Comdata Türkiye Yeni Bir Değişime İmza Atıyor

Dış kaynak hizmetleri (BPO) sektörünün dünya genelinde en önemli çözüm ortaklarından İtalya merkezli Comdata Group, bugün 43.000 çalışanı ile 16 ülkede 550'nin üzerinde önemli kurumsal markaya hizmet veriyor.

Son yıllarda yaptığı satın almalar, hizmet ivmesi ve yenilikçi vizyonuyla sektörünün en önemli aktörü haline gelen Comdata Group, Türkiye’deki operasyonunda yeni bir değişime daha imza atıyor. 2013 yılında başlayan Türkiye’deki yolculuğunda yeni bir rota çizerek, faaliyetlerini artık “Comdata Group Türkiye” markası adı altında yürütecek. Bu değişim, firmanın adına ve kurumsal kimliğine de yansıyacak.

Grup gücünü ve uluslararası hizmet deneyimini vurgulayan yeni marka ismi ile Comdata Group Türkiye,  yeni hizmet kurguları ve ürün portföyüyle 7 ildeki 5000 çalışanı ile Türkiye’nin önde gelen kurumsal markalarına iş süreçleri dışkaynak hizmetleri sunuyor.

Markaların Müşterilerine Dokunduğu Her Alanda Varız!

Müşteri Hizmetleri, Gelir Artırımı, Doküman Yönetimi, Süreç Tasarımı, Teknoloji Çözümleri ve Back Ofis gibi çözümlerle markaların müşterilerine dokunduğu her kanalda yer alan Comdata Group Türkiye, müşteri deneyimini bu kanallarda yönetmek için gerekli insan kaynağının yanı sıra, bu deneyimin kusursuz ve entegre şekilde ilerlemesi için gerekli süreç tasarımı ve teknoloji çözümlerini de hizmet kurgusuna ekledi.

2018 yılı için de bu kapsamda, yeni hizmet kurguları ve yeni teknolojileri hayata geçirmeye devam edeceklerini belirten Comdata Group Türkiye, yeni dönemde de global gücü, uzmanlığı ve iş süreçlerine kattığı değerle birlikte dış kaynak sektörünün önemli oyuncularından biri olmaya devam edecek.

Çözüm Odaklı Şirket

Comdata Group Türkiye, müşteri deneyimini çoklu kanallarda sunacak, iş süreçlerini çağrı, dijital kanallar ve sahada entegre bir şekilde yönetecek, bu süreçlere bağlı dökümanların da dijital ortama aktarılmasını sağlayarak otomatize edecek çözümleri müşterilerle buluşturuyor. İşe süreç tasarımı ile başlıyor ve sonrasında o süreci hayata geçirecek en yeni teknoloji ve en yetkin insan kaynağı ile hizmeti hayata geçiriyor. Bu yaklaşım ve özel tasarlanan iş çözümleri, Comdata Group Türkiye’yi sektörde farklılaştırıyor ve ‘çözüm şirketi’ olmasını sağıyor. Tüm bu yetkinliklerini ve yazılım çözümlerini ‘Comdata Digital’ oluşumu altında yapılandıran şirket, 2018 yılında markaların dijital dönüşüm yolculuklarında, müşteri yolculuklarının optimizasyonu ve otomasyonu alanlarında öne çıkmayı hedefliyor.

Yeni Halka; Mardin

Comdata Group Türkiye, 2018 yılı lokasyon yatırımı için Mardin’i seçti. 5 milyon TL’lik yatırım ve 1000 kişilik kapasite ile çok yakın bir zamanda Mardin lokasyonunda da hizmet vermeye başlayan Comdata Group Türkiye, şehirdeki yetkin insan kaynağı ve büyümeyi ivmelendirecek yerel yönetim desteği ile pek çok yeni başarıya bu ilde imza atacaklarını belirtti.