Comdata, Call Assistant Ürünü ile Ödüle Layık Görüldü

İş süreçleri dışkaynak alanında, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde markaya müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan Comdata, IDC Future Enterprise Ödüllerinde, Best in Future of Digital Innovation kategorisinde ödüle layık görüldü. 

Comdata,  Ar-Ge Merkezi  ve teknoloji gücü ile müşterileri için önemli teknolojik geliştirmeleri devreye alıyor. Sektörün en değerli ödüllerinden IDC Future Enterprise Ödüllerinde, Best in Future of Digital Innovation kategorisinde Call Assistant ürünü ile ikinciliğe layık görüldü. Ödülü, Comdata adına Teknoloji ve İş Geliştirme Direktörü Özhan Fındık aldı. 

Call Assistant, Çağrı Merkezi Hizmetini Otomatize Eden, Yenilikçi Bir Uygulama 

Call Assistant, müşteri hizmetlerinde gelen taleplerle ilgili akıllı yönlendirmeler sağlayan ve müşteri deneyimini olumlu yönde etkilemek için dijital fırsatları kullanan yenilikçi bir ürün. Ürün Comdata Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilirken, müşteri deneyimini yenilikçi fonksiyonlarla desteklemek için AI (Yapay Zeka), NLP (Doğal Dil İşleme) ve STT (Speech to Text) gibi gelişmiş yapılar ve teknik algoritmalar kullanıldı.