Webhelp, Contact Center World Yarışmasından Dokuz Ödülle Döndü

Türkiye’de 14 binin üzerinde çalışanıyla 120’nin üzerinde şirketin çözüm ortağı olan Webhelp, iş ortakları Pegasus Hava Yolları ve Stellantis ile birlikte Contact Center World yarışmasında dokuz farklı kategoride ödül aldı.

İnsan odaklı yaklaşımı ile müşterilerine uçtan uca tasarlanmış müşteri hizmeti yönetimi ve deneyimi sunan, sektörünün lider şirketi Webhelp, çağrı merkezi sektörünün uluslararası düzeydeki en önemli organizasyonları arasında yer alan Contact Center World yarışmasında iş ortakları Pegasus Hava Yolları ve Stellantis ile birlikte birçok gümüş ve altın madalya aldı. 

Dünyanın en iyilerinin belirlendiği Contact Center World yarışması sonuçlarına göre Webhelp; sosyal medya yönetimi, en iyi müşteri hizmetleri, kriz yönetimi gibi kategorilerde altın madalya kazandı.

Contact Center World yarışmasında kazanılan ödüller ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Webhelp Türkiye ve Ortadoğu CEO’su Metin Tarakçı; “Sektörümüzün en prestijli organizasyonlarından birinde iş ortaklarımız Pegasus Hava Yolları ve Stellantis ile birlikte birçok altın madalya ile geri dönmek bizleri hem çok gururlandırdı hem de doğru yolda olduğumuzu bizlere bir kez daha gösterdi. Webhelp’i bugün Avrupa’nın lider şirketi haline getiren en önemli özelliği kurulduğundan beri değişmeyen değerleri ve kültürü. Webhelp olarak bizi başarıya götüren en önemli etkenler “insan odaklı olmak”, “iş ortaklarımızı işimizin merkezine koymak”, “oyunun kurallarını değiştirmek” ve “yaptığımız her işten her gün keyif almak”. Biz iş ortaklarımız için en iyi müşteri deneyimini sunarken, işlerini büyütmelerine de katkı sağlıyoruz. Müşteri hizmetleri yönetiminde iş ortaklarımıza hem maliyet hem de verimlilik konularında destekleyen çözümler sunuyoruz” açıklamalarında bulundu.