Pusula Call Center, Contact Center World 2020'den 3 Altın 1 Gümüş Ödül İle Döndü

Pusula Call Center, Dünyanın en prestijli firmalarının yer aldığı 50’den fazla ülke ve 1500 katılımcının sektörünün en iyisi olabilmek için yarıştığı Contact Center World EMEA 2020 finallerinde katılmış olduğu tüm kategorilerde ödüle layık görüldü.

En İyi Müşteri Hizmetleri, En İyi Kamu Hizmetleri ve En İyi Acil Yardım Hattı kategorilerinde Altın Madalya kazanan Pusula Call Center, En İyi İletişim Merkezi Kategorisinde ise Gümüş Madalya kazanarak ülkemizi başarı ile temsil etti.

Pusula Call Center CEO’su Sn. Hasan Adıgüzel final programının ardından yaptığı açıklamada: “Markamızın Uluslararası arenada kazanmış olduğu ödüller bizlere ulusal ölçekte sektörümüzün ne kadar gelişmiş olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Bizler bu güzel sonucun açıkça gösterdiği misyonu en iyi şekilde yerine getirmek üzere, her gün yeni hedefler doğrultusunda sektörümüzü başarı ile temsil etmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuşarak, bu başarının Pusula Call Center için bir başlangıç olduğu ve Uluslararası arenada sektörümüze yönelik yeni hedeflerin gerçekleşmesinde büyük katkıları olacağının sinyallerini verdi.