Vodafone Ankaralı Öğrencilerle İftarda Buluştu

Vodafone Türkiye'nin Ankara'da verdiği iftar davetinde yüzlerce üniversite öğrencisi, bürokrat ve BTK çalışanı bir araya geldi. Vodafone Türkiye'nin evsahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu da katıldı. 

Vodafone Türkiye'nin gelenekselleşen iftar yemeği bu yıl Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Ankara Binası'nda düzenlendi. Vodafone Türkiye'nin ev sahipliğinde, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ve  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu'nün katılımlarıyla gerçekleştirilen organizasyonda yüzlerce Ankaralı öğrenci Ramazan coşkusunu hep beraber yaşadı. Öğrencilerle buluşan Vodafone Türkiye CEO'su Colman DeeganVodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcıları Hasan Süel,  Emre Ergun ve Mallik Rao, önümüzdeki 5 yıla damgasını vuracak yeni teknolojileri ve Vodafone'un başta 5G olmak üzere öncü olduğu bu teknolojilere ilişkin vizyonunu anlattı. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Mallik Rao öğrencilere, Vodafone'un dünyayı şekillendirme hedefi olan yeni mezunlar için geliştirdiği Discover programını ve tüm yıl boyunca açık olan Geleceğin Meslekleri staj programının ayrıntılarını da aktardı. İftar yemeğinde ayrıca birçok bürokrat ve BTK çalışanı da bir araya geldi.

Colman Deegan: "Birlik ve dayanışmanın en güzel örneği" 

Vodafone olarak, geleneksel olarak düzenledikleri iftar yemeklerinde bulunmaktan çok mutlu olduğunu belirten Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, şöyle konuştu:

"Vodafone Türkiye olarak Ramazan ayında sizlerle bir araya geldiğimiz sosyal buluşmaların toplumsal yardımlaşma, kaynaşma ve hoşgörü ortamının güçlenmesinde önemli rolü olduğunu düşünüyoruz. Toplumsal birliğimizin, beraberliğimizin ve dayanışmanın en güzel örneklerinin toplu iftar yemeği organizasyonlarında sergilendiğine inanıyoruz. İnsanlar için değer yaratma amacıyla faaliyet gösteren bir şirket olarak, önümüzdeki dönemde de toplumsal birliğimizi pekiştirecek buluşmalar düzenlemeye devam edeceğiz."