"Sahipsiz Oyuncak, Oyuncaksız Çocuk Kalmasın!"

ATOS Müşteri Hizmetleri A.Ş, Düzce ve Ordu lokasyonlarında, sosyal sorumluluk çalışması kapsamında yapılan etkinlikler ile “Sahipsiz Oyuncak, Oyuncaksız Çocuk Kalmasın” mesajı ile Çocuk Esirgeme kurumu ziyaretleri gerçekleştirdi.

Bu etkinlikteki hedef çocukları yeni oyuncaklarla sevindirmek yerine, paylaşmanın verdiği mutluluğu yaşamak ve yaşatabilmek olduğu için, lokasyonlarda oyuncak kumbaraları oluşturulmuş, gönüllülük esaslı, çalışanların 0-6 yaş grubuna hitap eden, temiz, kullanışlı, ruhsal ve fiziksel şiddete yönlendirici olmayan, görselleri yüksek oyuncakları toplanmış, hediye paketi yapılmış ve çocuk yuvaları ziyaret edilmiştir.

Yuvada yaşananların tarif edilemez bir duygu olduğunu dile getiren Atos Müşteri Hizmetleri A.Ş çalışanları, böyle bir organizasyon düzenleyip bizzat içinde bulunmanın gurur verici ve duygu yüklü olduğunu ifade etmişlerdir.

 Çocukların, götürülen oyuncaklara ve ziyaretçilere gösterdikleri ilgi ve masumiyet kendilerini çok etkilemiş, çocuklarla geçirilen 1 saatlik zamanın dahi ne kadar kıymetli olduğunu vurgulayarak, herkese çocuk yuvalarını ziyaret etmeleri için çağrıda bulunuldu.