Başkent EDAŞ, 16.Turkey Call Center Awards 2023’te “En İyi Dijital Çözüm” Kategorisinde “En Övgüye Değer” Ödülünü Aldı

Elektrik dağıtım sektörünün dijital dönüşümüne öncülük eden Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ sunduğu dijital çözümlerle müşteri deneyimini iyileştirirken başarılı çalışmalarıyla da ödülleri toplamaya devam ediyor.

14 ilde 21 milyonu aşkın kullanıcıya kesintisiz ve kaliteli enerji için hizmet veren Enerjisa Dağıtım Şirketleri, IMI Conferences tarafından düzenlenen 16. Turkey Call Center Awards 2023’te “En iyi dijital çözüm” kategorisinde Dağıtım Şirketleri Web Siteleri için “en övgüye değer” ödülüne layık görüldü.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri web sitelerine “büyük övgü”

Çağrı merkezi hizmeti sunan en başarılı şirketlerin ödül almak için yarıştığı 16. Turkey Call Center Awards 2023 kapsamında teknoloji, sosyal medya ve veri kullanımı, kalite yönetimi, müşteri ve çalışan deneyimi ile dijital çözümlere ilişkin kriterler değerlendirildi.

Değerlendirme sürecinde sektörün dijital dönüşümünde pek çok ilke imza atan Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ’ın elektrik kesintisi sorgulama, borç ödeme, arıza bildirme, başvuru takibi ve hasar başvurularında dijital evrak teslim işlemi gibi milyonlarca kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan online hizmetlerin bulunduğu internet siteleri ile rakiplerinden bir adım öne çıktı.

Böylece İletişim Merkezi Hizmetleri kapsamında Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ, “En İyi Dijital Çözüm” kategorisinde Dağıtım Şirketleri Web Siteleri için “En Övgüye Değer” ödülünü kazanarak bu yıl kazandığı ödüllere bir yenisini daha eklemiş oldu.