Çalışma ve Oturma İzni Süreçlerinde Uçtan Uca Çözüm

Şirketlerin dijital dünyada ihtiyaç duydukları hizmetleri sunan ve 40 yılı aşkın bir süredir müşteri deneyimi yönetiminde dünya lideri olan Teleperformance, Türkiye’de 1995 yılından bu yana İstanbul, Uşak, Antalya ve Balıkesir’de  toplamda 5 lokasyonda 3.750 yetkin etkileşim uzmanıyla Türkçe’nin yanı sıra başta Almanca olmak üzere 8 dilde Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet sağlıyor. Teleperformance Türkiye’de 400’ün üzerinde Almanca hizmet veren çalışan bulunuyor.

 

Teleperformance, oluşturulan yeni relokasyon programı ile Türkiye'ye dönmek isteyenlerin yerleşmelerine destek oluyor. Bu sayede hem seyahat ve yerleşim ihtiyaçlarına maddi destek veriyor hem de gerekiyorsa çalışma ve oturma izni süreçlerini uçtan uca üstleniyor.

 

Teleperformance; bilgi güvenliği, stres yönetimi, zaman yönetimi, proje yönetimi, ileri Office programları, istatiksel analiz, iletişim becerileri, koçluk gibi çeşitli yetkinlik eğitimleri sunuyor. Başarılı olanlar, hızlı bir şekilde takım liderliğine, ekip yöneticiliğine, süpervizörlüğe ve proje yöneticiliğine yükselebildikleri gibi farklı departmanlara da yatay geçiş yapabiliyor.

 

JUMP, Süpervizör Gelişim Programı, Teleperformance Institute, Teleperformance Academy ve Teleperformance University ile çalışanlar en iyi oldukları alanlarda daha da ileriye gitme şansını yakalıyor ve  liderliğe kadar uzanan bir yolun kapısını aralamış oluyor.

 

Teleperformance Türkiye’ye ile çalışmak isteyen adaylar joinus@tr.teleperformance.com adresine özgeçmişlerini iletebilir ya da kariyer.net üzerindeki açık pozisyonlarımıza başvurabilirler.