Procat’te Chief Operating Officer (COO) Görevine Mustafa Murat Gül Getirildi

Deneyimli ekibi ve alanında öncü teknolojiler ile 2004’ten bu yana müşterilerinin iletişim (Çağrı) merkezlerini dünya standartlarının üzerine çıkarma hedefiyle çalışan Procat’te Chief Operating Officer (COO) görevine Mustafa Murat Gül getirildi.

Mustafa Murat Gül Hakkında

Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Mustafa Murat Gül, kariyerine HSBC Bank’ta Takım Lideri olarak başladı. Gül, sırasıyla Sompo Sigorta’da Bankasürans Operasyonları Yöneticisi, Garanti Bankası’nda Çağrı Merkezi Operasyonları Müdür Yardımcısı, CMC Turkey’de Operasyon Direktör Yardımcısı, Vodafone ve Avea’da Satış ve Elde Tutma Operasyonları Müdürü, Türk Telekom’da Satış, Tahsilat ve Elde Tutma Operasyonları Grup Müdürü olarak görev aldı. 2020 yılında kariyerine AssisTT’de Özel Sektör Operasyonları Direktörü olarak devam eden Murat Gül, Aralık 2021 tarihi itibarıyla Procat’te Chief Operating Officer (COO) görevine getirildi. 

İleri seviyede İngilizce bilen Mustafa Murat Gül, 2019-2020 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Liderlik Eğitimi Programı’nı tamamladı. 2018 yılından bu yana Fenerbahçe Kongre Üyesi de olan Gül, evli ve iki çocuk babasıdır.