CMC, sosyal medya yönetiminde EMEA Bölgesi’nin şampiyonu oldu

CMC, çağrı merkezi sektörünün uluslararası en prestijli organizasyonlarından olan Contact Center World tarafından düzenlenen, sektörün en iyilerinin belirlendiği yarışmanın, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Bölgesi finallerinde önemli bir ödüle layık görüldü. Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC, 27 Haziran gecesi Portekiz’de düzenlenen bu önemli ödül töreninde, EMEA Bölgesi içerisinde yer alan çağrı merkezleri arasında, “En İyi Sosyal Medya Yönetimi” kategorisinde birincilik ödülünü aldı. 

CMC Genel Müdürü Tolga Başarır, çağrı merkezi dünyası için son derece önemli olan bu büyük ödülü almaktan ve EMEA Bölgesi’nde ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmekten çok mutlu olduklarını belirtti. Günümüzde hepimizin hayatının büyük bir parçası haline gelen sosyal medya kullanımının çağrı merkezi sektöründeki gücünü sürekli artırdığını söyleyen Başarır, çok kanallı bir iletişim merkezi olarak, müşterilerine sosyal medya alanında büyük avantajlar oluşturduklarını, fark yarattıklarını vurguladı. CMC, çok kanallı iletişim hizmeti kapsamında, çağrı merkezi, sosyal medya, web (chat, mobil ve e-posta) kanallarını tek bir platformdan takip edebiliyor ve bütünleşik olarak yönetebiliyor. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, günümüzde sosyal medyanın ve internet kullanımının her geçen gün artmasıyla iletişim kanallarını da çoğaltan CMC, bu alandaki başarısını da aldığı ödülle kanıtlıyor. 

CMC, uzman sosyal medya müşteri temsilcileri ile, 7/24 monitoring ve itibar yönetimi hizmetini Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça başta olmak üzere birçok dilde sunuyor. 

CMC hakkında:

ISS grup şirketleri arasında yer alan ve Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC, 4.500 çalışanıyla, dördü İstanbul’da olmak üzere, Malatya ve Şanlıurfa ile birlikte toplam altı ayrı lokasyonda, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde iş ortağına, çağrı merkezi, sosyal medya ve bulut bilişim hizmetleri sunmaktadır. CMC, başta Tele-Satış, Tele-Pazarlama, Müşteri Hizmetleri, Tahsilat Yönetimi, Teknik Destek, Sosyal Medya ve Bulut Bilişim Hizmetleri olmak üzere, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler oluşturmaktadır.