Flormar, Çağrı Merkezi Hizmetlerinde Comdata Group Türkiye'yi Seçti

Dış kaynak hizmetleri (BPO) sektörünün dünya genelinde en önemli çözüm ortaklarından İtalya merkezli Comdata Group, bugün 43.000 çalışanı ile 16 ülkede 550'nin üzerinde önemli kurumsal markaya hizmet veriyor. Türkiye’de 6 ilde, 7 lokasyonda faaliyetlerini sürdüren Grup, müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Comdata Group Türkiye, kozmetik sektörünün değerli markalarından Flormar ile işbirliğine adım attı. İş birliği kapsamında Comdata Group Türkiye, Flormar’ın gelen çağrılarını Samsun lokasyonundan yönetecek.

 

Samsun’da projeye özel olarak kurulacak ekiple birlikte, Flormar’ın müşteri hizmetleri, etik hattı, kampüs hattı ve mağazaların teknik destek çağrılarına cevap verilecek.

 

Müşteri Deneyiminde Markalarımızın Uzun Vadeli İş Ortağıyız!

 

Comdata Group Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Yasin Uslu, “Flormar ile yaptığımız işbirliği, Şirketimiz açısından çok değerli. Böyle önemli bir marka ile çalışmaya başlayacak olmamız hem bizi hem de görev alacak ekibimizi gururlandırıyor. Farklı sektörlerde 85’in üzerinde markanın çözüm ortağıyız. Kozmetik sektöründe deneyimimizi artırarak, müşterimiz için de fark yaratmak arzusundayız. Önümüzdeki dönemde bu işbirliğinin başarılı olması en büyük hedefimiz ”dedi.

 

 

 

Comdata Türkiye Hakkında

Comdata Türkiye, Telekom, Enerji, Finans, Sigorta sektörlerine müşteri deneyimi hizmeti sunan bir BPO (İş Süreçlerinde Dış Kaynak Kullanımı) şirketidir. Gelir artırımı, müşteri hizmetleri, doküman yönetimi, backoffice ve teknoloji hizmetleri sunan Comdata Türkiye, İstanbul, Samsun, Konya, Kayseri, Eskişehir ve Mardin olmak üzere, müşterilerine 6 ilde, 7 lokasyonda hizmet vermektedir. Ana merkezi İtalya'da bulunan Comdata’nın, Türkiye'de 4000 çalışanı bulunmaktadır. Comdata Group’un 16 ülkede hizmet tecrübesi ve teknoloji altyapısı sayesinde sektöründe öncü olmayı hedefleyen Comdata Türkiye, yenilikçi ve büyüme odaklı yapısıyla müşterilerine katma değerli iş çözümleri geliştirmektedir.