Pusula Call Center Contact Center World Ödüllerine İmzasını Attı

Contact Center World Dünya Finallerinde 3 yıl üst üste aynı kategoride ödül kazanarak bu başarısından dolayı “World Class” ödülüne layık görülen Pusula Call Center’ ın iletişim merkezi sektöründeki yetkinliği dünya çapında tescillendi.

“En İyi İletişim Merkezi” ve “En İyi Müşteri Hizmetleri” kategorilerinde ilk ödülünü 2020 yılında kazanan Pusula Call Center, sosyal sürdürülebilirliğe olan katkısı, dijital dönüşümdeki yetkinliği ve teknolojiyi kullanarak insan hayatına dokunduğu tüm projeleri ile elde ettiği başarıların haklı gururunu yaşıyor. 

Pusula Call Center CEO’su Sn. Dr. Hasan Adıgüzel final programının ardından yaptığı açıklamada “Aynı kategorilerde üst üste 3 yıl ödül kazanmış olmamız başarımızın tesadüf değil, özveri ile çalışıp işimizi iyi yaptığımızın en güzel ispatıdır. Bu ödüllerde firmamız kadar projeleri beraber yürüttüğümüz paydaşlarımızın payı büyüktür. İyi bir çözüm üretebilmek için projenin tüm paydaşları ile kolektif çalışmak gerekmektedir. Empatik yaklaşım ve çözüm odaklılık ilkelerimiz ve teknolojik yenilikler ile güzergahımızda devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.