Tempo’ya İnovasyon Yönetimi Ödülü!

“TempOda” projesi ile 6. Su ve Çevre Ödülleri Töreni’nde ödül alan Tempo Genel Müdürü Cemal Akar, “Yeni iş gücüne, yeni Dünya’ya, yeni çalışma kültürüne uygun bir sistem tasarladık. Genç arkadaşlarımız artık modern şekillerde çalışmak istiyorlar. ‘TempOda’, insanların evlerinden iş gücüne katılımını destekleyecek, serbest çalışma olanağı sağlayan, ofislerdeki çalışma standartlarını eve taşıyan bir çalışma platformu. ‘TempOda’ ile aynı zamanda karbon ayak izimizin azaltılmasını sağlayacak bir inovasyon gerçekleştirdik” dedi.

Ulusal Su ve Çevre Ödülleri kapsamında; Büyükşehir Belediyeleri, Sular İdareleri,  İl- İlçe Belediyeleri ve özel sektör tarafından su ve çevre alanlarında yapılan başarılı yatırım ve projeler ödüllendirildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan SUTEK Yönetim Kurulu Üyesi ve Komite Başkanı Ozan Erdem, “Su ve Çevre Ödülleri kurumsal başarı elde etmek isteyen kurum ve kuruluşlar için hayati önem taşımaktadır.  Etkinliğin hedefi, çevre kirliliği ile mücadeleyi özendirmek, çevreye duyarlılığı arttırmak ve sürdürülebilir bir çevre hassasiyeti için farkındalık oluşturmaktır. Bu ödüllerle, yerel yönetimlerin ve özel sektörün; suyun verimli kullanılması, sağlıklı dağıtılması ve su farkındalığının kazandırılması noktasındaki çalışmalarını teşvik etmek ve bu çalışmaların geliştirilmesi, uygulanması ve sürdürülmesi noktasında destek olmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Tempo Hakkında: Tempo, müşteri hizmetleri ve tele-satış alanlarındaki yenilikçi yaklaşımlarla, Türkiye ekonomisine yön veren iş ortaklarına yaratıcı, esnek, müşteri ve hedef odaklı, “Çağrı Merkezi Destekli Bütünleşik Hizmetler” sunan bir kurum. Türkiye genelinde İstanbul, Afyonkarahisar, Şanlıurfa ve Batman olmak üzere toplamda 4 il ve 6 lokasyonda yaklaşık 3500 çalışanıyla müşterilerine yenilikçi, çözüm ve uygulamaları ile çağrı merkezi de dahil hizmet sunuyor. Tempo Çağrı Merkezi’nin başarılı büyümesi Japonya’nın lider şirketler topluluklarından Mitsui & Co. Ltd. ile 2013 yılı Ocak ayında gerçekleşen yatırım ortaklığı ile devam etmektedir.