Avea, ECCCO’dan ödülle döndü.

Avrupa Çağrı Merkezi Organizasyonları Konfederasyonu ECCCO’nun (European Confederation of Contact Center Organizations) Londra’da düzenlediği özel etkinlik; gerçekleştirdikleri sunumlarla Avrupa’nın en iyi 11 çağrı merkezinin kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

Abonelerine en iyi müşteri deneyimini yaşatmak üzere yaptığı çalışmalarla, bugüne kadar pek çok ödül kazanan Avea; yaptığı başarılı sunumla Avrupa’daki çağrı merkezi derneklerini tek çatı altında toplayan ECCCO’dan ödülle döndü.

ECCCO’dan Avea’ya ikincilik ödülü

Türkiye’nin 10 farklı ilinde 3 binden fazla çalışanıyla hizmet veren Avea, başta Türkiye’nin ve başarılı uygulamaların tanıtımı açısından önemli olan bu etkinlikte sergilediği üstün perfomans ile göz doldururdu. Avea, aralarında Almanya, Fransa ve İtalya’nın da bulunduğu Avrupa’nın en iyi 11 çağrı merkezi arasında en başarılı 3 şirket arasına girerek ikincilik ödülünü kazandı.

Türk Telekom, TTNET ve Avea Bireysel Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat ECCCO etkinliğinde kazandıkları ödülle ilgili olarak şu yorumu yaptı: “Müşterilerimize tüm kanallardan kaliteli, hızlı, proaktif ve değer yaratan, eşsiz bir deneyim yaşatmaya odaklı vizyonumuzla, sektörünün en iyisi olduk. Hem teknolojiye hem de çalışanlarımıza yaptığımız yatırımların yarattığı değerin, ödüllerle tescil edilmesi bizim için gurur kaynağı. Bu ödüller, bizi daha iyisini yapmak konusunda motive ediyor. ECCCO’nun bu etkinliğinde; uluslararası platformda alanının en iyisi 11 şirketten biri olarak gösterdiğimiz performansla ödül kazanmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bundan sonraki dönemde amacımız, müşterilerimize eşsiz bir deneyim yaşatmaya ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmek olacak”.

Avea Müşteri Operasyonlar Direktörü Eniz Akdağ Londra’da kazanılan ödülle ilgili yaptığı açıklamada “Türkiye ve Avea’yı başarıyla temsil ettik ve ülkemize dönüyoruz. Çıtayı yukarı taşımaya ve müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.