Günü’nü kutladı.

Erişim Müşteri Hizmetleri’nde Üst Düzey Atama

19.Temmuz.2019

Bankacılık, finans ve sigorta sektörlerinde hizmet veren Erişim Müşteri Hizmetleri A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcılığı görevine Utku Büyükaksoy atandı.

Arvato CRM Türkiye Çalışanlarından Kan ve Kök Hücre Seferberliği

17.Temmuz.2019

Arvato CRM Türkiye kan ve kök hücre bağışçılarını bekleyen hastalara iyilik elini uzattı. Adana, Kayseri ve Elazığ lokasyonlarında toplam 142 çalışan, bağış projesi kapsamında kanlarıyla yaşamlara can kattı.

Vodafone, Geleceği Tasarladığı Çözüm Ortaklarını İTÜ Vodafone Future Lab’de Ağırladı

12.Temmuz.2019

Future Lab Partner Days" etkinliği İTÜ Vodafone Future Lab'de gerçekleşti.

Erişim’de Dondurma Günü

11.Temmuz.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri sıcak havalarda çalışanlarını serinletmek için Dondurma Günü düzenledi

Webhelp 2018’de Gerçekleştirdiği %50 Büyümeyle Bilişim 500'de 64. Sıraya Yükseldi!

11.Temmuz.2019

Webhelp, 2018’de gerçekleştirdiği %50 büyümeyle “Bilişim 500”de 13 sıra yükselerek, “Türkiye’nin İlk Beşyüz Bilişim Şirketi” arasında 64. oldu

Tempo Bilişime Yön Veriyor!

09.Temmuz.2019

Tempo, "2018 Türkiye Bilişim Sektörünün ilk 500 Şirketi" sıralamasında Çağrı Merkezleri arasında 3’üncü sırada yer aldı.

Teleperformance Türkiye, Bilişim 500'de ilk 100'de!

08.Temmuz.2019

Teleperformance, Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirleyen Bilişim 500 listesinde bu yıl 6 basamak yükselerek 74. sırada yer aldı. Teleperformance ayrıca Çağrı Merkezi kategorisinde 5. ve Hizmet İhracatı başlığında 4. oldu.

CMC Turkey Malatya Çalışanları Kızılay’a Kan Bağışladı

05.Temmuz.2019

CMC Turkey Malatya operasyonu çalışanları Kızılay’a kan bağışında bulundu. Kanın her zaman önemli bir ihtiyaç olmasından yola çıkan CMC Turkey, daha önce İstanbul lokasyonu çalışanlarıyla da Kızılay’a kan bağışı yapmıştı. Üretilemeyen tek ilacın kan olduğunu bilen CMC Turkey, zor anlarında ihtiyaç sahiplerinin yanında olmak için farklı lokasyonlarında kan bağışında bulunmaya devam edecek.

Vodafone’un Geri Dönüştürdüğü E-Atıklar, Mardinli Çocuklara Kodlama Sınıfı Oldu

04.Temmuz.2019

Karbon ayak izini küçültme hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Vodafone Türkiye, çevreyi korumaya yönelik projelerine bir yenisini daha ekledi. Türkiye genelindeki tüm çalışanlarının topladığı elektronik atıkların geri dönüşümünden elde edilen gelirle Mardin Sakarya Aycan Çaltekin İlkokulu'nda kodlama sınıfı kuruldu. Proje kapsamında ayrıca, çocuklara sürdürülebilirlik, çevre ve geri dönüşüm ile ilgili farkındalık ve bilinç kazandırmak amacıyla okul kütüphanesine kitap da bağışlandı.

AssisTT, ‘En İyi Müşteri Hizmetleri’ dalında EMEA Şampiyonu

28.Haziran.2019

AssisTT, çağrı merkezi sektörü endüstrisinin en prestijli ödül organizasyonlarından Contact Center World Awards’ın (Çağrı Merkezi Dünyası Ödülleri) EMEA finallerine iki dalda aldığı büyük ödüllerle damgasını vurdu.

Renault Diyalog’tan 4X4’lük Başarı

28.Haziran.2019

Renault MAİS ve Webhelp işbirliği ile hayata geçirilen Renault Diyalog, bu yıl Viyana’da 14’üncüsü düzenlenen Contact Center World Awards EMEA bölge finallerinden 4 ödül ile döndü.

Erişim, 'En İyi Dış Kaynak Ortaklığı' Dalında Altın Madalya Kazandı

28.Haziran.2019

Erişim, İş Bankası ile “En İyi Dış Kaynak Ortaklığı” kategorisinde birinci olarak ALTIN MADALYA kazandı.

22. CCC Convention Etkinliğinin Ana Konusu Dijitalleşme

26.Haziran.2019

120’den fazla uluslararası davetli 13 Haziran 2019 tarihinde 22. CCC Convention için Umweltforum Berlin’de buluştu.

Türk Telekom Spor Olimpiyatlarında AssisTT Üçüncülük Kupası Kazandı

26.Haziran.2019

Türk Telekom Spor Olimpiyatları’nda AssisTT’in futbol takımı üçüncülük kupasının sahibi oldu.

Comdata Türkiye’ye İşkur’dan Üst Düzey Ziyaret Gerçekleşti

25.Haziran.2019

İşkur Genel Müdürü Sayın Cafer Uzunkaya ve beraberindeki heyet, Comdata Türkiye’nin İstanbul lokasyonunu ziyaret etti.

CMC Turkey Ekibi, Dört Ayaklı Dostlarımızı Ziyaret Etti

21.Haziran.2019

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden ve Mid Europa Partners yatırımlarından biri olan CMC Turkey, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle birçok hayata dokunuyor. Şirket son olarak Bakırköy Barınağı’nı ziyaret ederek mama yardımında bulundu.

Alonet Yenilikçi Teknolojilere Odaklandı !

17.Haziran.2019

ALONET’in ‘’AR-GE Merkezi ‘’başvurusu ; Mayıs 2019 itibariyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca tescillendi.

Comdata Group’ta Üst Düzeyde Atama Gerçekleşti

27.Mayıs.2019

Comdata Group, Üst Yönetim Kadrosunu Güçlendiriyor! 3 Haziran itibariyle, Massimo Canturi Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Alessandro Zunino Yönetim Kurulu'na yeni Grup CEO’su olarak atanacak.

Tempo Çağrı Merkezi Yeni Bir İş Birliğine İmza Attı

23.Mayıs.2019

Alternatif Telekom sektörünün öncü isimlerinden Millenicom, müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik önemli bir adım daha atarak, Millenicom Özel Destek Ekibi ismini verdiği yeni çağrı merkezi operasyonunu kurdu.

Vodafone Ankaralı Öğrencilerle İftarda Buluştu

23.Mayıs.2019

Vodafone Türkiye'nin Ankara'da verdiği iftar davetinde yüzlerce üniversite öğrencisi, bürokrat ve BTK çalışanı bir araya geldi.

“Çağrınızı Aldık, Kız Çocukları İçin Sahadayız”

22.Mayıs.2019

Tempo, ''Yapamazsın'' diye kodlanan toplumsal cinsiyet kalıplarını kırmak, kız çocuklarını ve her yaştan kadını futbol yoluyla güçlendirmek amacı ile yapılan “Kızlar Sahada” etkinliğinde yer aldı.

Webhelp Türkiye’nin Bilgi Teknolojileri Departmanı Genel Müdür Yardımcısı Meriç Ayçin!

16.Mayıs.2019

Webhelp Türkiye’nin Bilgi Teknolojileri Departmanı Genel Müdür Yardımcısı Meriç Ayçin!

CMC Turkey’ye İK Alanında İki Ödül Birden

16.Mayıs.2019

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden olan CMC Turkey insan kaynakları alanında verilen iki ödülün sahibi oldu. Secret CV tarafından verilen İK’nın Yıldızı ve Kariyer.net tarafından verilen İnsana Saygı Ödülü’nü CMC Turkey adına İşe Alım ve Kaynak Planlama Müdürü Özge Şanlıoğlu ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Barış Şanlıoğlu aldı.

EkoCCS'te Anneler Günü Etkinliği

16.Mayıs.2019

Çocuklarına doğa sevgisini kazandırmak için çabalayan, doğaya saygı duymayı öğreten, elleri mutlaka toprağa değsin diyen EkoCCS ailesinin anneleri ile anneler günü için çiçek dikme etkinliğinde buluştu

Teleperformance “En İyi 100 Global Dış Kaynak Sağlayıcısı” Arasında Yer Aldı

15.Mayıs.2019

Teleperformance, Uluslararası Dış Kaynak Profesyonelleri Birliği tarafından derlenen En İyi Global Dış Kaynak 100 listesinde arka arkaya beşinci kez yer aldı.

Teleperformance CX Lab Global 2018 Araştırması, Tüketici Elektroniği Sektörünün Profilini Çıkardı

15.Mayıs.2019

14 farklı ülkeden 200 bine yakın müşteriyle yapılan görüşmeler sonucunda ortaya çıkan Teleperformance CX Lab Global 2018 Araştırması, tüketici elektroniği sektörünün güncel durumunu gözler önüne seriyor. Araştırmanın sonuçları, başarılı olmak isteyen firmalara kapsamlı bir yol haritası sunuyor.

"Sahipsiz Oyuncak, Oyuncaksız Çocuk Kalmasın!"

14.Mayıs.2019

ATOS Müşteri Hizmetleri A.Ş, Düzce ve Ordu lokasyonlarında, sosyal sorumluluk çalışması kapsamında yapılan etkinlikler ile “Sahipsiz Oyuncak, Oyuncaksız Çocuk Kalmasın” mesajı ile Çocuk Esirgeme kurumu ziyaretleri gerçekleştirdi.

Alonet Bilgi'den Kan ve Kök Hücre Bağışı Organizasyonu

13.Mayıs.2019

Alonet Bilgi, Sivas lokasyonunda Kök Hücre ve Kan Bağışı organizasyonu gerçekleştirdi.

