Yataş Grup Mükemmel Müşteri Deneyimini 2 Büyük Ödülle Taçlandırdı

Müşterilerine yaşattığı mükemmel deneyim Yataş Grup’a iki büyük ödül getirdi.  Yataş Grup, Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E. Awards’te Enza Home markasıyla Diamond, Yataş Bedding ile Gold ödüle layık görüldü.

Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E Awards’un (Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri) kazananları açıklandı. Müşterilerine her zaman en iyi deneyimi yaşatmak için çalışan Yataş Grup, A.C.E Awards’te Enza Home markasıyla birinciliğe (Diamond) , Yataş Bedding ile ikincilik (Gold) ödülüne layık görüldü. Çırağan Palaca Kempinski’ de düzenlenen törende ödülleri Yataş Grup adına Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız ve Müşteri İlişkileri Direktörü Okan Bandırma aldı.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız, şunları söyledi: “Müşterilerimize mağazalarımızın kapısından girdikleri andan itibaren en mükemmel deneyimi yaşatmak için çalışıyor, satış sonrası hizmetlerimizle de her zaman onların yanında oluyoruz. Yaşanan problemleri en hızlı şekilde çözmek için çaba gösteriyor, müşterilerimizin bize duyduğu güveni boşa çıkarmıyoruz. Enza Home ve Yataş Bedding markalarımızla aldığımız iki büyük ödül de bunun göstergesi… Bizi bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ediyoruz.”