Vestel’e “En İyi Uzaktan Çağrı Merkezi” Ödülü

Vestel Müşteri Hizmetleri, IMI Conferences tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezleri Ödülleri’nde büyük ödüle layık görüldü. Çağrı merkezi sektörü için en prestijli ödüllerden biri olan Türkiye Çağrı Merkezleri Ödülleri kapsamında Vestel İletişim Merkezi, Türkiye’nin En İyi Uzaktan Çağrı Merkezi ödülünü aldı. 

Pandemi sebebiyle bu yıl ilk defa online olarak, 4 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen törende ‘En İyi Uzaktan Çağrı Merkezi’ ödülü, “100 çalışan altı”, “101 – 499 çalışan”, “500 çalışan ve üstü” olmak üzere üç farklı kategoride değerlendirildi. Vestel İletişim Merkezi, 101 – 499 çalışanlı çağrı merkezleri kategorisinin birincisi olarak, Türkiye’nin En İyi Uzaktan Çağrı Merkezi ödülünü almaya hak kazandı. 

Alınan ödülden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Genel Müdür Dr. A. Tarkan Tekcan “Yıllık planlamalarımızda 2020 senesini değişim ve dönüşüm yılı ilan etmiştik. Tüm dünyayı etkileyen pandemi süreci bize oldukça beklenmedik bir değişim ve dönüşüm yaşattı. Ancak sektörel birikimimiz ve güçlü yapımız sayesinde bu süreci planlı ve çevik bir şekilde yönettik. 3 gün gibi kısa bir sürede çağrı merkezimizi evlerimize taşıdık ve sistem altyapımızın gücü sayesinde bu süreci hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirdik. Bu çalışma modelinin verimliliğini, çalışan beklentilerini hızlıca deneyimleme imkânı bulduk. Vestel İletişim Merkezi olarak müşterilerimize hizmet kalitemizle fark yaratan deneyimler yaşatmaya devam edeceğiz. Bu ödülün alınmasında emeği gecen tüm ekibimizi kutluyorum” dedi.