Vodafone Müşteri Operasyonları Zirvesi Antalya'da Düzenlendi

10.Mayıs.2019

Vodafone’un geleneksel Müşteri Operasyonları Zirvesi bu yıl 5-7 Nisan tarihlerinde Antalya’da düzenlendi. Türkiye’nin 81 ilinden toplam yaklaşık 250 çalışanın katıldığı zirveye, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan’ın yanı sıra Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcıları Emre Ergun ve Bülent Bayram evsahipliği yaptı.

Erişim Müşteri Hizmetleri'nden ”Türkçeyi Seviyorum” Kampanyası

08.Mayıs.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri, Türkçenin doğru kullanılması için ”Türkçeyi Seviyorum” kampanyasını başlattı.

Kariyer.net'ten Alonet Bilgi Teknolojilerine Ödül

07.Mayıs.2019

Alonet Bilgi Teknolojileri, Kariyer.net’in bu sene 20. kez ana sponsorluğunu yüklendiği ve iki gün süren İnsan Kaynakları Zirvesi’nden ödül ile döndü.

CMC Turkey Bilgi Teknolojilerine Yeni Atama

06.Mayıs.2019

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden olan CMC Turkey’de bir iç atama daha gerçekleşti. 2009 yılından beri CMC Turkey bünyesinde çalışan Erçin Öztuncel, Bilgi Teknolojileri & İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

CMC Turkey, Malatya’da üniversite öğrencileriyle buluştu!

01.Mayıs.2019

CMC Turkey Malatya lokasyonu, Turgut Özal Üniversitesi Vahap Küçük MYO çağrı merkezi bölümü öğrencilerini ağırladı. CMC Turkey İnsan Kaynakları Eğitim & Gelişim - Kurumsal Pazarlama Müdürü Şafak Demircioğlu, öğrencilere yaptığı sunumda sektör ve CMC Turkey hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Erişim Müşteri Hizmetleri’nin Yeni Web Sitesi Yayında

26.Nisan.2019

Erişim Müşteri Hizmetleri, internet sitesini yeniledi.

Competence Call Center'dan 23 Nisan'da Anlamlı Etkinlik

24.Nisan.2019

Competence Call Center, çocuk istismarı olaylarına dikkat çekmek amacıyla 23 Nisan gibi anlamlı bir günde, Siirt Taşlı Yatağan İlkokulu ve İstanbul Yunus Emre İlkokulu öğrencilerine kırtasiye malzemeleri ve zeka oyunları gönderdi.

CMC Turkey, Sosyal Sorumluluk Projeleriyle Hayatlara Dokunuyor

23.Nisan.2019

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden biri olan CMC Turkey, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Gerçek mutluluğun iyilik yapmak ve sorumlu davranmak olduğuna inanan CMC Turkey, sosyal sorumluluk çabalarının odağında doğa, STK’lara kaynak yaratma ve eğitim bulunuyor.

Vodafone Yarı Maraton Takımı Sağlık İçin Koştu

12.Nisan.2019

Vodafone Maraton Takımı'nda yer alan Merve Oflaz ve Begüm Kütük, 7 Nisan Pazar günü düzenlenen Vodafone 14. İstanbul Yarı Maratonu'na katıldı. Ünlü isimler, yaklaşık 100 ülkeden 10 bini aşkın sporcunun koştuğu yarı maraton için "Güzel bir deneyim oldu" dedi.

Callart Çağrı Merkezi'nden Kök Hücre Bağışı

09.Nisan.2019

Callart Çağrı Merkezi, İzmir'de 150 çalışanıyla kök hücre ve kan bağışı bağışı gerçekleştirdi.

Vestel Müşteri Hizmetleri "Farkındayız" Dedi!

03.Nisan.2019

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde Vestel, otizme dikkat çekmek ve bu konudaki farkındalığı artırmak adına otizme mavi ışık yaktı.

Tempo Çağrı Merkezi Lokasyonlarına Önemli Ziyaret

02.Nisan.2019

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Sn. Metin Badilli, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Sait Ağan ile Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcıları Mesut Erdurak, Halil Barut ve Meclis Üye Adayları, Tempo Çağrı Merkezi’nin Şanlıurfa’daki iki farklı operasyon merkezini ziyaret ettiler.

Net Call Center'dan Önemli Sosyal Sorumluluk Projesi

29.Mart.2019

Netcc Ailesi, sosyal sorumluluk projelerinde ve gönüllülük çalışmalarında birçok önemli çalışmaların altına imzasını atıyor.

Competence Call Center, Yeditepe Üniversitesi Kariyer Festivalinde Gençlerle Bir Araya Geldi

28.Mart.2019

Competence Call Center, Yeditepe Üniversitesi Kariyer festivalinde gençlerle buluşarak çağrı merkezi dinamikleri ve kariyer fırsatları hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Tempo Çağrı Merkezi Çalışanlarından Kök Hücre Bağışı

26.Mart.2019

Tempo Çağrı Merkezi'nin Afyonkarahisar lokasyonu çalışanları, 3.5 yaşında kan kanserinin çok özel bir türü ile mücadele eden Öykü Arin Yazıcı için kök hücre bağışında bulundu.

Vestel City'de Süslü Kadınlar Bisiklet Turu!

25.Mart.2019

Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile Vestel City’de “Demli Sohbetler” seminerler dizisinin dokuzuncusunda, 6 Mart Çarşamba günü, ilham dolu ve cesaret verici hikayesiyle Sema Gür Vestel'in konuğu oldu.

Tempo Çağrı Merkezi, Müşteri Deneyimi Yönetiminde Asseco ile Stratejik İşbirliğine İmza Attı

18.Mart.2019

Müşteri Hizmetleri ve Tele-Satış alanlarındaki yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkat çeken Tempo Çağrı Merkezi, çağrı merkezi altyapısında Asseco’nun 25+ yıllık sektör deneyimine güvendi.

Vestel Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyetinde Yine Birinci!

15.Mart.2019

Vestel Müşteri Hizmetleri, 08 Mart 2019’da Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği ŞikayetVar A.C.E Awards 2019’da yarıştığı Beyaz Eşya, Elektronik ve Akıllı Telefon kategorilerinde “Diamond” ödülün sahibi oldu.

22 Tempo Çalışanı, 100 Öğrenciye Mutluluk Dağıttı

13.Mart.2019

Tempo Şanlıurfa çalışanları, Eyyubiye Reşit Kemal Karaçizmeli Anaokulu’nu ziyaret ederek çocuklarla muhteşem bir gün geçirdiler. “Çocuklar geleceğimizdir” sloganıyla TempoClub, etkinlikleriyle çocuklara mutluluk dağıtmaya devam edecek.

Vodafone Dijitalleşme Sırlarını Dijital İş Ortağım Programı’nda KOBİ’lerle Paylaştı

07.Mart.2019

Vodafone'un "Dijital İş Ortağım" program serisi, "KOBİ'lerimiz İçin Uçtan Uca İletişim Çözümleriyle Dijitalleşme" başlığı ile Sportive Genel Müdürü Zeynep Selgur'un katılımıyla devam etti.

Vodafone Tüm Dünyada Aile İçi Şiddete Karşı Harekete Geçti

06.Mart.2019

Vodafone, tüm dünyada toplumsal ve ekonomik gelişimi olumsuz etkileyen aile içi şiddete karşı harekete geçti. Şirket, Türkiye dahil faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde aile içi şiddetten etkilenen çalışanlarını desteklemek üzere Aile İçi Şiddet Prosedürü yayınladı.

Callart Çağrı Merkezi'nden 3 Çalışanına Vespa Motosiklet!

05.Mart.2019

Callart Çağrı Merkezi her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük performans ödüllerine devam ediyor.

Callart 2019 Yılında Engelli Personel İstihdamına Katkı Sağlıyor

28.Şubat.2019

Callart Çağrı Merkezi 2019 yılına engelli istihdamı hedefiyle başladı. Bu hedef doğrultusunda ilk iş birliğini İBHAYD (İnflamatuvar Bağırsak Hastalıkları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği) ile yaptı. İzmir’de faaliyet gösteren diğer engelli dernekleri ile işbirliği için görüşmeleri sürdürüyorlar.

2019’da CRM Alanında Neler Değişecek?

06.Şubat.2019

Yapay zeka ve makine öğrenimi gibi teknolojiler CRM alanında da büyük değişimler yaratırken, yapılan araştırmalar dijital dönüşüm süreçlerinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında firmalara önemli ipuçları veriyor.

Atos Müşteri Hizmetleri Aktivite Dolu Bir Ayı Geride Bıraktı

05.Şubat.2019

ATOS Müşteri Hizmetleri, 3 Ocak tarihinde gerçekleştirdiği lansman ile duyurduğu, Çalışan Motivasyonel Etkinlikler programı olan MOTİVATOS kapsamında dolu dolu geçen bir ayı geride bıraktı.

Teleperformance Türkiye Yeni Lokasyonlar Açacak

24.Ocak.2019

İstanbul, Uşak, Trabzon, Antalya ve Balıkesir'deki lokasyonlarıyla faaliyetlerini sürdüren Teleperformance Türkiye, yeni lokasyonlar açmayı hedefliyor.

Teleperformance Global CX Araştırması 2018: Havacılık

23.Ocak.2019

Teleperformance CX Lab tarafından gerçekleştirilen 2018 Global CX Araştırması, havacılık sektöründeki dönüşümü ve değişen müşteri algısının güncel bir resmini çiziyor.

Atos Müşteri Hizmetleri'nden Yeni Çalışan Motivasyon Programı

21.Ocak.2019

ATOS Müşteri Hizmetleri A.Ş. 3 Ocak tarihinde eş zamanlı olarak düzenlediği lansman ile tüm lokasyonlarında 2019 Çalışan Motivasyon Programı “MOTİVATOS” u duyurdu.

Atos Müşteri Hizmetleri Çalışanları Yeni Yılı Coşkuyla Kutladı

08.Ocak.2019

Atos Müşteri Hizmetleri A.Ş. Çağrı Merkezi çalışanlarına yönelik düzenlediği aktiviteler ile lokasyonlarında yeni yılı coşkuyla karşılad

Comdata Türkiye Genel Müdürü Görevine Yasin Uslu Atandı

07.Ocak.2019

Müşteri deneyimi ve süreç yönetimi hizmetlerinin dünya genelindeki en önemli çözüm ortaklarından Comdata Group’un Türkiye’deki faaliyetlerini 1 Ocak itibariyle Yasin Uslu yönetecek.

