Türk Telekom Grup Şirketi ve çağrı merkezi sektörünün liderlerinden AssisTT İşkur İzmir 3. İstihdam Zirvesi’nde ödül aldı.

Türkiye genelinde 19 ilde 21 çağrı merkezine sahip contact center şirketi AssisTT, İşkur zirvesinde “En Çok İstihdam Garantili Kurs Düzenleyen İşletmeler” dalında ödüle layık görüldü. İzmir’de Bornova ve Karşıyaka çağrı merkezlerinden AVEA, THY ve Türksat müşterilerine hizmet veren AssisTT Türkiye çapında 10 bin kişilik kadroya sahip bulunuyor. 

Ödülü AssisTT adına İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Banu Saraçlar İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Galip Akhan’ın elinden aldı. 

AssisTT Genel Müdür Yardımcısı Banu Saraçlar “İzmir’de 300’den fazla çalışanımız bulunuyor. Bornova ve Karşıyaka çağrı merkezlerimizde uzun süredir bizimle olan sadık bir çalışan kadromuz var. Nitelikli ve bağlılığı yüksek ekibimiz gücümüze güç katıyor. İzmir’deki çağrı merkezlerimiz bizim hizmet seviyesi yüksek operasyonlarımızı yürüttüğümüz yerler. İzmir insanının iletişime açık olması bizim için artı bir değer” dedi. 

Saraçlar İşkur İzmir 3. İstihdam Zirvesi’nin sponsorları arasında yer almaktan ve katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek “İşkur ile çok yakın işbirliği içerisindeyiz. İki kurumun birbirine çok şey kattığını düşünüyorum. İzmir büyüme potansiyelimizin bulunduğu bir yer, dolayısıyla önümüzdeki dönemde işbirliğimizin artarak süreceğini umuyorum” şeklinde konuştu.