Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye, "Yılın En İyi Müşteri Memnuniyeti Ödülü"nün Sahibi Oldu

Faaliyet gösterdiği 71 ülkede 112.000 çalışanı bulunan Atos Group; Tech Founders yapısı içinde 13 farklı kategoride dünya genelindeki en iyi uygulamaları, pratikleri ve çeşitli kategorilere göre ülke organizasyonlarını dünya çapında organize edilen ödül programında değerlendirmeye aldı. Atos Group’un küresel tepe yönetiminin son derece hassas bir değerlendirme süreci sonrası Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye bu prestijli ve son derece rekabetçi ödül programında Kurumsal Müşterilerinde oluşturduğu üst seviye memnuniyet dolayısıyla başvuruda bulunduğu ‘’Yılın En İyi Müşteri Memnuniyeti’’ kategorisinde birincilik ödülünü almaya hak kazanan ülke organizasyonu oldu.

Bu önemli ödülü yorumlayan Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye’nin CEO’su Okan Gözütok; ‘’Bu başarının kökünde; Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye’nin Dünya Kalitesi hizmet anlayışını aralıksız uygulayabilme kabiliyeti yer alıyor. Kurumsal Müşterilerini yaptığı işin merkezine alan ekip arkadaşlarım, başarısı kanıtlanmış ve tamamen müşteri odaklı iş süreçlerimiz ve BPO alanındaki esnek ve güvenli teknolojik uygulamalarımızın oluşturduğu birleşik etki bu önemli başarıyı getirdi. Atos Group gibi son derece köklü küresel bir şirket bünyesinde ve böylesine üst seviye yarışçıl bir ödül programında Kurumsal Müşteri Memnuniyetinde en iyisi seçilerek bu ödülü 71 ülke arasında Türkiye’ye getirebilmek gerçek bir başarıdır. Bu prestijli ödülün sahibi; Kurumsal Müşterilerinde sundukları hizmet dolayısıyla heyecan ve coşku yaratmak üzere adanmışça çalışan ve bu durumu aralıksız ve her gün hissettiren mesai arkadaşlarımdır.’’ ifadelerini kullandı.

Atos Group (atos.net); merkezi Paris olan ve İş Süreçleri Dış Kaynak Kullanımı, Siber Güvenlik, Dijital Dönüşüm ve Bilişim alanlarında hizmet sunan dünya devi bir oyuncudur. Atos Group bünyesinde faaliyet gösteren Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye; bu yıl küresel ödül programları olan Stevies 2022 ve Globee 2022’de ‘’Yılın Şirketi (GOLD)’’ Ödüllerinin de sahibidir.