ATOS Çalışanlarına Farklı ve Çok Özel Bir İmkan Sunuyor

27.Aralık.2018

ATOS Müşteri Hizmetleri A.Ş. çalışanlarına özel ayrıcalıklarla ATOS hisse sahibi olmalarına imkan tanıyor.

Renault Diyalog’a Avrupa’nın En İyi Çağrı Merkezi Dalında Bronz Madalya

24.Aralık.2018

Renault Diyalog, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Avrupa’nın en eski ve en geniş katılımlı yarışması olan ECCCSA’da (Avrupa Çağrı Merkezi & Müşteri Hizmetleri Ödülleri) “En İyi Çağrı Merkezi” dalında Bronz Madalya sahibi oldu.

Global CX Araştırması 2018: Bankacılık

10.Aralık.2018

Teleperformance CX Lab tarafından gerçekleştirilen 2018 Global CX Araştırması, finansal teknolojiler dönüşümüyle yeniden şekillenen bireysel bankacılık sektöründe müşteri beklentilerine ışık tutuyor.

İŞKUR İzmir İl Müdürü'nden Callart Çağrı Merkezi'ne Ziyaret

15.Kasım.2018

İşkur İzmir İl Müdürü Nesrin Makbule Dank ve İzmir İşkur Karabağlar İlçe Müdürü Yalçın Altun Callart Çağrı Merkezi'ni ziyaret etti.

Vestel Çağrı Merkezi'ne Bir Dünya Birinciliği Daha

14.Kasım.2018

Çağrı merkezi sektörünün en prestijli organizasyonlarından biri olan Contact Center World Awards’ta Vestel Çağrı Merkezi bir kez daha dünya birincisi!

Vodafone’a Kristal Elma’da 18 Ödül Birden

13.Kasım.2018

Vodafone Türkiye, reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden Kristal Elma Festivali'nden toplam 18 ödülle döndü. Kristal Elma'da 6 Kristal, 3 Gümüş, 7 Bronz ve 1 Basın Büyük Ödülü kazanan Vodafone Türkiye ayrıca, "30 Yılın Yaratıcılığa Cesaret Veren Reklamverenleri" arasında birinci sırada yer aldı.

Her Etkileşim Önem Taşır

09.Kasım.2018

Çok kanallı müşteri deneyimi yönetimini dış kaynak olarak sunan Teleperformance'ın bu sloganı, müşterinin kral olduğunu ifade etmenin artık yeterli olmadığını gösteriyor. Müşteriye sürekli saygı gerekiyor.

Vodafone 40. İstanbul Maratonu 100 Ülkeden 30 Bin Koşucuyu Bir Araya Getirecek

08.Kasım.2018

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenen Vodafone 40. İstanbul Maratonu 11 Kasım 2018 Pazar günü gerçekleşecek. 100'den fazla ülkeden 30 bin çipli koşucuyu bir araya getirecek, dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olma özelliğine sahip maraton 40. kez start alacak.

Vestel Çağrı Merkezi En Çok Parlayan Yıldızlarını Ödüllendirdi

07.Kasım.2018

‘HER ŞEY Bİ TEŞEKKÜR İÇİN’ mottosu ile müşterilerinden her çağrıda samimi, içten bi teşekkür almayı hedefleyen Vestel Çağrı Merkezi, 02.11.18 tarihinde Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Nazif Zorlu ve Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Sayın Turan Erdoğan’ın da katılımıyla 2017 yılının performans birincilerini yani en çok parlayan yıldızlarını ödüllendirdi.

Atos Müşteri Hizmetlerin'de Cadılar Bayramı Etkinliği

01.Kasım.2018

"Korkusuzca Çalışıyoruz" temasıyla Cadılar Bayramı' nı kutlayan Atos Müşteri Hizmetleri çalışanları, giydikleri kostümleri ve yaptıkları ilginç makyajlarla oldukça eğlenceli bir gün geçirdi.

Ulaknet Çağrı Merkezi'nde Önemli Atama

25.Ekim.2018

Yakın zamana kadar Akkoyunlar adı ile anılan şirket yeniden yapılanma ile Ulaknet adını almıştır. Devamında yine Siirt’ de 800 masa kapasiteli, 4000 metrekare kapalı alana sahip yeni binasına taşınmıştır. Bülent Vatanseven, büyümesini önümüzdeki dönemde hızlandırmak isteyen Ulaknet’ de Direktör olarak atanmıştır.

Alonet’in Yeni Genel Müdürü Kartal Tıknaz Oldu

23.Ekim.2018

Müşteri deneyimi ve iş süreçleri yönetimini sürdürmenin yanı sıra, ARGE alanında kendini geliştirerek teknolojik hizmetlerin altyapı sağlayıcısı haline gelmeyi hedefleyen Alonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü olarak Sn. Kartal TIKNAZ atanmıştır.

Teleperformance Everest Group BPS Top 50 Sıralamasında Sıçrama Yaptı!

12.Ekim.2018

Dışkaynak Çağrı Merkezi kategorisinde lider firmalardan Teleperformance, tüm İş Süreci Servisleri (BPS) sağlayıcıları arasında ikinci sıraya yükseldi.

Webhelp, Şampiyonlarını Kutladı!

09.Ekim.2018

Webhelp, tüm dünyada Müşteri Danışmanları Gününü Coşkuyla Kutladı!

Flormar, Çağrı Merkezi Hizmetlerinde Comdata Group Türkiye'yi Seçti

08.Ekim.2018

Dış kaynak hizmetleri (BPO) sektörünün dünya genelindeki en önemli çözüm ortaklarından Comdata Group, Türkiye’deki operasyonlarında müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Türkiye’deki faaliyetlerini “Comdata Group Türkiye” markası ile sürdüren Grup, önemli bir işbirliğine imza attı. Flormar’ın müşteri çağrıları artık Comdata Group Türkiye tarafından yönetilecek.

Callart Çağrı Merkezi Kariyer Atölyesi Etkinliği Düzenledi

05.Ekim.2018

İzmir'de faaliyetlerini sürdüren Callart Çağrı Merkezi, müşteri temsilcilerinin takım liderliği yolundaki ilerlemelerini daha kontrollü bir şekilde gözlemleyebilmek, seçim aşamasına kadar geçen sürede adayları tek tek inceleyebilmek ve onları da yeni görevlerine hazırlayabilmek adına ‘Callart Kariyer Atölyesi’ etkinliği düzenledi.

CMC'nin Kurumsal Müşterileri RPA Teknolojisinden Yararlanmaya Başladı

28.Eylül.2018

CMC Türkiye kurumsal müşterileri için hazırladığı CMC RPA (Robotic Process Automation) uygulamasını kullanıma sundu. CMC RPA ile gerçek bir kişinin yapması gereken işlemleri PC üzerinden insan gücüne gerek olmadan yapabiliyor.

Tepe Servis ve Yönetim 10. Yılını Kutladı!

26.Eylül.2018

Bugün ülke genelinde 9 bin çalışanı ve 250 kurumsal müşterisiyle sektöründe lider şirketler arasında yer alan Tepe Servis, 2010 yılında hizmet kapsamını genişleterek kurduğu Tepe Çağrı Merkezi ile 8 yıl gibi kısa bir sürede sektörün iddialı oyuncuları arasına girdi.

Teleperformance'da Önemli Atama

21.Eylül.2018

Teleperformance Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Tolga Uçbağlar, CEMEA bölgesinde 7 ülkeyi kapsayan Gelişen Pazarlardan Sorumlu İş Geliştirme Başkanı olarak atandı.

Teleperformance Yeni Marka Kimliğini Tanıttı

20.Eylül.2018

Dış kaynak çok kanallı müşteri deneyimi yönetiminin dünya lideri Teleperformance, tüketici deneyimini desteklemek için inovasyon ve teknolojinin kilit rol oynadığı gerçek bir global grup olarak konumunu yansıtan yeni marka kimliğini ve logosunu tanıttı. Başta yenilenen web sitesi olmak üzere, Teleperformance'ın samimiyetini yansıtan "TP" kısaltması yeni görsel materyallerde kullanılıyor.

Srtmycallcenter ve Siirt Üniversitesi’nden İş Birliği

20.Ağustos.2018

2013 yılından beri Siirt’te faaliyetlerini sürdüren Srtmycallcenter, Siirt Üniversitesi ile önemli bir iş birliği protokolüne imza attı.

Akkoyunlar İletişim Yeni Binasına Taşındı

06.Ağustos.2018

2013 yılından bu yana Siirt’ de var olan Akkoyunlar İletişim, (Srtmycallcenter) yeni binasına taşındı.

Webhelp, BPO Pazarındaki Konumunu Güçlendiriyor

30.Temmuz.2018

Webhelp, yetenekleri ve şirket kültürü açısından doğal bir uyum içinde olduğu, BPO şirketi SELLBYTEL’in %100’ünü satın almak için anlaşma yaptığını duyurdu.

Comdata Group Türkiye ile Dicle Kalkınma Ajansı İşbirliği Ödül Aldı

27.Temmuz.2018

Çağrı merkezi sektörünün dünya genelindeki en önemli çözüm ortaklarından Comdata Group, Türkiye’de yatırımlarını sürdürüyor. 7.Lokasyonu olan Mardin’in hizmete açılması aşamasında, Dicle Kalkınma Ajansı ile yapılan işbirliği Şehir Ödülleri’nde ‘‘Yılın İşbirliği’’ ödülüne layık görüldü.

Tempo Bilişime Yön Veriyor!

13.Temmuz.2018

Tempo, "2017 Yılı İlk 500 Bilişim Şirketi" sıralamasında 71’inci, Çağrı Merkezleri arasında ise 3’üncü sırada yer aldı.

Bakan Eroğlu'ndan Tempo Çağrı Merkezi'ne Ziyaret

22.Haziran.2018

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 1000’in üzerinde istihdam sağlayan Tempo Afyon lokasyonunu ziyaret etti. Ziyarete, Tempo Genel Müdürü Cemal Akar ve Tempo Çağrı Merkezi birim yöneticileri eşlik etti. Cemal Akar, Bakan Eroğlu’na merkez hakkında ayrıntılı bilgi verdikten sonra birlikte yemek yediler.

