Procat’te İş Geliştime ve Proje Yönetimi Direktörlüğüne Fatih Özkaya Atandı

Kurulduğu 2004 yılından beri yeni teknolojilere yatırım yaparak çağrı merkezi dünyasında “Güvenilir iş ortağınız” mottosuyla yükselişini sürdüren Procat, son yıllarda gerçekleştirdiği projeleri ile sektörde adından sıkça söz ettiriyor.

Özellikle 2016 yılından itibaren yurtdışı projelere daha fazla yönelen Procat İş Geliştirme ve Proje Yönetimi ekibini genişletiyor.

2018 yılından bu tarafa Procat bünyesinde çalışmakta olan Fatih Özkaya, İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Direktörü görevine getirildi. 15 yıllık çalışma hayatı boyunca Çağrı Merkezi sektörünün önde gelen firmalarında kalite yönetim temsilciliği yapmıştır. Uluslararası standartlara uyum çalışmaları ile hizmetlerin sertifikalandırılması, iç ve dış denetimlerin gerçekleştirilmesi, çağrı merkezlerinde müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti süreçlerinin kurgulanması ve takibi, kalite ölçüm metotlarının uygulanması, eğitim süreçlerinin düzenlenmesi, ses analizi teknolojilerinin kullanılması, bilgi güvenliği ve kişisel verilerin korunması kanunu hakkında bilgi ve deneyim sahibidir.