Derneğimizin Yeni Üyesi UNIQ Oldu

Müşteri memnuniyetini merkezine alan UNIQ, uzman ekibiyle birlikte müşteri deneyimini kusursuzlaştırmayı hedefleyen bir misyonla yola çıkmıştır. Çağrı merkezleri ve müşteri hizmetleri operasyonları başta olmak üzere pek çok sektöre özgün eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

UNIQ; müşterilerimize değer katmayı ön planda tutarak, kuruma özel tasarlanan, zamana yayılan ve sonuçları ölçülebilir gelişim programlarıyla faaliyet göstermektedir. Çağrı merkezlerine özel olarak strateji, süreç, gelir-gider yönetimi, teknoloji, insan kaynakları, kapasite ve planlama, çevre ve performans yönetimi gibi tüm süreçleri kapsayan danışmanlık hizmetlerimizle, müşterilerinin iş süreçlerini iyileştirmek ve rekabet avantajlarını güçlendirmelerine destek olmaktadır.

UNIQ; telekomdan finansa, sigortadan perakendeye kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren her ölçekten kurumla etkili çalışmalar sürdürmekte; müşteri deneyimini iyileştirmek ve memnuniyetini artırmak için tüm süreçleri en ince detaylarıyla inceleyerek, bilgi düzeyini artırarak yeni ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. Firmamızın temel felsefesi, müşterilerimize sunduğumuz danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin, onların başarılarına ve sürdürülebilir büyümelerine katkı sağlamasıdır.