Eko Çağrı Merkezi Bayrağı Altında Eko CC ve Vodasoft CCS Birleşme Süreci Tüm Yönleriyle Tamamlandı

04.Haziran.2018

Çağrı Merkezi Sektöründe benzer segmentte hizmet veren Eko CC ve Vodasoft CCS firmaları, büyüklükleri oranında hisse paylaşımı yapılmak suretiyle Eko Çağrı Merkezi Hizmetleri Tic. San. A.Ş. kurumsal unvanı altında 31.12.2016 tarihinde birleşerek tüm faaliyet, yükümlülük, varlık ve sorumluluklarıyla daha güçlü bir yapı oluşturmuşlardı. Bu birleşme Vodasoft ve Eko CC kültürlerinin entegrasyonu ile “EkoCCS” markasının oluşturulmasıyla gerçekleştirilmişti.

‘Kaliteli Hizmet Almak İçin Kral Olmak Gerekmiyor’

23.Mayıs.2018

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld”de EMEA Bölgesi (Avrupa - Orta Doğu ve Afrika) “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünün sahibi oldu. Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur, “Müşterinin kaliteli hizmet alması için artık kral olmasına gerek kalmadı, birinci sınıf servisi tüm müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi

Teleperformance Türkiye, 6. Kez "İnsana Saygı" Ödülüne Layık Görüldü

18.Mayıs.2018

Teleperformance Türkiye, şirket politikasında ve İnsan Kaynakları uygulamalarında benimsediği “İnsana Saygı” yaklaşımı ile 17. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından 6. kez ödüle layık görüldü.

Teleperformance, Yeni Danışmanlık Şirketi Praxidia'yı Hizmete Sundu

18.Mayıs.2018

Teleperformance'ın müşteri deneyimi alanında sahip olduğu küresel bilgi birikimi, yeni alt şirketi Praxidia ile yüksek katma değerli danışmanlık hizmetlerine dönüşüyor.

Vestel'den CCWA’da Bir Birincilik Daha

18.Mayıs.2018

2018 Contact Center World Awards EMEA ayağında, Çağrı Merkezi Sektörü’nün en iyi projelerinin yarıştığı, sektörün en prestijli organizasyonunda, Vestel Müşteri Hizmetleri bir birincilik daha kazandı.

Tempo’dan Anneler Günü Etkinliği

17.Mayıs.2018

Afyonkarahisar’da uzun süredir faaliyetini sürdüren Tempo Çağrı Merkezi, anneler için unutulmaz bir gün hazırladı. İş yerinin bahçesinde gerçekleştirilen barbekü partisinde, Tempo’lu çalışanlar anneleriyle doyasıya eğlendi. Canlı müzik eşliğinde yemek yiyen anneler ve çalışanlar, ardından birlikte sinemaya giderek film izlediler.

Alonet Berlin'den İki Ödülle Döndü!

16.Mayıs.2018

Alonet Bilgi Teknolojileri, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu "ContactCenterWorld.com"un Berlin'de gerçekleştirdiği EMEA (Avrupa- Orta Doğu ve Afrika) bölge finallerinde "En İyi Dış Kaynak İş Ortağı" kategorisinde birinci, "En İyi Dış Kaynak Çağrı Merkezi " kategorisinde ise ikinci oldu.

AssisTT Bir Kez Daha EMEA Bölgesinin En İyi Çağrı Merkezi Seçildi

14.Mayıs.2018

AssisTT, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli ödül organizasyonlarından Contact Center World Awards’ın (Çağrı Merkezi Dünyası Ödülleri) EMEA finallerine 3 altın ve 2 gümüş ödülle damgasını vurdu. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan bölgede yaklaşık 20 ülkeden 100’ü aşkın şirketin katıldığı EMEA finallerinde en iyi çağrı merkezi seçilen AssisTT, yarışmanın küresel finallerine katılma hakkını elde etti.

Callart Çağrı Merkezi Büyüyor!

11.Mayıs.2018

2012 yılının Mayıs ayında faaliyetlerine başlayan Callart Çağrı Merkezi, İzmir lokasyonunda büyümeye devam ediyor!

Comdata Türkiye Yeni Bir Değişime İmza Atıyor

08.Mayıs.2018

Çağrı merkezi sektörünün dünya genelindeki en önemli çözüm ortaklarından Comdata Group, Türkiye’deki iş sürecinde yeni bir değişime imza atıyor. Türkiye’de yeni bir yapılanmaya giden Comdata Group, bundan böyle “Comdata Group Türkiye” olarak yoluna devam edecek.

Tempo’dan Afyonkarahisar’da Eğitime Destek

04.Mayıs.2018

Türkiye’de 4 şehir ve 5 lokasyonda hizmet veren Tempo, Afyonkarahisar’daki merkezinde güzel bir yardım kampanyasına imza attı.

Atos Çağrı Merkezine 2 Ödül Birden!

01.Mayıs.2018

Call Center Life dergisi tarafından organize edilen "Türkiye'nin En Beğenilen Çağrı Merkezleri Ödülleri"nde Atos Çağrı Merkezi çok değerli 2 kategoride ödüle layık görüldü.

Vestel Müşteri Hizmetleri’ne Mükemmel Müşteri Deneyimi Ödülü

15.Mart.2018

Vestel, tüketicilerin marka şikayetleri platformu sikayetvar.com tarafından üç A. C. E. ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ ödülüne layık görüldü. Vestel, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da beyaz eşya, televizyon ve cep telefonu kategorilerinde sektör birincisi oldu.

AssisTT’in Ek İstihdam Sağladığı Erzincan Lokasyonuna Başbakan Binali Yıldırım’dan Ziyaret

14.Şubat.2018

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Binali Yıldırım ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi hizmetini sunan Türk Telekom iştiraki AssisTT’in, Erzincan’da 200 kişilik ek istihdamla birlikte hayata geçirdiği yeni hizmet birimini ziyaret etti. AssisTT Genel Müdürü Cemil Yıldırım ise “Çağrı merkezlerimiz arasında bugüne kadar gösterdiği performans ve başarıyla göz dolduran, uluslararası tasarım ödüllü Erzincan lokasyonunda, yepyeni bir projeyi daha hizmete almanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

İBB 153'e Uluslararası Ödül

29.Ocak.2018

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 153 Çağrı Merkezi, dünyanın en saygın ödüllerinden 12. The Stevie Awards For Sales & Customer Service’te “Yılın İş Geliştirme Başarısı” alanında ilk üçe girdi. Ödüller, 23 Şubat’ta Las Vegas’da düzenlenecek organizasyonunda verilecek.

Vestel Müşteri Hizmetleri’ne altın İnovasyon Ödülü

25.Aralık.2017

Vestel Müşteri Hizmetleri, sektörün en eski ve köklü yarışmalarından European Contact Center Customer Service Awards (ECCCSA) tarafından Avrupa’nın en inovatif müşteri hizmetleri seçildi.

Arçelik A.Ş.'ye Büyük Ödül

14.Kasım.2017

Arçelik A.Ş., Contact Center World Awards'ta 'En İyi Çağrı Merkezi'nin de aralarında olduğu 3 farklı kategoride birinciliğe layık görüldü.

AssisTT, bir kez daha “Dünyanın En İyi Çağrı Merkezi” seçildi

27.Ekim.2017

AssisTT, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli ödül organizasyonlarından Contact Center World Awards’ın (Çağrı Merkezi Dünyası Ödülleri) küresel finallerinde büyük bir başarıya imza attı ve 3 altın ödül aldı. “En İyi Çağrı Merkezi”, “En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı” ve “En İyi Teknoloji İnovasyonu” dallarında 3 altın ödül kazanan AssisTT, 200 üye ülkeden pek çok dünya devini geride bırakarak Türkiye adına önemli bir başarıya imza attı.

Teleperformance Türkiye, 5,5 Milyon TL Yatırımla Balıkesir’de Açtığı Çağrı Merkezi ile Büyümeye Devam Ediyor

06.Ekim.2017

Türkiye’nin lider dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcıları arasında yer alan Teleperformance Türkiye, Balıkesir’de 5,5 milyon TL yatırım yaptığı çağrı merkezini hayata geçirdi. Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok seçkin firmaya hizmet verecek olan merkezin, bini aşkın kişiye istihdam sağlaması hedefleniyor.

Webhelp’te Geleneksel Bir Gün: Webhelp Müşteri Danışmanları Günü

01.Ekim.2017

“Her yeni günde müşteri memnuniyeti ve iş başarısına daha fazla katkıda bulunmak ve Webhelp’i harika bir çalışma ortamına dönüştürmek” ana fikri ile 2016 yılında başlatılan ve bu yıl 2.si gerçekleştirilen Webhelp Müşteri Danışmanları Günü (Webhelp Advisor’s Day), tüm dünyadaki Webhelp lokasyonlarında eş zamanlı olarak 5 Ekim tarihinde coşku ile kutlandı

Callart Çağrı Merkezi Bir Çalışanını Otomobil ile Ödüllendiriyor!

01.Eylül.2017

Callart yıl sonunda yapacağı çekilişle bir çalışanını araba ile ödüllendiriyor. Bu güzel haberi şirkette yapılan bir zumba etkinliği ile hem duyurdular hem de şimdiden kutladılar!

TatilBudur, Yaz Dönemi Artan Çağrılarını PractiCall ile Karşılıyor

07.Ağustos.2017

Tatilbudur , yaz dönemi artan otel rezervasyonu çağrılarında oluşan dönemsel büyüme ihtiyacını PractiCall Solutions ile karşılıyor. Şubat ayında başlayan talep artışıyla beraber başlayan işbirliğiyle müşterilerden gelen otel rezervasyon talepleri alınıyor , satış işlemi gerçekleştiriliyor.

