AssisTT’e ‘Contact Center World Ödülleri’nde Altın Ödül

İnsan odaklı çalışan deneyimi anlayışı ve yenilikçi insan kaynakları uygulamalarıyla uluslararası arenada birçok ödüle sahip olan AssisTT, çağrı merkezi sektörünün uluslararası düzeydeki en prestijli ödüllerinden biri olan Contact Center World tarafından gerçekleştirilen The 18th Annual Global Top Ranking Performer Awards’ta birincilik ödülünün sahibi oldu.

AssisTT, Grup Yöneticileri için açık hava ve sınıf eğitimlerinden web seminerlerine, oyunlaştırmadan ve proje çalışmalarına bir gelişim yolculuğu olarak tasarlanan “Grup Yöneticisi Gelişim Programı” ile Contact Center World dünya finallerinde elde ettiği birincilik ödülü ile başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Çağrı Merkezi sektörü için son derece önemli bir yere sahip olan Contact Center World Awards’ta bir kez daha altın ödül almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Contact Center World, tüm dünyada çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmaların en iyi uygulamalarını inceleyen, bu alanda nitelikli araştırmalar yapan, konferans ve ödüller düzenleyen saygın bir organizasyon. İnsan odaklı çalışan deneyimi sunma hedefiyle ortaya koyduğumuz insan kaynakları uygulamalarımızla böyle saygın platformlarda yer almak ve uluslararası alanda ülkemizi temsil etmek bizim için hem çok büyük bir gurur hem de motivasyon kaynağı. Çalışma arkadaşlarımızın gelişim yolculuğuna katkı sunmak amacıyla tasarladığımız ve daha önce de ödül aldığımız bu programla Contact Center World’ün dünya finallerinde de yarışarak ödül almamız bizim için çok değerli Projeyi hayata geçiren ve programa katılarak bu deneyimi yaşayan tüm çalışma arkadaşlarıma bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum.

AssisTT Hakkında

2007 yılında yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olarak kurulan müşteri deneyimi şirketi AssisTT; Türkiye’nin önde gelen markalarına iletişim merkezi çözümleri, dijital servisler ve teknoloji çözümleri, müşteri deneyimi ve kalite çözümleri ile dış kaynak yönetimi kategorilerinde sektörlere özel çok kanallı çözümler sunuyor. AssisTT, enerjiden sağlığa, finanstan telekomünikasyona sektörünün lideri markalara geleceğin müşteri deneyimini tasarlıyor. Great Place To Work Enstitüsü tarafından çalışanlarla yapılan anket sonucunda verilen “harika iş yeri” unvanına sahip bir şirket olan AssisTT, 21 müşteri deneyim merkezinde 18 binin üzerinde çalışanla hizmet veriyor.