CMC Turkey, Malatya’da üniversite öğrencileriyle buluştu!

CMC Turkey, Malatya’da üniversite öğrencileriyle buluştu. Turgut Özal Üniversitesi Vahap Küçük MYO çağrı merkezi bölümü öğrencileri ile gerçekleşen buluşmada CMC Turkey İnsan Kaynakları Eğitim & Gelişim - Kurumsal Pazarlama Müdürü Şafak Demircioğlu, yaptığı sunumda sektör ve CMC Turkey hakkında bilgiler paylaştı.

Üniversite öğrencileri açısından hem CMC Turkey hem de sektör hakkında deneyimli kişiler tarafından bilgi sahibi olmalarını sağlayan bu etkinliklerle geleceğin profesyonelleri birinci ağızdan sektörü öğrenme fırsatı buluyor.

 

CMC Turkey hakkında bilgi verildi

27 öğrencinin katıldığı etkinlikte CMC Turkey’nin eğitim süreçleri, projeleri, etkinlikleri, çalışan motivasyonu, e-learning hakkında bilgiler aktarıldı. CMC Turkey Malatya ofisini ziyarete gelen öğrenciler, buluşmadan sonra Malatya lokasyonu turu ve yemek organizasyonu ile günü tamamladı.

Öğrencilerle yapılan buluşmalara değer veren CMC Turkey, daha önce de benzer etkinlikleri yaparak gençlere hem sektör hakkında genel bilgi veriyor hem de CMC kimdir, kuruluşu ve büyüme aşamaları, şirket misyon ve vizyonu, özlük işleri, CMC Turkey’nin sunduğu avantajlar gibi pek çok konuya da değiniyor.