Atos, Dış Kaynak Dijital İş Yeri Hizmetleri İçin Gartner® Magic Quadrant Raporunda Lider !

 Atos, dış kaynaklı dijital iş yeri hizmetleri anlamında Gartner Magic Quadrant raporunda üst üste yedinci kez Lider olarak konumlanmıştır. Atos, Liderler kategorisinde listelenen tek Avrupa şirketidir.

Atos'un Dış Kaynak Dijital İş Yeri çözümleri, Çalışan Bağlılığı Deneyiminin bir parçasıdır. Bu anlayış, her bireyi ve işyerindeki kendine özgü ihtiyaçlarını bütüncül bakış açısıyla ele alır. Atos, her çalışanın işlerini etkin bir şekilde yapmalarını sağlamak için doğru fiziksel çalışma ortamına ve donanım/yazılım çözümlerine sahip olmasını sağlamanın yanı sıra erişilebilirlik, işbirliği, güvenlik, sürekli öğrenme ve gelişimin beraberinde yapay zeka destekli çalışan refahına da duyarlılık analizi gibi araçlar ve veriye dayalı çözümler ile bakar. Çalışan deneyiminin Atos'un Dijital İş Yeri çözümlerinin merkezinde yer alması sayesinde kuruluşlar, gelişmiş performans, müşteri memnuniyeti ve daha yüksek karlılığı beraberinde getiren çalışan bağlılığını artırabilir.

Atos Group CEO' su ve Atos Tech Foundations Co-CEO'su Nourdine Bihmane, "Dış Kaynaklı Dijital İşyeri Hizmetleri için 2023 Gartner Magic Quadrant'ta üst üste yedi yıldır Lider olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz" dedi. “Amacımız, platformlar (teknoloji), insanlar ve ortamlar arasında devrim niteliğinde bir kesişim noktası oluşturmak ve nerede olursa olsun her çalışanın, yenilikçi ve bütüncül çalışan deneyimi teknolojileriyle desteklenen kişiselleştirilmiş bir çalışma yönteminden yararlanmasını sağlamaktır. Gartner'ın bu takdirinin, büyüyen Dijital İşyeri işimize yaptığımız sürekli yatırımı ve bütüncül yaklaşımımızın önemini yansıttığına inanıyoruz." dedi.”