Millenicom ile CMC güçlerini birleştirdi

80’in üzerinde iş ortağına, çağrı merkezi, sosyal medya ve bulut bilişim hizmetleri sunan CMC, Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom’a hizmet vermeye başladı. Millenicom’a müşteri ilişkileri alanında, özellikle teknik yetkinliği yüksek bir hizmet verecek olan CMC, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkararak Millenicom’a önemli bir katma değer yaratmayı amaçlıyor. CMC ve Millenicom, işbirliklerini müşteri temsilcilerinin ve üst düzey yöneticilerin katıldığı bir davetle kutladı. 

Etkinlikte konuşan Millenicom Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Kuyulu şunları söyledi: “Millenicom olarak, CMC ile yaptığımız bu işbirliğiyle başarılarımıza yenilerini ekleyeceğimize inanıyor, tüm müşteri temsilcisi arkadaşlarımızı eğitim dönemlerini başarıyla tamamladıkları için gönülden kutluyorum. Millenicom olarak, kurumsal ve bireysel hizmetlerimizle müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmayı ve memnuniyetlerini sürekli artırmayı sürdürüyoruz. Bu işbirliğiyle, müşteri memnuniyetimizi daha da artıracağımıza inanıyorum.” 

CMC Genel Müdürü Tolga Başarır ise hem teknolojik altyapılarıyla hem de mevcut operasyon yönetimi bilgi birikimleriyle Millenicom nihai müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmayı hedeflediklerini vurguladı. Millenicom’la çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Başarır, Millenicom Çağrı Merkezi’nde çalışacak müşteri temsilcisi sayısının 150’ye ulaşacağını belirtti. Tolga Başarır; “Millenicom’a verdiğimiz bu hizmet, uzun vadeli bir işbirliğinin başlangıcı. Millenicom’un sektörde fark yaratacak yeni ürünlerinin satış ve satış sonrası destek sürecinde özel müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Özellikle, Millenicom’un büyük ilgi gören ve fark yaratan markası Doping’in satış ve satış sonrası sürecine destek vererek, müşteri memnuniyetini daha da artırmayı hedefliyoruz” dedi. 

Yenilikleriyle sektöre farklı bir yön veren ve hızlı büyümesini sürdüren Millenicom, kurumlara, sabit telefon ve genişbant internet hizmetlerinin yanında, bulut teknolojisi üzerinden ilk yatırım maliyeti olmaksızın, kolayca erişip kullanabilecekleri iletişim çözümleri sunuyor. 2009 yılından itibaren faaliyet alanını geliştirerek, Doping İnternet markası ile bireysel kullanıcılara sabit hat ve internet hizmeti sunmaya başlayan marka, Haziran ayında Türkiye'nin ilk OTT cihazı olan DopingBox'ı tüketici ile buluşturdu. Televizyonları internete uyumlu hale dönüştürerek, online içeriklere büyük ekrandan ulaşabilme, binin üzerinde filmi kesintisiz izleyip, Google Play platformunda bulunan birçok oyun ve uygulamayı televizyona yükleme imkanı sunan DopingBox, eğlenceyi sınırsızca sunan yeni nesil bir teknoloji harikası olma özelliğini taşıyor. 

CMC ve Millenicom’un üst düzey yöneticileri etkinlikte, eğitim dönemlerini başarıyla tamamlayan müşteri temsilcilerine sertifikalarını takdim ettiler.