TELUS International "Birlikte Daha Da Güçlüyüz" Kampanyasıyla Yangından Etkilenen Bölgelere Destek Oldu

TELUS International İzmir ve İstanbul dağıtım merkezleri, Türkiye'nin dört bir yanında meydana gelen ve bölge yaşamını derinden etkileyen yangın felaketinin yaralarını sarmak için "Birlikte Daha Da Güçlüyüz" kampanyası kapsamında bir araya gelerek harekete geçti. Bölgenin ihtiyaçlarıyla ilgili görüşmelerin ardından bir araya gelen ve yardım amacıyla toplanan ekipler toplanan yardımları organize etti ve hem İstanbul'dan hem de İzmir'den gelen ihtiyaç paketleri Manavgat'a ulaştı. Ayni yardıma ek olarak yaraların iyileşmesine yardımcı olmak için TELUS Uluslararası Yardım fonundan Ahbap Platformu'na mali destek sağladı.

TELUS International, şirketin faaliyet gösterdiği ülkelerin her birinde TELUS Days of Giving adlı yıllık sosyal destek girişimleriyle tanınmaktadır. "We give where we live", TELUS International'ın duyarlı kültürünün temel felsefesidir. TELUS International, şirketimizin başarısı ile yaşadığımız, çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz toplulukların refahı arasındaki ilişkiyi geliştiren bir felsefeye sahiptir. TELUS International Bulgaristan ve Türkiye Başkan Yardımcısı Kristina Ivanova, TELUS International yardım kampanyalarının toplumdan elde edilen kaynakların sağlanmasının önemi ile devam edeceğini vurguladı.

TELUS International, birçok dilde yüksek kaliteli hizmetler sunan, dijital olarak etkinleştirilmiş müşteri deneyimi ve iş süreci çözümlerinin sağlayıcısıdır. Şirket, küresel müşteriler için 50'den fazla dilde iletişim merkezi çözümleri, IT , içerik yönetimi ve yenilikçi müşteri hizmetleri desteği sunmaktadır. TELUS International, teknoloji ve oyunlar, iletişim ve medya, e-ticaret ve fintech, sağlık ve seyahat ve konaklama dahil olmak üzere yüksek bir büyüme gösteren markalarla ortaktır. Şirket büyümesinin tüm aşamalarını destekleyen TELUS International, yeni nesil dijital çözümlerle desteklenen yüksek teknolojili, yüksek temaslı müşteri deneyimleri tasarlar, oluşturur ve sunar.

2020 yılında TELUS International, İzmir ve İstanbul'daki yeni projeleriyle istihdamı artırarak Competence Call Center'ı global ağına dahil etmiştir. Günümüzde şirketin küresel ağı, 50.000'den fazla ekip üyesiyle tüm dünyada 25'ten fazla ülkeyi kapsamaktadır.