Dernek Yönetim Kurulu Üyeliğine Vodafone’u Temsilen Beril Hakgüden Atandı

Üyelerimizden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş‘yi temsilen Derneğimizde Yönetim Kurulu Üyesi olarak bulunan Emre Silvan’ın görevinden ayrılması sebebiyle yerine, Vodafone tarafından Müşteri Operasyonları Bireysel Servisler Yönetimi Direktörü olarak görev yapan Beril Hakgüden ÇMD Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Derneğimize ve sektörümüze olan katkıları için Emre Silvan’a teşekkür ederken Yeni Yönetim Kurulu Üyemiz Beril Hakgüden’i de tebrik ediyoruz ve aramıza hoş geldiniz diyoruz.

Beril Hakgüden Hakkında

1998 yılında Boğaziçi Üniversitesinde Psikoloji eğitimini tamamlayan Beril Hakgüden, 2011 yılında  İstanbul Bilgi Üniversitesi, MBA programından mezun olmuştur. Finans sektöründe 20 yıllık deneyime sahip olan Beril Hakgüden, kurumsal iş hayatına Esbank’ta başlamış, sonrasında Dışbank yönetici adayı programı ile devam etmiş; BankEuropa, Millenniumbank ve Fibabanka’da Bireysel ve Kobi Segment Şube Yöneticiliği, Perakende Bankacılık Satış ve Koordinasyon Birim Yöneticiliği görevlerinde bulunmuş, Agile yapıya geçiş ile birlikte kurulan Squad Liderliği rolünü üstlenmiştir.

2018 yılından bu yana Vodafone’da çalışmakta olup sırasıyla Müşteri Operasyonları çatısı altında Kurumsal Servisler Kıdemli Müdürlüğü, Bireysel Servisler Kıdemli Müdürlüğü ve Ticari Fonksiyonlardan sorumlu Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortaklığı rollerinde bulunmuştur.

Haziran 2023 itibariyle de Müşteri Operasyonları Bireysel Servisler Yönetimi Direktörü olarak çalışmaktadır.