Arvato farklılaştırılmış hizmetler (BPO) sektörünün en iyisi

Arvato farklılaştırılmış hizmetler (BPO) sektörünün en iyisi

Arvato Türkiye, 2002 yılından beri en prestijli uluslararası ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Stevie Awards’ta, 60 ülkeden katılan ve 15 farklı kategoride yarışan 3.800 şirket arasından sıyrılarak farklılaştırılmış hizmetler (BPO) kategorisinde Altın Ödül ve Yılın Yönetim Ekibi kategorisinde Bronz Ödül kazandı.

Dünya çapında en başarılı kurumlara verilen Stevie Ödülleri, 2002 yılından beri en prestijli uluslararası ödül organizasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. 11 Ağustos’ta duyurulan, on üçüncü Stevie Ödülleri’ni kazanan kurumların ödülleri 21 Ekim’de Roma’da düzenlenecek törenle takdim edilecek. Arvato Türkiye, 15 farklı kategoride yarışan 60 ülkeden 3.800 şirket arasında, bir altın bir de bronz ödülün sahibi oldu. Ödül kazanan şirketler dünya çapında 200 profesyonelden oluşan bir jüri tarafından, iki ayı aşkın bir çalışmanın sonucunda belirlendi.

Yılın Şirketi – Farklılaştırılmış hizmetler (BPO) kategorisinde Altın Ödül, Yılın Yönetim Ekibi kategorisinde ise Bronz Ödül kazanan Arvato Türkiye, ödüllerini 21 Ekim’de, Roma’da yapılacak ödül töreninde teslim alacak. Arvato Telekomünikasyon CEO’su Soner Cesur, ödüller hakkındaki görüşlerini şöyle özetledi: “İki senedir, Türkiye’de sektörün büyüme oranının yaklaşık sekiz katı hızla büyürken, dünya çapında yüzlerce rakip arasından sıyrılarak, Türkiye’de bu sektörde ödül alan tek şirket olduğumuz için gururluyuz. Arvato olarak Türkiye’de ve dünya genelinde 110 farklı lokasyonda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en etkin teknolojileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Değerlerinin başında inovasyon gelen bir şirket olarak, işinde uzman bir ekiple çalışıyor, lideri olduğumuz sektörlerde bu anlamda kullandığımız teknoloji ile de örnek olmak istiyoruz. Genç ve dinamik ekibimizle Türkiye'nin bir numaralı dış kaynak ve hizmet sağlayıcısı olma yolunda ilerlerken, tüm dünyada kabul görmüş böylesine önemli bir ödül almak, gücümüze güç katıyor.”

Türkiye’de 3.000 kişiye yakın istihdam sağlayan Arvato, Türkiye'nin lider entegre BPO şirketi. Entegre e-ticaret hizmetlerinde Avrupa’nın en büyük servis sağlayıcısı Arvato, müşteri hizmetleri yönetiminden, e-ticarete özel lojistik hizmetlerin sağlanmasına, satış sonrası hizmetlerden, dijital pazarlama çözümlerine kadar uçtan uca entegre “Business Process Outsourcing” (BPO) hizmetleri sunuyor ve Türkiye'nin bir numaralı dış kaynak ve hizmet sağlayıcısı olmayı hedefliyor.