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’ ın Webhelp Ziyareti

16.Haziran.2017

Yozgat Valisi Sayın Kemal Yurtnaç, Webhelp Yozgat lokasyonumuza bir ziyaret gerçekleştirdi. Yetkililerden çağrı merkezi hakkında bilgi alan Vali Yurtnaç, çağrı merkezinin büyük bir fabrika kadar istihdam sağladığını söyleyerek desteklerini sürdürdü.

Türk Telekom İştiraki AssisTT EMEA Bölgesinin "En İyi Çağrı Merkezi" Seçildi

15.Haziran.2017

AssisTT, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli ödül organizasyonlarından Contact Center World Awards’ın (Dünya Çağrı Merkezi Ödülleri) EMEA finallerine 3 altın ödülle damga vurdu. AssisTT Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan bölgede “En İyi Çağrı Merkezi”, “En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı” ve “En İyi Teknoloji İnovasyonu” dalında birincilik ödüllerini alırken, bu önemli başarısı ile her üç dalda yarışmanın küresel finallerine katılma hakkını da elde etti.

Aileler CMC Çağrı Merkezi'nde

07.Haziran.2017

Customer Management Center (CMC) Çağrı Merkezi düzenlediği “CMC Ailelerle Buluşuyor” etkinliği kapsamında Bayburt ofisinde çalışanlarının ailelerini ve arkadaşlarını ağırladı.

Teleperformance Türkiye çalışanları ‘Yaza Merhaba’ Partileri ile Keyifli Anlar Yaşadı!

30.Mayıs.2017

Teleperformance Türkiye, çalışan memnuniyetini her geçen gün artırma ve en iyi işveren olma hedefiyle çalışıyor. Bu kapsamda 3 ayrı lokasyonda düzelenen “Yaza Merhaba” partileri keyifli anlara sahne oldu.

Hayat Varlık’a dönüşen TURKASSET, yeni döneme dev krediyle başlıyor

10.Nisan.2017

Gerek aktif büyüklüğü gerekse çalışan sayısı itibarı ile Türkiye’nin en büyük varlık yönetim şirketi TURKASSET, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve dünyanın en büyük bankası olan ICBC’nin iştiraki ICBC Turkey’den 120 milyon TL tutarında sendikasyon kredisi sağladı. Aynı zamanda TURKASSET, Hayat Varlık ile birleşerek, yoluna Hayat Varlık bünyesinde devam etme kararı aldı.

Teleperformance Türkiye Yakın Kıyı (Nearshore) Operasyonlarını Büyütüyor

27.Şubat.2017

Dünyanın lider çağrı merkezi Teleperformance olarak, dünya çapında birçok ödül kazanmış çok dilli merkezlerimizde müşterilerimize yüksek kalitede eşsiz müşteri deneyimi sunmaktayız. Her merkezimiz, dünyanın birçok yerinden en yetenekli arkadaşları Teleperformance Ailesi’ne katmak ve uzun yıllar aramızda kalmalarını sağlayabilmek için kozmopolit şehirlerde yer almaktadır. İstanbul «Boğaziçi Deneyimi» de bunlardan bir tanesi. Yakın kıyı (Nearshore) hizmetlerimiz kapsamında ana dil seviyesinde Almanca ve İngilizce konuşan 250 çalışanımızla Almanya’ya ve Türkiye’de yaşayan yabancılara hizmet sunuyoruz. Yakın dönemde bu sayıyı 500’e çıkartmayı planlıyoruz. Orta vadede ise hedefimiz İstanbul lokasyonunda farklı yabancı dillerde yetkin 1000 kişilik bir çağrı merkezi oluşturmak. İngilizce, Almanca, Felemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ya da diğer dilleri akıcı konuşabiliyorsanız siz de bize katılmak ister misiniz?

Varlık Yönetim Sektöründe bir ilki daha gerçekleştiren TURKASSET, Agent Camp Eğitim programıyla, Brandon Hall Excellence Awards 2016’da, 4 farklı Mükemmeliyet Ödülü Kazandı!

01.Şubat.2017

Varlık Yönetim sektörünün en büyük kuruluşu TURKASSET, 2013 yılında kurduğu TURKASSET Akademi’nin Agent Camp işe alım eğitim programıyla, Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri 2016’da, ödülleri topladı. Sektördeki tek kurumsal akademinin sahibi olan TURKASSET “En iyi Yetkinlik ve Beceri Gelişimi” , “En İyi Sertifikasyon Programı” , “ Stratejiyi Destekleyen En İyi Gelişim Programı” ve “En Yaratıcı Öğrenme ve Gelişim Programı” alanlarındaki uygulamaları ile Brandon Hall jürisi tarafından 3’ü Altın, 1’i Gümüş olmak üzere toplamda 4 Ödüle layık görüldü.

Yatırımda hız kesmeyen Arvato Telekomünikasyon, İstanbul’daki yeni hizmet merkezini 31 Ağustos’ta açtı!

02.Eylül.2016

Yatırımda hız kesmeyen Arvato Telekomünikasyon, İstanbul’daki yeni hizmet merkezini 31 Ağustos’ta açtı! Alman devi Arvato, Türkiye ekonomisine duyduğu güvenle Türkiye’deki yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Arvato Telekomünikasyon’un 300 çalışan kapasiteli, en ileri teknolojilerle açık ofis olarak tasarlanan, renkli ve modern çalışma alanları kadar dinlenme ve sosyalleşme alanlarının da özenle düşünüldüğü yeni hizmet merkezi, Arvato CRM Dünya Başkanı Andreas Krohn’un katılımıyla gerçekleştirilen törenle faaliyete girdi.

Arvato farklılaştırılmış hizmetler (BPO) sektörünün en iyisi

29.Ağustos.2016

Arvato Türkiye, 2002 yılından beri en prestijli uluslararası ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Stevie Awards’ta, 60 ülkeden katılan ve 15 farklı kategoride yarışan 3.800 şirket arasından sıyrılarak farklılaştırılmış hizmetler (BPO) kategorisinde Altın Ödül ve Yılın Yönetim Ekibi kategorisinde Bronz Ödül kazandı.

Comdata Türkiye, Win Bilgi İletişim'i Satın Alıyor

13.Temmuz.2016

Comdata Group, iş süreçleri ve dış kaynak sektörünün önde gelen şirketlerinden Win Bilgi İletişim A.Ş.'yi satın alarak sunduğu hizmetlerin çeşitliliğini artırırken, Türkiye'deki pazar konumunu güçlendiriyor. Avrupa’nın lider iş süreçleri dış kaynak (BPO) firmalarından biri olan Comdata Group, Türkiye'de büyümeye devam ediyor. 2013 yılında Callus'ı satın aldıktan sonra Türkiye'deki faaliyetlerini "Comdata Türkiye" markası adı altında yürüten Comdata Group, sektörün önde gelen firmalarından Win Bilgi İletişim A.Ş.’yi (Win) satın almak için anlaşmaya vardı.

Comdata Türkiye, MEDAŞ ve MEPAŞ'ın çözüm ortağı oluyor

13.Nisan.2016

Comdata Türkiye, 1 Nisan 2016 itibariyle Medaş (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.) ve Mepaş (Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş.) şirketlerine Konya’da hizmet sunmaya başladı. İşbirliği sonucunda toplamda 55 müşteri temsilcisi 7/24 iletişim merkezi hizmeti verecek.

Teleperformance Türkiye, 4. kez Kariyer.net “İnsana Saygı” ödülüne layık görüldü

17.Mart.2016

Teleperformance Türkiye, şirket politikasında ve İnsan Kaynakları uygulamalarında benimsediği “İnsana Saygı” yaklaşımı ile 21. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından 4. kez ödüle layık görüldü.

Arvato Telekomünikasyon’a “İnsana Saygı” Ödülü!

23.Şubat.2016

Kariyer.net tarafından verilen 15. İnsana Saygı Ödülleri sahiplerini buldu. Dijital teknolojiler konusunda önde gelen uluslararası teknoloji hizmetleri sağlayıcısı Arvato Telekomünikasyon, şirket politikasında ve insan kaynakları uygulamalarında benimsediği yaklaşımla, Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından ödüle layık görüldü.

Ali Murat Alkanlı, Arvato Telekomünikasyon Hizmet ve Çözüm Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi oldu

22.Şubat.2016

Arvato Telekomünikasyon, iş ortaklarının bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayacak farklılaştırılmış çözümler sunmak için ekibini konusunda uzman isimlerle genişletiyor. Dijital teknolojiler konusunda önde gelen uluslararası teknoloji hizmetleri sağlayıcısı Arvato Telekomünikasyon’da Hizmet ve Çözüm Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu üyeliğine Ali Murat Alkanlı getirildi. Mevcut global hizmet portföyünün de katkısıyla en gelişmiş teknolojiyi kullanan çözümler sunmayı hedefleyen Arvato, bu atamayla amacına daha da yaklaşacak.

Turkcell Akademi’den çağın mesleği için eğitim fırsatı

04.Kasım.2015

Turkcell Akademi, tüm Türkiye’de eğitimi desteklemek amacıyla üniversitelerle yaptığı işbirliklerine devam ediyor. Türkiye’de büyük bir sektöre dönüşen çağrı merkezlerinde “müşteri hizmetleri yetkilisi” olarak çalışanlara ve çalışmak isteyenlere eğitim fırsatı sunan Turkcell Akademi, Ege Üniversitesi iş birliğiyle “Çağrı Merkezi Sertifika Programı”nı hayata geçirdi. Eğitim programıyla birlikte bireysel gelişimin yazılı ve sözlü iletişim boyutuyla desteklenerek, çağrı merkezlerine yetişmiş insan kaynağı kazandırılması, çağrı merkezi sektörünün bilinirliğinin artırılması planlanıyor.

Erişim Müşteri Hizmetleri’ne en iyi müşteri temsilcisi ödülü

21.Ekim.2015

Türkiye İş Bankası kuruluşu olan Erişim Müşteri Hizmetleri’nden Çağla Çetinsoy, Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri’nde “En İyi Müşteri Temsilcisi” ödülüne layık görüldü. Her yıl IMI Conferences tarafından düzenlenen ve çağrı merkezi sektörünü bir araya getiren 10. Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri, 15 Ekim 2015’te Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Çağrı merkezi sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor

14.Ekim.2015

Son yıllarda hızla gelişen sektörlerin başında çağrı merkezleri geliyor. Türkiye'de 1.200 den fazla çağrı merkezi var ve bu sektörde 85 bine yakın insan istihdam ediliyor. Çağrı merkezleri, ülkemizde gençlerin istihdamı için cazip bir alternatif olarak görülüyor.

