Yatırımda hız kesmeyen Arvato Telekomünikasyon, İstanbul’daki yeni hizmet merkezini 31 Ağustos’ta açtı!

Yatırımda hız kesmeyen Arvato Telekomünikasyon, İstanbul’daki yeni hizmet merkezini 31 Ağustos’ta açtı!

Alman devi Arvato, Türkiye ekonomisine duyduğu güvenle Türkiye’deki yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Arvato Telekomünikasyon’un 300 çalışan kapasiteli, en ileri teknolojilerle açık ofis olarak tasarlanan, renkli ve modern çalışma alanları kadar dinlenme ve sosyalleşme alanlarının da özenle düşünüldüğü yeni hizmet merkezi, Arvato CRM Dünya Başkanı Andreas Krohn’un katılımıyla gerçekleştirilen törenle faaliyete girdi.

Müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmak ve bunu yaparken çalışanlarına da daha sağlıklı ve keyifli bir çalışma ortamı sunmak için sürekli yeni yatırımlar yapan Arvato, Türkiye’ye yatırım yapmaya da devam ediyor. Bu kapsamda Arvato son olarak, Türkiye çağrı merkezi sektörünün en iyi hizmet merkezi olabilecek nitelikteki İstanbul Şişli ofisinin açılışını yaptı. Çağrı merkezi sektörünün en yüksek standartlarını sunan bu ofisin, Türkiye’ye referans olacağını belirten Arvato Telekomünikasyon CEO’su Soner Cesur, ”Bu ofisle birlikte Türkiye’de her biri sektöründe lider müşterilerimizin yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki dünya devlerine de en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi. 31 Ağustos’ta yapılan açılışa Arvato CRM Dünya Başkanı Andreas Krohn, Arvato CRM Yönetim Kurulu üyesi ve Almanya CEO’su Daniel Welzer, Arvato Telekomünikasyon CEO’su Soner Cesur ve Türkiye yönetim ekibi katıldı.

Hem çalışanların keyifli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak hem de müşterilere en iyi deneyimi sunmak için en ileri teknolojilerle donatılan yeni ofiste Arvato Telekomünikasyon’un tüm birimleri faaliyet gösterecek. Yeni ofis, tamamen açık ofis şeklinde tasarlanan çalışma alanları, renkli ve modern dizaynı kadar dinlenme ve sosyalleşme alanlarıyla da çalışanlara konforlu ve huzurlu bir ortam sunuyor.

Açılış töreninde konuşan Arvato Telekomünikasyon CEO’su Soner Cesur şunları söyledi: “Arvato Telekomünikasyon olarak giderek genişleyen entegre hizmet portföyümüz ve artan müşteri sayımızla, Türkiye BPO sektöründe emsalsiz bir büyüme gösteriyoruz ve yatırımlarımıza son hızla devam ediyoruz. Müşteri ilişkileri yönetimi hizmetleri kapsamında bugün itibariyle İstanbul, Adana, İzmir, Elazığ ve Gümüşhane olmak üzere 5 ilimizden hizmet veriyoruz. Verdiğimiz diğer BPO hizmetlerini düşündüğümüzde ise toplam 6 şehir ve 11 lokasyonda yer alıyoruz. Yeni ofisimiz, bizi Türkiye’nin farklılaşmış hizmetlerdeki bir numaralı servis sağlayıcısı olma vizyonuna bir adım daha yaklaştırırken çalışanlarımıza daha iyi bir çalışma ortamı, müşterilerimize ise daha iyi hizmet sunmamıza destek olacak.”