“ÇMD Teknoloji Sohbetleri” Webinarı Gerçekleşti

Derneğimiz tarafından üyelerimize özel düzenlenen etkinliklerden olan “ÇMD Teknoloji Sohbetleri” webinarını 12 Nisan’da gerçekleştirdik. İçeriği Teknoloji ve Altyapı Komitemiz tarafından hazırlanan webinarımıza 200’ün üzerinde katılımcımız dahil oldu.

Moderatörlüğünü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımızdan Zekeriya Arslan’ın üstlendiği etkinliğimizin konuşmacıları ise yine komitemizin üyeleri olan Mplus Türkiye CTO’su Erçin Öztuncel, Teleperformance CIO’su Güray Yılmaz, Assistt CTO’su İzzet Erten, Webhelp Türkiye CTO’su Meriç Ayçin ve EchoCCS CTO’su Seyit Kaya oldu. Pandemi döneminde oldukça hızlı ve başarılı bir şekilde uzaktan çalışma modeline geçen çağrı merkezi operasyonlarının IT süreçlerinde neler yaşandığına ve dijitalleşmeyle teknolojinin müşteri deneyimindeki rolüne ve geleceğine değinilen webinar samimi paylaşımlarla oldukça keyifli geçti.

Çağrı merkezlerinde büyük oranda kalıcı hale gelen uzaktan çalışma modeli süreçleriyle birlikte bugün geldiğimiz noktada pek çok çağrı merkezinin artık kendi teknolojilerini üretebilir hale geldiğinin de önemine değinildi. Değişen dünyada müşteri deneyiminde kullanılacak bu teknolojilere de yine en hızlı çağrı merkezlerinin adapte olacağına vurgu yaptılar. Oldukça bilgilendirici bir sohbetin ardından, yapılan katılımcı yorumları ise bir sonraki ÇMD Teknoloji Sohbetleri webinarı hazırlıklarına şimdiden başlamamız için bizi heyecanlandırdı.