Turkcell Global Bilgi ContactCenterWorld.com’dan iki birincilikle döndü

18.Haziran.2015

Sesli yanıt sistemi “PromiSES” ve “Evden çalışma modeli” EMEA’nın en iyisi seçildi. Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”un Londra’da gerçekleştirdiği EMEA (Avrupa- Orta Doğu ve Afrika) bölge finallerinde “En İyi Self Servis” ve “En İyi Home Agent Yönetimi” kategorilerinde birinci oldu.

Teleperformance Türkiye Contact Center World Yarışması’ndan iki ödülle döndü

17.Haziran.2015

Türkiye'nin önde gelen dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, çağrı merkezi sektöründe dünyanın en iyi uygulamalarının ödüllendirildiği Contact Center World Awards’ta, Samsung ile birlikte yürüttüğü başarılı çalışma nedeniyle “En İyi Outbound Kampanyası” kategorisinde EMEA birincisi oldu. “En iyi Dış Kaynak İş Ortaklığı” kategorisinde ise, Türkiye’nin ilk ve tek kredi bürosu olan Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ile yaptığı işbirliği sonucunda EMEA üçüncülüğünü elde etti.

AssisTT Call Center Zirvesi’nde sunumlarıyla yer aldı

11.Haziran.2015

Türk Telekom grup şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT kamu, bankalar, perakende markaları ve enerji sektörlerinin müşteri çağrı merkezlerini bir araya getiren 3. Call Center Zirvesi’ne katıldı. 5 Haziran Cuma günü düzenlenen ve AssisTT’in iş ortağı Sestek’in de sponsor olduğu zirvenin bu yılki teması “Müşterinizi Tanıyor Musunuz? ” idi.

Callpex, TEB Tedarikçi Günleri’nde ödül aldı.

03.Haziran.2015

“Önceliğimiz, Müşterilerimiz” sloganıyla faaliyetlerine devam eden Callpex, bu yıl beşincisi düzenlenen TEB Tedarikçi Günleri’nde, “En iyi Dış Müşteri Kategorisi” ödülüne layık görüldü.

AssisTT, Corporate Games’ten Madalya İle Döndü!

01.Haziran.2015

Türk Telekom grup şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT çalışanları İstanbul Corporate Games’te ikincilik madalyası kazandı.

İZSU, Atos’la bilişim altyapısını geliştiriyor

22.Mayıs.2015

İZSU, hizmet hızını ve kalitesini ileriye taşıyacak bilişim projesine başladı. İZSU - Atos Bütünleşik Bilişim Sistemi Projesi’nde İZSU birimlerinin saha elemanlarıyla hızlı iletişim sağlayabilmesi adına geliştirilen çözümlerle İzmir dünya çapında bir bilişim altyapısına kavuşuyor. Proje kamudaki en geniş kapsamlı dış kaynaklı bilişim projesi olarak dikkat çekiyor

Atos Whizz’e “Yılın Saha Otomasyon Yazılımı” Ödülü

21.Mayıs.2015

Atos’un, müşterilerine saha süreçlerini iyileştirerek hizmet kalitelerini arttırma imkânı veren yazılımı Whizz, ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi 2014’te “Yılın Saha Otomasyon Yazılımı” ödülüne layık görüldü.

Schengen Bilgi Sistemi Atos, Accenture ve HP’ye emanet

21.Mayıs.2015

Avrupa Büyük Ölçekli Bilişim Teknolojileri Sistemleri Ajansı (eu-LISA) , Atos’un liderliğini yaptığı konsorsiyumla Avrupa'daki kamu güvenliği açısından en büyük bilgi sistemi olan ikinci kuşak Schengen Bilgi Sistemi’nin (SIS II) bakımı ve geliştirilmesi için üç yıllık bir sözleşme imzaladı.

AssisTT’e büyük ödül: Dünyanın en yenilikçi şirketi

20.Mayıs.2015

AssisTT, Londra’da düzenlenen Global Telecoms Business Innovation Awards’tan büyük ödülle döndü. Türkiye’nin lider dış kaynak çağrı merkezi AssisTT iş süreçlerinde en yenilikçi firma seçildi.

Atos Düzce’nin yüzünü güldürmeye devam ediyor

20.Mayıs.2015

Uluslararası IT Hizmetleri şirketi Atos,Türkiye’nin en gözde yatırım merkezlerinden biri olan Düzce’nin yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. 2009 yılında 50 kişilik ekiple faaliyete geçen Atos Çağrı Merkezi, bugün 1000 kişilik istihdam kapasitesine ulaştı ve işe alımlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Atos’un test yazılım merkezi ise Düzce’yi Türkiye’nin yazılım üssüne çevirdi.

AssisTT ve VakıfBank Arasında İşbirliği

04.Mayıs.2015

Türk Telekom grup şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT, VakıfBank ile sözleşme imzaladı.

Teleperformance Türkiye üçüncü kez “İnsana Saygı Ödülü”nün sahibi oldu

27.Şubat.2015

Kariyer.net tarafından verilen 14. İnsana Saygı Ödülleri sahiplerini buldu. Teleperformance Türkiye, şirket politikasında ve İnsan Kaynakları uygulamalarında benimsediği “İnsana Saygı” yaklaşımı ile Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından bir kez daha ödüle layık görüldü.

AssisTT TCDD İle 2016’ya Kadar Yola Devam Dedi

12.Şubat.2015

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT yeni ihale sonucu TCDD ile yeni sözleşme imzaladı.

AssisTT 2015 Yılına Hazır

09.Şubat.2015

Türk Telekom Grup Şirketi ve contact center sektörünün liderlerinden AssisTT 15-17 Ocak tarihlerinde Abant’ta gerçekleştirdiği “Hedef Dört Dörtlük AssisTT” çalıştayı ile 2015 hedeflerini belirledi.

AssisTT 2015 Yılında da Yeni Müşterilerle Yoluna Devam Ediyor!

03.Şubat.2015

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü İşletmesi ile sözleşme imzaladı. AssisTT, Alo Gıda 174 çağrı merkezini arayan vatandaşlara gıdayla ilgili ihbar, talep, şikâyet, memnuniyet, öneri ve bilgi edinme başvurularının kaydı, yönetimi ve sonuçlandırılması konularında hizmet vermeye başladı.

Callpex ve Isobar’dan Sosyal Güçbirliği

30.Ocak.2015

Callpex, dünyanın önde gelen dijital ajanslarından Isobar ile stratejik iş ortaklığına imza attı. İki firma arasındaki anlaşmaya göre; Callpex, sosyal medya analiz ve takip hizmetinde deneyimli ekipleri ile Isobar’a destek sunacak.

AssisTT’ten Giresun’a Çağrı Merkezi

05.Ocak.2015

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT büyümesini sürdürüyor. Giresun’da 21. çağrı merkezini açan AssisTT böylelikle Karadeniz Bölgesi’ndeki çağrı merkezi sayısını 6’ya çıkardı.

Vodafone'a ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Sertifikası

31.Aralık.2014

Vodafone Türkiye’nin müşteri memnuniyetine verdiği önem, uluslararası çapta tescillendi. Uluslararası Bağımsız Denetleme ve Belgelendirme Kuruluşu Bureau Veritas tarafından yapılan denetimler sonucunda, Vodafone Türkiye müşteri memnuniyeti alanında uluslararası standart olarak kabul edilen ISO 10002 Bireysel ve Kurumsal Müşteri Şikayetlerinin Yönetimi Sertifikası almaya hak kazanarak hizmet kalitesini garanti etti.

Callart Çağrı Merkezi, 2015’e Hilton’da girdi.

29.Aralık.2014

Callart Çağrı Merkezi; Değerlendirme Toplantısı ve Yılbaşı Eğlencesiyle 2015’e erken girdi...

Tuna Baliç, Callpex’in Yeni Genel Müdür Yardımcısı Oldu

26.Aralık.2014

Çağrı merkezi sektöründe uzun yıllar çalışan ve Callpex’te satış pazarlama direktörü olarak görev alan Tuna Baliç, Callpex’in yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Onur Air, Çağrı Merkezi Hizmetlerini Artık Callpex’ten alacak !

26.Aralık.2014

Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri alanının öncü ve lider firması Callpex, Türkiye’nin en köklü özel havacılık şirketlerinden Onur Air ile olan iş ortaklıklarının başladığını duyurdu. Kendi alanında öncü 2 firmanın yaptığı iş ortaklığı kapsamında; dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 15 noktaya sefer düzenlemekte olan Onur Air, çağrı merkezi hizmetlerini Callpex’ten alacak.

CMC, Malatya’dan sonra Şanlıurfa’nın da en büyük işvereni oldu

25.Aralık.2014

Anadolu’ya yaptığı yatırımlarla ülkede kalkınmaya önemli katkılar sağlamayı ve gençlere yeni kariyer imkanları oluşturmayı amaçlayan, çağrı merkezi sektörünün liderlerinden CMC, Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) bağlı Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 3. Kariyer Günleri etkinliğinde, “Kentte En Fazla İstihdam Sağlayan Şirket” ödülünü aldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda düzenlenen törende, CMC’ye plaketini Karaköprü Merkez İlçesi Belediye Başkanı Nihat Çiftçi verdi.

Teleperformance Türkiye yüzde 40 büyümeyle 2015’e daha güçlü giriyor

22.Aralık.2014

Türkiye’nin önde gelen dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmet servis sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, 2014’ü yüzde 40’lık büyümeyi aşarak kapatıyor.

Callpex ve Akut, Avrasya Maratonu’nda iyilik peşinde koştu

19.Aralık.2014

Callpex, 16 Kasım’da gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’na AKUT’a destek amaçlı katıldı. Bu yıl 36. kez gerçekleştirilen Avrasya Maratonu’na yöneticilerden oluşan enerjik bir ekip ile katılan Callpex, böylece örnek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

Teleperformance Türkiye’ye anlamlı plaket

18.Aralık.2014

Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği, sosyal sorumluluk girişimi kapsamında derneğin veritabanını güncelleyen Teleperformance Türkiye’yi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde plaket ile ödüllendirdi.

