Eko Çağrı Merkezi Bayrağı Altında Eko CC ve Vodasoft CCS Birleşme Süreci Tüm Yönleriyle Tamamlandı

Çağrı Merkezi Sektöründe benzer segmentte hizmet veren Eko CC ve Vodasoft CCS firmaları, büyüklükleri oranında hisse paylaşımı yapılmak suretiyle Eko Çağrı Merkezi Hizmetleri Tic. San. A.Ş. kurumsal unvanı altında 31.12.2016 tarihinde birleşerek tüm faaliyet, yükümlülük, varlık ve sorumluluklarıyla daha güçlü bir yapı oluşturmuşlardı. Bu birleşme Vodasoft ve Eko CC kültürlerinin  entegrasyonu ile “EkoCCS” markasının oluşturulmasıyla gerçekleştirilmişti.

Birleşme sonrasında İstanbul Çekmeköy’deki yeni yerleşkesinde Fitness Salonu, Kütüphanesi, Oyun ve Dinlenme Alanları, Teras Kafesi ve Kuaför Salonu bulunduran 8500 m2’ lik alanı ile İstanbul’un en büyük Çağrı Merkezi lokasyonlarından birisini hayata geçirerek gerek kurumsal müşterilerine gerekse çalışanlarına daha geniş ve rahat bir çalışma alanı ve daha fazla sosyal imkan sunmaktadır.

EkoCCS, birleşmenin organik bileşenlerinin tamamını bugün itibariyle tam bir uyum içerinde çalışır hale getirmiş durumdadır. Bu birleşmeyle hizmet verilen iş ortaklarına katma değerli çözümler geliştirilmeye daha fazla odaklanılmış durumdadır. Y ve Z Kuşağının beklentilerini, iş ortaklarının taleplerini en iyi şekilde cevaplandırabilecek şekilde yapılandırılan yeni lokasyon kısa vadede bir çağrı merkezi kampüsüne dönüştürülecek, bilginin üretildiği, paylaşıldığı ve uygulandığı bir ArGe ve gelişim merkezi yapısı kazanacaktır.