Pusula Cx’in Başarısı Bir Kez Daha Tescillendi

İletişim Merkezi sektöründe “insana dokunuyoruz” diyerek ayrıcalıklı çözümler sunan Pusula CX, kurulduğu günden bu yana günceli takip ederek kendini yenilemekte; inovasyon ve insan kaynağına yatırımını aralıksız devam ettirmekte.

Kazanılan ödüller Pusula CX’ in sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımının başarısını dünya çapında da tescil etmiştir. Ödül aldığı kategoriler;

Best Emergency Service (En İyi Acil Durum Servisi) Altın, Best in Customer Service (En İyi Müşteri Hizmetleri) Gümüş Best Contact Center (En İyi İletişim Merkezi) Gümüş, Best Public Service (En İyi Kamu Hizmetleri) Bronz.

Bu uluslararası yarışmada, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran, teknolojik çözümleri başarıyla entegre eden ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen müşteri deneyim merkezi, jüriyi etkileyerek katıldığı tüm kategorilerde ayrıca World Class ödülüne layık görüldü.

Pusula CX CEO’ su Dr. Hasan Adıgüzel yaptığı açıklamada;

Bu önemli ödüller, müşteri deneyim merkezimizin geleceğe yönelik vizyonunu ve sektördeki liderliğini pekiştirmiştir. Şirketimiz, müşterilere daha iyi bir deneyim sunmak için teknoloji, inovasyon ve insana yatırım yapmaya devam edecek ve küresel düzeyde etkisini artıracaktır.

Bu başarı, müşteri deneyim merkezimizin kaliteye olan bağlılığını ve müşteri memnuniyetine olan odaklanışını göstermektedir. Yetkinliği kazandığı ödüllerle ispatlanan bir iletişim merkezi olarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte daha büyük başarılar elde ettik.