Vodafone Müşteri Operasyonları Zirvesi Antalya'da Düzenlendi

Vodafone’un geleneksel Müşteri Operasyonları Zirvesi bu yıl 5-7 Nisan tarihlerinde Antalya’da düzenlendi. Türkiye’nin 81 ilinden toplam yaklaşık 250 çalışanın katıldığı zirveye, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan’ın yanı sıra Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcıları Emre Ergun ve Bülent Bayram evsahipliği yaptı.

 

“Tek Vodafone, Tek Hizmet” temasıyla düzenlenen zirvede, Vodafone’un müşteri operasyonları alanında son bir yılda hayata geçirdiği projeler ve gelecek hedefleri paylaşıldı. “En iyi müşteri hizmetini sunma, dijitalleşme, sadeleşme ve hızlı hareket etme” konularına odaklanılan zirvede katılımcılar, Vodafone’un “Daha iyi bir gelecek” mottosuyla hazırladığı ortak manifestoya da imza attı ve yeni dönem hedefleri için söz verdi.

 

Zirvede ayrıca, Kişisel Gelişim ve Retorik Hitabet Eğitmeni, Sunucu, Yazar Almina Dalkılıç ile Türk Yıldızları Kaptanı Hava Pilot Yarbay Evren Ayna birer konuşma yaparak katılımcılara kişisel ve mesleki gelişimleri ile ilgili farklı açılımlar sundu.

 

Vodafone Müşteri Operasyonları Zirvesi, eğlenceli anlara da sahne oldu. Zirve kapsamında düzenlenen Karaoke Gecesi’nde keyifli anlar yaşayan katılımcılar, gala gecesinde de doyasıya eğlendi.