Atos Müşteri Hizmetleri Aktivite Dolu Bir Ayı Geride Bıraktı

ATOS Müşteri Hizmetleri, 3 Ocak tarihinde gerçekleştirdiği lansman ile duyurduğu, Çalışan Motivasyonel Etkinlikler programı olan “MOTİVATOS” kapsamında dolu dolu geçen bir ayı geride bıraktı. Lansman öncesinde yapılan anket çalışması ile ilgi alanları öğrenilen ve tamamen buna uygun olarak kurgulanan MOTİVATOS Aktivite Programının tüm çalışanlar üzerinde heyecan yarattığı görüldü.

ATOS Müşteri Hizmetleri A.Ş. çalışanlarından oluşan müzik ekiplerinin lansmanda söylediği şarkılarla tüm gün canlı müzik eşliğinde oldukça eğlenceli saatler yaşayan çalışanlar, tanıtılan Aktivite programlarını 2019 yılı boyunca tarih bazında planlama ve sene başlangıcında öğrenme imkanı buldular.

Bununla birlikte yapılan Head in Hole ve MotivAtos Hatırası köşeleri, Sürpriz Hediye Çekilişleri, herkesi çocukluğuna götüren Pamuk Şeker, Çalışan El İzi Etkinliği, Maske Günü Organizasyonu, Pijama Partisi, Tavla Etkinliği, En Uzun Süreli Çalışanlara Sürprizler gibi daha pek çok organizasyonla çalışanlarını motive edip 2019 yılına keyifli bir başlangıç yaptılar.