Atos Müşteri Hizmetleri'ne Globee Ödülleri'nde Yılın Şirketi Ödülü

Dijital dönüşümün ve etkileşim hizmetleri hizmetlerinin küresel liderlerinden Atos’un ülkemizde faaliyet gösteren firması Atos Müşteri Hizmetleri Globee 2022’den ödüllerle döndü.

Tüketici Ürün ya da Hizmetleri Kategorisinde Yılın Şirketi (GOLD) dahil toplamda 5 kategoride ödül almaya hak kazanan Atos Müşteri Hizmetleri CEO’su Okan Gözütok “Bu ödüllere layık görülmemizin temelinde müşteri ilişkilerine verdiğimiz önem ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşımaya odaklanan takım çalışması yer alıyor. Atos ekibini, pazara getirdiği standartlardan dolayı tebrik ediyorum. Fark yaratan müşteri yönetimi ve hizmetlerimizle önümüzdeki dönemde yeni ödüllere layık görüleceğimizden hiç şüphem yok.” ifadelerini kullandı.

Dünyanın önde gelen iş ödülleri olarak kabul edilen Globee Ödülleri, dünya çapındaki  şirketlerin ve iş adamlarının başarılarını kamuoyuna tanıtmak ve bu başarıları ödüllendirmek amacıyla 9 ödül programını ele alıyor ve her sene başarılı bulunan satış, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi uygulamalarına veriliyor.