Procat’te Üst Düzey Atama

Deneyimli ekibi ve alanında lider teknolojileriyle 2004’ten bu yana müşterilerinin iletişim (çağrı) merkezlerini dünya standartlarının üzerine çıkarma hedefiyle çalışan Procat, yeniden yapılanma kapsamında organizasyonel değişimlerini duyurdu. Procat’te Senior Director, Professional Services/ R&D görevini yürüten ve çok sayıda önemli teknoloji projesine liderlik eden Engin Bıçakçı, Kasım ayı itibarıyla Procat’in yeni CTO'su oldu.

Procat’in yeni CTO’su Engin Bıçakçı; “Teknoloji dünyası sürekli değişiyor ve biz de bu değişime ayak uydurmayı taahhüt ediyoruz. Yazılım ve yapay zekâ gibi teknolojiler, iş dünyasının geleceğini şekillendirecek. Bu nedenle Procat olarak bu alanlarda sürekli olarak yatırım yapmaya devam ediyoruz." dedi.

Procat’in teknolojik inovasyon, yazılım ve yapay zekâya verdiği önemi vurgulayan Bıçakçı sözlerine şu şekilde devam etti: “Teknolojik gelişmeler, iş dünyası ve toplum üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Procat, bu gerçeği kabul ederek, teknolojik inovasyonun gerekliliğini vurguluyor. Procat, yeni teknolojileri benimseyerek müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor ve aynı zamanda sektöre liderlik etme hedefini taşıyor.

Yapay zeka ile güçlenen yazılımların rolü, günümüz iş dünyasında giderek daha fazla önem kazanıyor. Procat, yapay zeka ve yazılımların süreçlerini optimize etme, verimliliği artırma ve rekabet avantajı sağlama potansiyelini vurguluyor. Procat olarak, teknolojiye ve yazılım geliştirmeye büyük yatırımlar yapıyor ve bu alandaki uzmanlığımızı sürekli olarak geliştiriyoruz.” dedi.