Türkiye’nin En Beğenilen 3 Lideri Mplus Türkiye’den!

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı (BPO) şirketlerinden Mplus Türkiye, Türkiye’nin en beğenilen CEO, CMO ve CHRO’sunu belirleyen Altın Lider Ödülleri’nde 3 ödüle birden layık görülen tek şirket oldu.

Çalışan herkesin katılabildiği anket çalışmalarıyla belirlenen ve ‘Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülü’ kabul edilen Altın Lider Ödülleri sahiplerini buldu. 20,21,22 Aralık tarihlerinde Raffles Hotel İstanbul’da gerçekleşen Altın Lider Ödülleri Gala Gecelerinde açıklanan 3 ödül de Mplus Türkiye yöneticilerine verildi. Altın Lider Ödülleri’nde 2022’nin En Beğenilen CEO’su Mplus Türkiye CEO’su Banu Hızlı, En Beğenilen CMO’su Mplus Global Pazarlama ve İletişim Direktörü Funda Eraslan ve En Beğenilen CHRO’su ise Mplus Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Barış Şanlıoğlu oldu.

Banu Hızlı: “8 bin kişiyi aşan büyük bir aileyiz”

Mplus Türkiye CEO’su Banu Hızlı aldıkları ödülleri şöyle değerlendirdi: “İş dünyasında yer alan herkesin katılabildiği ve binlerce kişinin oylarıyla belirlenen böylesine önemli ödüllere layık görülmek hem kendi adıma hem de diğer yönetici arkadaşlarım ve şirketimiz adına gurur verici. Öncelikle bu şeffaf ödüllendirme sistemi için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Mplus Türkiye, ülke çapında 8 bin kişiyi aşan çalışanıyla büyük bir aile. Tüm hizmet ve faaliyetlerimizdebu büyük ailenin gelişimine ve dolayısıyla ülkemizin de gelişimine katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Bu ödüller de doğru yolda olduğumuzun en güzel kanıtı. Bu ödüller tüm Mplus şirketleri için gurur verici bir armağan oldu.”

Mplus Türkiye yılı ödüllerle kapatıyor

Banu Hızlı, 2022 yılında Ekonomist ve Capital dergilerinin öncülüğünde düzenlenen ve şirketlerinin 2021 cirolarına göre sıralanan Türkiye’nin 50 Güçlü Kadın CEO’su arasında da yer alıyor. 2022 yılında Çağrı Merkezleri Derneği’nin de yeni Başkanı seçilen Banu Hızlı, aynı zamanda Mplus grubunun İcra Kurulu Üyeliği görevini üstleniyor. Mplus Türkiye bu yıl farklı alanlarda aldığı ödüllerle öne çıkıyor. Şirket son olarak kendi bünyesinde hayata geçirdiği Eğitmen Gelişim Programı Projesi ile Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği’nin (TEGEP) düzenlediği TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri Yarışması'nda 'En İyi İç Eğitmen Gelişim Programı’ ödülünün de sahibi oldu.