Tempo’dan Anneler Günü Etkinliği

Afyonkarahisar’da uzun süredir faaliyetini sürdüren Tempo Çağrı Merkezi, anneler için unutulmaz bir gün hazırladı. İş yerinin bahçesinde gerçekleştirilen barbekü partisinde, Tempo’lu çalışanlar anneleriyle doyasıya eğlendi. Canlı müzik eşliğinde yemek yiyen anneler ve çalışanlar, ardından birlikte sinemaya giderek film izlediler.

Tempo Çağrı Merkezi, Operasyon ve Müşteri İlişkileri Sorumlusu Emre Sarısoy bu özel gün ile ilgili şunları söyledi: ‘’Anneler Günü vesilesi ile tüm çalışanlarımızın annelerini şirketimizde ağırlamak istedik. Onlara çalışanlarımızın nasıl bir ortamda çalıştıklarını, hangi masada oturduklarını, nerede yemek yediklerini, nerede mola verdiklerini göstermek istedik. Canlı müzik eşliğinde çalışanlarımız anneleriyle eğleniyor. Daha sonra annelerimizi sinemaya götüreceğiz. Bugünü dolu dolu yaşamak istiyoruz. ‘’

Tempo’nun çalışanlarını aile gibi gördüğünü söyleyen Sarısoy: ‘’Onların da ailelerini bizim ailemizden görüyoruz. O yüzden hep birlikte bir şeyler yapmayı çok seviyoruz. Hem sosyal sorumluluk anlamında kampanyalarımız oluyor, hem böyle etkinliklerimiz oluyor. Dolayısıyla biz insani değerlere çok önem veren bir firmayız, bu etkinliğimiz de bu anlamda güzel bir örnek aslında‘’ dedi.

Anneler Günü’ne özel gerçekleştirilen barbekü partisine, 700’ün üzerinde çalışanın katılımı gerçekleşti.