AssisTT, Teknoloji Odaklı Çözümleriyle Mükemmel Müşteri Deneyimi Sağlıyor

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT; gerçek zamanlı konuşma, ses, duygu analizi, memnuniyet ölçüm araçları, chatbot gibi teknolojik çözümlerle uçtan uca mükemmel müşteri deneyiminde sektöre yön veriyor. Yapay zekâyı entegre ettiği çözümleriyle müşteri deneyiminde mükemmelliği hedefleyen AssisTT, yeniliğe, gelişime ve geleceğe yatırım yapmayı sürdürüyor.

İş yapış süreçleri ve teknoloji odaklı yatırımlarını sürdürülebilir şekilde geliştiren AssisTT, farklı sektörlerin öncü şirketlerine çok kanallı müşteri deneyimi hizmeti sunuyor. AssisTT, gerçek zamanlı konuşma, ses, duygu analizi, memnuniyet ölçüm araçları ve chatbot (yazılı kanal hizmeti) gibi teknolojik çözümler sunarken, yapay zekâ destekli hizmetleriyle geleceğin müşteri deneyimini de tasarlıyor.

Müşteri deneyim merkezlerinin iş hacimleri büyüyor

Son yıllarda önemi artan müşteri deneyim merkezlerinin teknoloji yatırımlarıyla farklılaştığını  söyleyen AssisTT İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nimet Güventepe,Tüketici alışkanlıklarının ve beklentilerinin dönüşmesiyle özellikle bankalar, telekomünikasyon, e-ticaret, lojistik, kargo şirketlerinin müşterileriyle alternatif kanallardan iletişim ihtiyacı önemli ölçüde arttı. Yaşanılan bu dönüşüm birçok anlamda geleceğin simülasyonu oldu. Bu süreç, markalarla müşteriler arasında köprü olan müşteri deneyim merkezlerinin daha iyi çözüm sunması için teknolojik yatırımların gerekliliğini de ortaya koydu. AssisTT olarak bu farkındalık ve güçlü teknolojik altyapımızın verdiği güvenle dijital ekosisteme uyumlu bir müşteri deneyimi tasarlamak için çalışıyoruz. Teknolojik ürünlerimizle müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarken yapay zekânın da desteğiyle iş süreçlerimizi  geliştirerek müşteri deneyiminde mükemmelliği bir üst lige taşıyoruz” dedi.

AssisTT, attığı her adımda insan odaklı olduğunu ortaya koyuyor

AssisTT’in trendleri yakalamanın yanında, insan kaynağına da  önemli ölçüde yatırım yaptığını belirten Güventepe,Sektörümüz açısından mükemmel müşteri deneyimi hizmetini sunmak için teknoloji kadar insan faktörü de olmazsa olmazımız. Yapılan araştırmalar da yapay zekâyla verilen hizmetlerin insan faktörünün önüne tamamen geçemeyeceğini gösteriyor. İşimizin odağı iletişim olduğu için insan dokunuşunu her zaman merkeze koymamız gerekiyor. Bunun için nitelikli insan kaynağı yetiştirmeye yönelik yatırımlarımızı da kararlılıkla sürdürüyoruz ” dedi.