CMC Türkiye CEO’su Banu Hızlı, Altın Lider Ödülleri 2021’de “En Beğenilen CEO” Ödülünün Sahibi Oldu

Müşteri hizmetleri, müşteri deneyimi ve tahsilat yönetimi gibi birçok alanda başarılı projelere imza atan CMC Türkiye CEO’su ve M+ Group İcra Kurulu Üyesi Banu Hızlı, Türkiye’de 2021’in En Beğenilen 50 CEO’sunun açıklandığı “Altın Lider Ödülleri” etkinliğinde “En Beğenilen CEO” ödülünün sahibi oldu.

23 Aralık’ta Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirilen etkinlik öncesinde adaylara tüm Türkiye’den on binlerce oy verildi. Türkiye’nin dört bir yanından katılımcıların ve paydaşların kullandığı oylar sonucunda CMC Türkiye CEO’su Banu Hızlı Türkiye’de 2021’in En Beğenilen 50 CEO'su arasında yer alarak 2021’in Altın Lider’lerinden biri oldu.

Aldığı ödül hakkında konuşan CMC Türkiye CEO’su Banu Hızlı, “Üst düzey yöneticiler için oluşturulan bu demokratik ve şeffaf ödüllendirme sistemi için organizasyona ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. ‘Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri’ olarak adlandırılan ‘Altın Lider Ödülleri’ni almaya hak kazanan 50 CEO’dan birisi olmak fazlasıyla mutluluk verici. CMC Türkiye olarak her aşamada çalışanlarımıza, onların gelişimine ve dolayısıyla ülkemizin de gelişimine katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Böylesi önemli ödüller de doğru adımları doğru zamanda attığımızı gösteriyor” dedi.