Ulaknet'te Üst Düzey Atama

Hızla büyüyen ve katma değerli servis ve hizmetleri ile öne çıkan Ulaknet’ in, Büyüme ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı sektörün tecrübeli isimlerinden Ersin Ünlübay oldu.         

Ulaknet öncelikle çağrı merkezi, veri, şikayet yönetimi olmak üzere müşteri deneyimi ile ilgili tüm alanlarda hizmetlerini sürdürmektedir. Başta İngilizce, Arapça, Almanca olmak üzere  yabancı dilde de hizmet veren Ulaknet,  son dönemde Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Gürcüce, Bulgarca, Romence, Makedonca, Sırpça, Boşnakça dillerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

Ersin Ünlübay Kimdir?

Sektörümüzün deneyimli isimlerinden Ersin Ünlübay, 21 yıldır çalışma hayatı içerisinde yer almaktadır. Ersin Ünlübay sırasıyla HSBC Bank, Callpex, Aktifbank, Cigna, Tempo BPO şirketlerinde müşteri temsilciliğinden başlayarak üst düzey yöneticiliğe kadar birçok farklı görev ve sorumluluk üstlenmiştir. Son olarak Propay  şirketinde Genel Müdür olarak görevini icra etmiştir. Bu deneyimlerinin ardından Ulaknet ile yolları kesişen Ünlübay, Ulaknet’te çalışmalarını Büyüme ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı  olarak sürdürecektir.