AssisTT Gayrimenkul Sektörüne de Açıldı!

18.Aralık.2014

Türk Telekom grup şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT, emlak sektöründe faaliyet gösteren Optimum Yaşam Merkezi İnşaat ve Ticaret A.Ş. ile çağrı merkezi hizmeti anlaşması yaptı.

AssisTT’ten Burdur İstihdamına Katkı

21.Kasım.2014

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT Burdur İşkur'un düzenlediği Kariyer ve Girişimcilik Günü'nde Ödül aldı.

CMC, Sosyal Medya Yönetiminde Dünya Şampiyonu Oldu

18.Kasım.2014

Çağrı merkezi sektörünün liderlerinden CMC, günümüzün en önemli kanallarından biri olan sosyal medya alanında çok önemli bir başarıya imza attı. CMC, dünyadaki en iyi sosyal medya yönetimini yapan çağrı merkezi oldu. Contact Center World tarafından düzenlenen, çağrı merkezi sektörünün en iyilerinin belirlendiği yarışmanın dünya finallerinde, “En İyi Sosyal Medya Yönetimi” kategorisinde birincilik ödülünü aldı. CMC, kazandığı bu başarıyla ülkemize sosyal medya alanında çok önemli bir ödül getirdi. CMC, aynı yarışmanın EMEA Bölgesi finallerinde de aynı kategoride birincilik ödülüne layık görülmüştü.

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT İşkur İzmir 3. İstihdam Zirvesi’nde ödül aldı.

14.Kasım.2014

Türkiye genelinde 19 ilde 21 çağrı merkezine sahip contact center şirketi AssisTT, İşkur zirvesinde “En Çok İstihdam Garantili Kurs Düzenleyen İşletmeler” dalında ödüle layık görüldü.

ING Bank’a “Sosyal Medyada En İyi Müşteri Yönetimi” Ödülü

12.Kasım.2014

ING Bank bu sene dokuzuncusu düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi ödüllerinde "Sosyal Medyada En İyi Müşteri Yönetimi" ödülünü kazandı. 30’dan fazla çağrı merkezinin çeşitli kategorilerde birbiriyle yarıştığı etkinlikte, ING Bank’ın son bir yıl içinde sosyal medyada gerçekleştirdiği fark yaratan uygulamaları ve müşterilerle iletişimindeki başarısı, jüri üyeleri tarafından birincilik ödülüne layık görüldü.

Avea, ECCCO’dan ödülle döndü.

07.Kasım.2014

Avrupa Çağrı Merkezi Organizasyonları Konfederasyonu’nun (ECCCO) Londra’da düzenlediği özel etkinlikte Türkiye’yi temsil eden Avea, gerçekleştirdiği başarılı sunumuyla ödüle layık görüldü. Avea aralarında Almanya, Fransa ve İtalya’nın da bulunduğu ve Avrupa’nın en iyi 11 çağrı merkezinin kıyasıya mücadele ettiği platformda, ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Vodafone çalışanlarından yoğun iş temposuna kısa bir ''Moral'' arası

03.Kasım.2014

Vodafone Türkiye Müşteri Operasyonları ve Online Servisler Departmanı, İstanbul ve Ankara’da düzenlenen Geleneksel Müşteri Operasyonları ve Online Servisler Etkinliği’nde moral ve motivasyon depoladı. Vodafone Türkiye yönetici ve çalışanlarının yanı sıra iş ortaklarının da hazır bulunduğu etkinlikler, İstanbul Portaxe ve Ankara Swissôtel’de düzenlendi. Renkli anlara sahne olan etkinliklere toplam 900 kişi katıldı.

Teleperformance Avrupa’da iki büyük ödüle layık görüldü!

31.Ekim.2014

Dünyanın lider dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmeti servis sağlayıcısı Teleperformance, Avrupa Dış Kaynak Kullanımı Vakfı (EOA) tarafından 10 Temmuz’da İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen ödül töreninde iki ödül birden aldı.

ING Bank “En Başarılı Şikayet Yönetimi Yapan Banka” Ödülünü Üçledi

28.Ekim.2014

ING Bank, Şikayetvar.com sitesinin düzenlediği A.L.F.A Ödülleri’nde, Marketing Türkiye, Marketing Management Institute ve Method Research Company işbirliği ile yapılan değerlendirmeyle “En Başarılı Şikayet Yönetimi Yapan Banka” ödülünü kazandı. ING Bank, 10 farklı sektörde faaliyet gösteren 250’den fazla markanın değerlendirildiği ödül programında banka kategorisinin son 3 yıldır değişmez lideri olarak dikkat çekiyor.

Teleperformance Türkiye EN 15838:2009 sertifikasını aldı

27.Ekim.2014

Türkiye’nin önde gelen dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmeti servis sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, dünya çapında geçerliliği olan güvenlik, kalite, müşteri ilişkileri ve yönetim sistemleri sertifikalarına bir yenisini daha ekledi. EN 15838:2009 Çağrı Merkezi İletişim Merkezleri Hizmet Sertifikası'nı almaya hak kazanan Teleperformance Türkiye, böylece Avrupa Birliği (AB) standartlarında çağrı merkezi hizmet kalitesini tescillemiş oldu.

Millenicom ile CMC güçlerini birleştirdi

24.Ekim.2014

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC ile yaptığı işbirliğiyle müşteri ilişkileri alanında önemli bir katma değer yaratmayı hedefliyor. CMC ve Millenicom, işbirliklerini, müşteri temsilcilerinin ve üst düzey yöneticilerin katıldığı bir davetle kutladı.

CCC Special Award 2014 kazananı: Dieter Fischer, İsviçreli CallNet.ch Birliği Başkanı

23.Ekim.2014

Berlin Umweltforum’da gerçekleşen 17. Call Center Convention kapsamında 9. CCC Special Award uluslararası müşteri hizmetleri sektöründe öne çıkan bir isme verildi. Bu yılın ödül sahibi Dieter Fischer, İsviçreli sektör birliği CallNet.ch Başkanı olarak 10. yıldönümünü kutluyor.

RGN, 10. Çağrı Merkezi Fuarı'ndaydı

23.Ekim.2014

Çağrı merkezi sektörünü aynı çatı altında buluşturan Çağrı Merkezi Kongresi ve Fuarı, 10. yılında Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlendi. 13 -14 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleşen fuar, RGN’nin de aralarında bulunduğu sektörden bir çok firmayı ağırladı.

Berlin’deki 17. Call Center Convention böyle geçti

23.Ekim.2014

Belçika, Fransa, Romanya, Kanada, Almanya ve İsviçre’den uluslararası konuşmacılar, Call Center Convention etkinliğinin yaklaşık 120 konuğuna kendi sektörlerinde 2020 yılının iş dünyasına dair bir bakış sundular.

AssisTT Yönetiminde Yeni İsimler

20.Ekim.2014

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT yönetim kadrosunu hem dışarıdan katılımlarla hem de kendi içinden atamalarla güçlendiriyor.

Callpex ekibi, “Konsept Günler” ile eğlenerek çalışırken, iş verimliliği de en üst noktaya taşıdı

10.Ekim.2014

Personelinin moral ve motivasyonunu daima maksimum düzeyde tutmayı amaçlayan Callpex, 3 farklı lokasyonda düzenlediği Hawaii ve halay günü ile çalışanlarına farklı bir deneyim yaşattı.

Ermenek’te Avea’ya hizmet vermek üzere hayata geçirilen AssisTT’in yeni çağrı merkezi geniş katılımlı bir törenle açıldı.

23.Eylül.2014

Avea CEO’su Erkan Akdemir ve AssisTT Genel Müdürü Ali Dülgeroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılışa, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Karaman Valisi Murat Koca, Ermenek Kaymakamı Eyyüp Güngör de katıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, açılış töreninde yaptığı konuşmada, dünya genelinde 374 milyar doların üzerinde bir pazar büyüklüğüne sahip olan çağrı merkezi sektöründe 10 milyonu aşkın kişinin istihdam edildiğine dikkat çekerek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemizde özellikle son 10 yılda büyük bir gelişme gösteren çağrı merkezleri, 2.8 milyar liralık pazar hacmi ve 70 binin üzerinde çalışanıyla dev bir sektör haline geldi ve bölgesel kalkınmaya katkı sağlayan en stratejik sektörlerden biri oldu. Hatta çağrı merkezleri şu anda Anadolu ekonomisinde yıllık ortalama 500 milyon TL değer yaratıyor. İnanıyorum ki, dünyanın geleceği bacasız fabrikalarda, yani bilişim sektöründe.”

AssisTT bilişimin cazibe merkezi oldu

29.Ağustos.2014

Yaklaşık 10.000 insana istihdam sağlayan Contact Center şirketi AssisTT, şirketin uygulamalar ve geliştirme çalışanları için motivasyon etkinliği düzenledi. Tüm gün süren etkinlikte çalışanlar hem eğlendi hem öğrendi.

Callart Çağrı Merkezi Başarılarını Paylaşıyor.

25.Ağustos.2014

İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’ndaki başarıları ile Callart Çağrı Merkezi Gururlandı. İlk 500 Bilişim Şirketi arasında 280. sırada, İletişim Teknolojileri Şirketleri arasında 71. sırada, Hizmet Kategorisinde Çağrı Merkezleri arasında 13. sırada, Hizmet Sağlayıcıları arasında 41. sırada yer alan Callart Çağrı Merkezi, son 1 yılda En Hızlı Büyüyen Bilişim Şirketleri arasında da 3. sırada yer aldı.

CMC, sosyal medya yönetiminde EMEA Bölgesi’nin şampiyonu oldu

14.Temmuz.2014

Çağrı merkezi sektörünün liderlerinden CMC, sektörün uluslararası en prestijli organizasyonlarından olan Contact Center World tarafından düzenlenen, sektörün en iyilerinin seçildiği yarışmanın, EMEA Bölgesi (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) finallerinde büyük bir başarı elde etti. Yarışmanın “En İyi Sosyal Medya Yönetimi” kategorisinde EMEA Bölgesi birincisi oldu.

