Tepe Servis ve Yönetim 10. Yılını Kutladı!

Entegre tesis yönetimi sektörünün %100 Türk sermayeli en büyük şirketlerinden Tepe Servis ve Yönetim, 10. Yılını kutladı. 19 Eylül’de Bilkent Otel’de gerçekleşen etkinliğe ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri ve Bilkent Holding üst yönetimi katıldı.

 

Bugün ülke genelinde 9 bin çalışanı ve 250 kurumsal müşterisiyle sektöründe lider şirketler arasında yer alan Tepe Servis, 2010 yılında hizmet kapsamını genişleterek kurduğu Tepe Çağrı Merkezi ile 8 yıl gibi kısa bir sürede sektörün iddialı oyuncuları arasına girdi.

 

Kurumsal temizlikten, site\tesis yönetimi hizmetlerine, çağrı merkezi hizmetinden, ülkemizin önde gelen şehir hastanelerinde ihtiyaç duyulan destek hizmetlerine kadar tüm kurumsal hizmet ihtiyaçlarını Türkiye’nin her yerinde entegre bir şekilde çözen Tepe Servis ve Yönetim, 19 Eylül’de Bilkent Otel’de gerçekleşen etkinlikle 10. Yılını kutladı. Düzenlenen etkinliğe ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticileri ve Bilkent Holding üst yönetimi katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Tepe Servis Yönetim Kurulu Başkanı Levent Güler, “10 yıl önce bu maceraya başladığımızda buralara gelebileceğimizi hayal edemezdik. Burada bulunan hem işverenlerimize hem tedarikçilerimize hem yöneticilerimize bize verdikleri katkıdan dolayı çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tepe Servis Genel Müdürü Canan Çakmakcı ise 3 yıl öncesine kadar bir Tepe Servis müşterisi olduğunu belirtti ve “Ben Tepe Servis’in 10 yılını anlatamayacağım size çünkü 3 yıl önce masanın bu tarafına geçtim. O günden bu yana neler yaşandı derseniz, Tepe Servis sektöre yön veren yerli lider şirket haline geldi. 81 il ve Kıbrıs’ta 9000 çalışanımızla Fortune 500 şirketleri arasına girdik. Pek çok rakibimizi geride bıraktık. Tepe Servis, kurulduğu günden bu yana verdiği hizmetlere yenilerini ekledi ve hizmetlerini geliştirdi, farklılaştırdı. Örneğin Çağrı Merkezimiz, son 3 yılda Ankara’daki 5000 metrekarelik yeni yerine taşınmakla kalmadı, İstanbul’da, Adana’da, Mersin’de, Isparta’da yeni yerler açarak 1000 operatörle Enerjisa, İDO, Multinet gibi sektörün liderlerine hizmet verir hale geldi” dedi.