Tempo Çağrı Merkezi Lokasyonlarına Önemli Ziyaret

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Sn. Metin Badilli, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Sait Ağan ile Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcıları Mesut Erdurak, Halil Barut ve Meclis Üye Adayları, Tempo Çağrı Merkezi’nin Şanlıurfa’daki iki farklı operasyon merkezini ziyaret ettiler. Operasyon ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyemiz Hülya Karakaya’nın ev sahipliğinde yapılan ziyaret kapsamında gençlerin istihdam edilmesinin önemi ve gelecekle ilgili projeler konuşuldu.

 

Tempo lokasyonlarına bir ziyaret de Batman’da gerçekleşti. Adalet ve Kalkınma Partisi Batman Milletvekili Sn. Ziver Özdemir ve Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı  Sn. Abdullah Akif Gür, Tempo Çağrı Merkezi’nin Batman operasyon merkezine gerçekleştirdikleri ziyarette çalışanlar ile bir araya geldiler. Yapılan sohbetin ardından yetkililer tüm çalışanlara başarı dileklerini ilettiler.

 

Son ziyaret ise bölgenin en büyük istihdam sağlayan firmalarının başında geldiği Afyonkarahisar lokasyonuna gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Milletvekili Sn. Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Belediye Başkanı Adayı Sn. Mehmet Zeybek, Çağrı merkezine yaptıkları ziyarette hem yerel seçimler öncesinde bilgi alışverişi yapıldı hem de çalışanların görüşleri dinlendi.