Turkcell Global Bilgi ContactCenterWorld.com’da EMEA Birincisi Oldu

01.Temmuz.2014

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”un Lizbon’da gerçekleştirdiği EMEA (Avrupa- Orta Doğu ve Afrika) bölge finallerinde “En İyi Müşteri Deneyimi& Uygulaması” kategorisinde birinci oldu.

Turkcell Global Bilgi Avrupa’da “En İyilerin En İyisi” seçildi

18.Haziran.2014

Turkcell Global Bilgi çağrı merkezi sektörünün Avrupa’daki en prestijli organizasyonu olan ve her yıl Londra’da düzenlenen ECCCSA’da (European Call Centre & Customer Service Awards) hem “Avrupa’nın En İyi Çağrı Merkezi” seçildi hem de jüri özel ödülü olan “En İyinin En İyisi/Müşteri Deneyiminde Mükemmeliyet” ödülünü alan Türkiye’deki ilk çağrı merkezi oldu.

assisTT RTÜK ile Sözleşmesini Yeniledi

09.Haziran.2014

Türkiye genelinde 16 il ve 18 çağrı merkezine sahip contact center şirketi assisTT, RTÜK İletişim Merkezi’ne Ankara çağrı merkezinden destek veriyor. Asistanlar 444 1 178 numaradan vatandaşların RTÜK’e yaptığı şikayetleri karşılıyor. 2007 yılından bu yana RTÜK’e çağrı merkezi hizmeti sağlayan assisTT sektördeki tecrübesi ve dinamik çalışan kadrosu ile yine RTÜK’ün tercihi oldu.

AssisTT’te Kariyer İmkanları Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Tanıtıldı

21.Mayıs.2014

Yaklaşık 120 öğrenci Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek Okulu'nda assisttkariyerim.com kariyer portalını tanıma fırsatı buldu.

TCDD AssisTT ile Yola Devam Dedi

20.Mayıs.2014

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT TCDD ile hizmet anlaşmasını yeniledi. AssisTT artık sadece gelen aramaları değil dışarı aramalar hizmetini de üstlenecek.

Turkcell Global Bilgi’den Kırıkkale’ye büyük yatırım

21.Nisan.2014

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, 2014’deki ilk yatırımını Kırıkkale’de hizmete soktuğu çağrı merkeziyle yaparak, yurtiçindeki toplam lokasyon sayısını 17’ye çıkardı. Turkcell Global Bilgi’nin 2 milyon TL’lik yatırımla hizmete soktuğu ve 200 kişiye istihdam sağladığı Kırıkkale’deki çağrı merkezinden, Turkcell bireysel müşterilerine ve Halkbank bireysel müşterilerine hizmet veriliyor.

Teleperformance, üst üste dördüncü kez "Dünya Lideri" seçildi

18.Nisan.2014

Dünyanın en saygın araştırma kuruluşlarından Gartner, “Liderler Çeyreği” olarak bilinen Magic Quadrant 2013 raporunda, dördüncü kez Müşteri Yönetimi Çağrı Merkezi Hizmetleri alanında Teleperformance’ı “Dünya Lideri” seçti.

Teleperformance'tan dünya standartlarında müşteri memnuniyeti yönetimi!

18.Nisan.2014

Türkiye’nin önde gelen dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmeti servis sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, müşteri memnuniyeti alanında uluslararası standart olarak kabul edilen ISO 10002 belgesini almaya hak kazandı.

AssisTT Yönetimi Asistanlarla İzmir Lokasyonunda Buluştu

19.Mart.2014

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezi AssisTT, yönetim kurulu ve çalışanların katılımı ile İzmir’de “Her Ay 1 Lokasyon” etkinliğini gerçekleştirdi.

AssisTT 18’inci Çağrı Merkezini Kırıkkale’de Açtı

18.Mart.2014

Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT’in 18’inci çağrı merkezi Kırıkkale’de, Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Beşir Atalay, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Kırıkkale Valisi Ali Kolat ve AssisTT Genel Müdürü Ali Dülgeroğlu’nun katıldığı törenle açıldı.

Çağrı merkezi iş süreçlerini Callpex’e devreden Yandex, hızlı büyümesini sürdürüyor

11.Mart.2014

Dünyanın sayılı arama motorlarından Yandex, çağrı merkezinin dinamik firması Callpex ile işbirliği yaptı. Çağrı merkezi iş süreçlerinin bir kısmını Callpex’e devreden Yandex, bu sayede operasyonel verimliliğini yükseltti.

Anadolu Çağrı Merkezi ‘Alo 171’ Diyecek

10.Mart.2014

Saran Holding Grup Şirketlerinden Anadolu Çağrı Merkezi, ‘Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı’ ihalesini kazanarak, Tekirdağ’da yeni bir merkez açtı. Açılışını T.C. Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ın yaptığı çağrı merkezi, sigarayı bırakmak isteyen herkese yardımcı olmayı amaçlıyor. Merkez ayrıca Tekirdağ halkına yeni istihdam olanakları sağlaması ile de dikkat çekiyor.

Callpex, şimdi KOBİ’lerin yanında

28.Şubat.2014

Müşteri talep ve ihtiyaçlarını analiz ederek sektörün nabzını tutan Callpex, KOBİ’ler için yeni bir çözüm paketi geliştirdi. Bünyesinde özel olarak konumlandırılan ve uzmanlaşan bir ekip oluşturan firma, ülkemizin gözbebeği KOBİ’lerimizi zirveye taşımayı hedefliyor.

Çağrı merkezi sektörünün önde gelen şirketlerinden Callpex, 2013’te % 25 büyüdü

28.Şubat.2014

Callpex, 2013’ de yüzde 25 büyüme kaydetti. İstanbul, Yozgat ve Bingöl olmak üzere üç farklı lokasyonda, 1.600 çalışanı ile 30’un üzerinde müşterisine servis veren firma, sektörde farklılaşarak müşterilerine daha çok katma değer ve operasyonel avantaj sunmayı planlıyor.

Vodafone Türkiye'den Şanlıurfa'ya 350 Kişilik İstihdam Yatırımı

26.Şubat.2014

Kesintisiz büyümesine paralel olarak artan müşteri ihtiyaçlarına mükemmel cevap verebilmek için teknoloji, sosyal ve hizmet alanlarında durmaksızın yatırımlar hedefleyen Vodafone Türkiye, bölgesel kalkınmanın devamlılığının sağlanmasına katkıda bulunmak amacıyla, 350 kişiyi istihdam edeceği yeni çağrı merkezini Şanlıurfa’da açtı. Yaklaşık 40 milyon TL’lik yatırıma malolan Şanlıurfa Çağrı Merkezi, Şanlıurfa ve Türkiye genelinde Vodafone kalitesinde hizmet verecek.

Tempo Çağrı Merkezi’nin Şanlıurfa’daki Merkezinde İlk İstihdam Eğitimini Tamamlandı...

24.Şubat.2014

Afyon, Urfa ve İstanbul lokasyonlarında 1200’den fazla kişiye sağladığı istihdamla Türkiye’nin en kapsamlı hizmet veren çağrı merkezlerinden biri olan; Tempo Çağrı Merkezi Şanlıurfa’da başlattığı 500 kişilik istihdam projesinin ilk eğitimini tamamladı.

Net Call Center, En Başarılı Çağrı Merkezi

12.Şubat.2014

2008 yılında başlayan Türk Telekom ve Net Call Center işbirliği derinleşerek devam ediyor. Çağrı merkezi vasıtasıyla gerçekleştirilen Türk Telekom satış projelerinde, Net Call Center aldığı sonuçlar ile 2011 ve 2012’de olduğu gibi 2013’te de En Başarılı Çağrı Merkezi olarak seçildi.

Turkcell Global Bilgi Berlin CCW 2014 Fuarı’nda

30.Ocak.2014

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, 18-20 Şubat 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen, Avrupa’nın en büyük çağrı merkezi fuarı Call Center World’e katılacak. Bu önemli ve büyük organizasyona Türkiye’den katılan tek çağrı merkezi olan Turkcell Global Bilgi, fuarda sektörün önde gelen kuruluşlarıyla hizmetlerini ve çözümlerini paylaşacak.

Hem Değişiyoruz Hem Büyüyoruz!

27.Ocak.2014

RGN olarak müşteri portföyümüze ve çalışmalarımıza bakarak artık sadece bir çağrı merkezi değil, “iletişim merkezi” de olduğumuz gerçeğini gördük ve yeni yıla değişikliler yaparak başladık

Teleperformance Türkiye Mesleki Eğitim Sertifika Töreni yeni istihdamlara sahne oldu

23.Ocak.2014

Çağrı merkezi sektörüne kalifiye eleman kazandırmak amacıyla Uşak'ta İşkur İl Müdürlüğü ile birlikte çok sayıda eğitim düzenleyen Teleperformance Türkiye, 22 Ocak'ta düzenlediği Mesleki Eğitim Sertifika Töreni'nde sertifikalarını alan 116 kişiyi, Uşak Çağrı Merkezi'nde istihdam edecek.

Aileler çağrı merkezinin kalbinde!

08.Ocak.2014

Teleperformance Türkiye, ilk kez düzenlediği “Aile Günü” etkinliği kapsamında Uşak ofisinde Teleperformance çalışanlarının ailelerini ve arkadaşlarını ağırladı.

Teleperformance Türkiye'den Almanca bilen 400 kişiye iş fırsatı

06.Ocak.2014

46 ülkede 138 bin üzerinde çalışanıyla hizmet veren Teleperformance, çokdilli çağrı merkezi hizmetlerinde Türkiye’yi büyütmek için yatırımlarını arttırırken, İstanbul’da Almanya'ya yönelik Yakın Kıyı operasyonları için yıl sonuna kadar 400 kişilik ek istihdam yaratmayı hedefliyor.

Teleperformance Türkiye'nin yeni Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Köse

02.Ocak.2014

Teleperformance Türkiye, BT sektöründe 20 yılı aşkın sektörel deneyime sahip Bora Köse'yi yeni Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı.