Pusula Call Center, Contact Center World Awards Dünya Finallerinde 4 Altın Ödül Kazandı

Dünya iletişim merkezi sektörünün en prestijli ödül programı olan Contact Center World ödül organizasyonunda önceki senelerdeki başarısını devam ettiren Pusula Call Center, dünya genelinde 80’den fazla ülkeden 2.000’in üzerinde projenin yarıştığı 2021 dünya finalleri ödül töreninde başarılarını bir üst seviyeye çıkardı. 

Pusula Call Center, sosyal sürdürülebilirliğe olan katkısı, dijital dönüşümdeki başarısı ve teknolojiyi kullanarak insan hayatına dokunduğu projeleri ile “En İyi Acil Yardım Hattı” (Best Emergency Services), “En İyi Müşteri Hizmetleri” (Best Customer Services), “En İyi İletişim Merkezi” (Best Contact Center) ve “En İyi Kamu Hizmeti” (Best Public Services) dallarında dünya çapında 4 altın madalyaya layık görülmüştür.

Kaliteli, dürüst ve yenilikçi hizmet anlayışının yansıması olan bu başarı için Pusula Call Center CEO’su Dr. Hasan Adıgüzel, “Empatik ve çözüm odaklı yaklaşımımızın katıldığımız yarışmalarda da ödüle layık görülmesi bizim için gurur verici. İletişim merkezi sektörü dijital dönüşümün öncü sektörlerindendir. Ancak insanların birbirleri arasında iletişim kurma konusundaki gereksinimleri, bu sektördeki insan kaynağına olan ihtiyacı artırmaktadır. İletişim merkezinden tüm beklentisi karşılanmış potansiyel müşteriyi, sadık müşteriye dönüştürmekteki yolculuğumuz devam edecektir.” açıklamasında bulundu.