CCC İstanbul Yeni Yerine Taşındı

1 Kasım 2008 tarihinde Competence Call Center, Türkiye'deki ilk lokasyonunu İstanbul'da kurdu.

CCC İstanbul son 10 yılda çok başarılı oldu, örneğin Florida'daki Stevie ödülleri Satış ve Müşteri Hizmetleri dalında Yılın İletişim Merkezi olarak onurlandırıldı. CCC, telekomünikasyon, seyahat, finans ve e-ticaret gibi sektörlerden iş ortakları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Diğer iki Türk lokasyonumuzun kurulmasını takiben, CCC şimdi İstanbul'daki yepyeni ofisine taşınmıştır, ancak bulunduğumuz bölgeye de sadık kalmaya devam etmekteyiz. Bir zamanlar Osmanlı sarayının en gözde avlanma yeri olan Kağıthane, kentin yeni kültür, eğitim ve ticaret merkezine dönüşmektedir. Merkezi konumu nedeniyle, kentsel dönüşüm kapsamında bölge tanıtılmakta, yeniden yapılandırılmakta ve büyük ölçüde genişletilmektedir. Kağıthane, bugün İstanbul'un en hızlı büyüyen bölgesidir..

Yeni CCC lokasyonumuz, Cendere Deresi'nin diğer tarafında, önceki konumdan arabayla sadece 7 dakikalık mesafede bulunur ve bölgenin yeniden yapılandırılmasından çok daha fazla yarar sağlamaktadır. CCC şimdi en yeni standartları karşılayan özel bir ofis binasında bulunmaktadır. Yakın çevresinde alışveriş merkezleri, oteller, üniversite kampüsü ve diğer kültürel imkanlar dahil olmak üzere çok sayıda yemek seçeneği ve çok çeşitli eğlence olanakları bulunmaktadır. Ek olarak, CCC doğrudan 2020'de faaliyete geçirilecek olan Kağıthane metro istasyonunda bulunmaktadır ve bu hat şehir içi ulaşım ağları ve yeni İstanbul havaalanı ile bağlantılıdır.

Kağıthane büyümeye devam etmekte olup, İstanbul havaalanları ile şehir merkezi arasında bir merkez haline gelmektedir. Konumu sayesinde, çevre yollarına birkaç dakika içinde ulaşılabilinir ve kolayca 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Avrasya Tüneli kullanılarak Anadolu yakasına geçilebilmektedir.