Turkcell Global Bilgi Berlin CCW 2014 Fuarı’nda

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, 18-20 Şubat 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen, Avrupa’nın en büyük çağrı merkezi fuarı Call Center World’e katılacak. Bu önemli ve büyük organizasyona Türkiye’den katılan tek çağrı merkezi olan Turkcell Global Bilgi, fuarda sektörün önde gelen kuruluşlarıyla hizmetlerini ve çözümlerini paylaşacak. 

Son üç yıldır çok dilli hizmet veren çağrı merkezi olarak Almanya’daki fuarda yerini alan Turkcell Global Bilgi,  “Best in Class” kategorisinde gerçekleştirilen paylaşımlarda Avrupa ve Dünya çapında ödüller kazandığı en iyi müşteri deneyimi uygulamalarını da aktaracak. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Global Bilgi Yurtdışı İş Geliştirme ve Operasyonlar Direktörü Vildan Çal Özel “Avrupa’nın en büyük çağrı merkezi fuarına Türkiye’den katılan tek çağrı merkezi olarak, sektörümüzün geldiği noktayı uluslararası platformda paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl 16.’sı düzenlenecek olan ve her yıl en az 15 ülkeden 250 katılımcının yer aldığı, 7500 kişinin ziyaret ettiği fuarda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Türkiye’den Call Center World Berlin fuarına, katılacak meslektaşlarımız Hall4 B9’da yer alan standımızı ziyaret edebilir ve 20 Şubat saat 14:30’da “Best In Class” kategorisinde gerçekleştireceğimiz sunuma katılabilir.” dedi. 

Call Center World 2014 fuarını ziyaret etmek isteyen Çağrı Merkezi Derneği üyeleri, fuar davetiyeleri için Turkcell Global Bilgi Yurt dışı İş Geliştirme Departmanı’na başvurabilir.