Erişim Müşteri Hizmetleri, Turkey Call Center Awards 2021’de 2 Ödül Birden Kazandı

Erişim Müşteri Hizmetleri, IMI Conferences tarafından organize edilen Turkey Call Center Awards 2021’de 2 kategoride birincilik ödülünün sahibi oldu. Yarışma kapsamında “En İyi Müşteri Temsilcisi” kategorisinde Cuma Demiroğlu birinci olurken, “En İyi Takım Lideri” kategorisinde ise İrem Özkan ödülün kazananı oldu.

Kazandığı “En İyi Takım Lideri” ödülüyle ilgili olarak İrem Özkan: “Böylesi bir organizasyonda sektörün tüm paydaşlarının karşısında kendimi, çalışmalarımı ve ekibimi anlatabilme imkanı bulduğum için çok mutluyum. Ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gördüm. İyi ki de bu sektördeyim diye düşünmeden edemedim. Öncelikle ‘’En İyi Takım Lideri’’ kategorisine beni layık gören jüriye ardından başarımda büyük pay sahibi olan ekibime teşekkür etmek istiyorum. Desteklerini her zaman hissettiğim Erişim ailesi ve değerli yöneticilerime şükranlarımı sunuyorum.” dedi. Birlikte daha nice başarılara ulaşacağımız yarınlarda görüşmek üzere.

“En İyi Müşteri Temsilcisi” kategorisinin kazananı Cuma Demiroğlu ise; “Yarışmaya ilk katıldığım andan sonucun açıklandığı ana kadar (hatta şu an düşündüğümde bile) büyük bir heyecan içindeydim. Bu ödülü Erişim ailesi adına alabilmek beni çok mutlu etti. Bu anlamlı ödülü kazanmak beni mutlu etmekle birlikte büyük başarılar için daha çok motive olmamı sağladı. Erişim ailesi olarak müşterilerimize vizyon ve misyonumuz doğrultusunda doğru, müşteri odaklı, heyecanlı ve motivasyonu yüksek şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Bana inanan güvenen herkese sonsuz teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.