Webhelp Stratejik Gelişiminin Bir Sonraki Aşamasını Yepyeni Bir Vizyon, Marka ve İmza ile Kutluyor!

Müşteri deneyimi ve iş çözümlerinde Avrupa lideri olan Webhelp, “işimize insani bir dokunuş katmak” olarak tanımlanan vizyonunu, yepyeni bir marka kimliği ve imza ile tüm dünyada duyurdu.

Çok yakında 20. yılını kutlayacak olan Webhelp’in yeniden tanımlanan vizyonu ve misyonuyla ilgili kurucularımız şunları paylaştılar;

Frédéric Jousset; “Yıllarca müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve katma değerli hizmetler sunmak için teknolojik çözümlere ve çalışanlarımıza yönelik yoğun ve sürekli yatırım yaptık. Teknolojiyi kucaklamanın kilit nokta olduğunu düşünüyoruz; farkı yaratan ve deneyimi bir üst seviyeye çıkaran ise insanlardır.”

 

Olivier Duha; “Webhelp olarak, insana odaklandığımızda her şeyin birdenbire canlanacağına gerçekten inanıyoruz. Bu durum bir markayla tüketici arasında kurulan her bağ için geçerli olmakla birlikte işveren ile çalışan ve müşteri ile tedarikçi arasındaki bağlar için de bir o kadar güçlüdür. Zor işleri kolaylaştırmaya yardımcı olmak empati ve yaratıcılık gerektirir”