Alonet Berlin'den İki Ödülle Döndü!

Alonet Bilgi Teknolojileri, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu "ContactCenterWorld.com"un Berlin'de  gerçekleştirdiği EMEA (Avrupa- Orta Doğu ve Afrika) bölge finallerinde "En İyi Dış Kaynak İş Ortağı" kategorisinde birinci, "En İyi Dış Kaynak Çağrı Merkezi " kategorisinde ise ikinci oldu. 

Türkiye'nin henüz altı yaşında olan genç müşteri deneyimi merkezi Alonet Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli organizasyonlarından Contact Center World tarafından düzenlenen yarışmadan farklı kategorilerde elde ettiği iki ödül ile döndü. Berlin’de gerçekleşen ve dünyanın önde gelen çağrı merkezi firmalarının yarıştığı bu önemli organizasyonda, kendi kaynaklarıyla geliştirdiği uçtan uca müşteri deneyimi ve fark yaratan teknolojik çözümleri ile ödüle layık görüldü. Alonet böylece Kasım ayında Prag’da düzenlenecek dünya finallerine de katılma hakkını da elde etmiş oldu.

Alonet Bilgi  Bilgi Genel Müdürü Sayın Haktan Saran konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en önemli organizasyonlarından olan 'ContactCenterWorld.com'un düzenlediği EMEA bölge finallerinden çok önemli sonuçlar ile  ülkemize döndüğümüz için son derece mutluyuz. Henüz genç bir şirket olan Alonet Bilgi’nin özellikle "En iyi İş Ortağı" kategorisinde yarattığı fark için tüm çalışma arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Farklı hizmet alanlarında taçlandırıldığımız bu önemli yarışmada fark yaratan teknolojileriler alanında çalışmalarımız sürecektir. Türkiye’de müşteri deneyimi alanında öncülük etmeye ,iş ortaklarımız ile fark yaratmaya devam edeceğiz. İş ortaklarımıza , Tüm ekibime ve Alonet Bilgi ailesine teşekkür ederim. "  dedi.