Pusula Call Center Contact Center World’den 3 Altın 1 Gümüş Kazandı

Her sene düzenlenen Contact Center World EMEA organizasyonunda, geçen sene de olduğu gibi Pusula Call Center İletişim A.Ş. başvurduğu tüm kategorilerde, 3 dalda Altın Madalya, 1 dalda da Gümüş madalyaya layık görüldü.

“En İyi Acil Yardım Hattı” (Best Emergency Services) kategorisinde altın madalya, “En İyi Müşteri Hizmetleri” (Best Customer Services) kategorisinde altın madalya, “En İyi İletişim Merkezi” (Best Contact Center) kategorisinde altın madalya ve “En İyi Kamu Hizmeti” (Best Public Services), kategorisinde gümüş madalya kazanarak, ülkemizdeki çağrı merkezleri içerisinde en çok madalya kazanan şirket olmuştur.
Dünyada ve ülkemizde başarısı tescillenen ve aldığı uluslararası ödüllerle çağrı merkezi sektörünün önde gelen şirketleri arasında yerini alan Pusula Call Center İletişim A.Ş. CEO’su Hasan Adıgüzel, uluslararası alandaki bu başarıyı;
“Ekip çalışmasının temel bileşenleri olan teknoloji, insan kaynakları ve yönetim şeklinin oluşturduğu sinerji, bize hem müşteri memnuniyetini, hemde sektörümüzde başarıyı yakalamamızı sağladı. Biliyoruz ki, sektörde kalıcılık ve sürdürülebilir başarı, doğru teknolojinin kullanılmasının yanı sıra insan kaynağının takım ruhu ile çalışması ile mümkündür. Fonksiyonlar arası işbiriliğinin sağlıklı olması da başarıda önemli yer tutmaktadır.
Bu düşünce ve yönetim anlayışımızın sonucunda, şirketimizin aldığı ödüller, haklı olarak hepimizi gururlandırmıştır.
Daha da önemlisi, Contact Center World gibi organizasyonlara katılmamızın ve başarılı olmamızın, şirketimizi olduğu kadar, ülkemizi ve ülkemizde de çağrı merkezi hizmetlerinin dünya standartları seviyesinde verildiğinin uluslararası kamuoyuna iletilmesi de ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.” Şeklinde özetlemiştir.